| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2899 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2899 |
Komplet Model Subtelia chemise White - Obsessive
Otwierasz pudełeczko i już wiesz, że koszulka jest idealnym elementem każdego romantycznego wieczoru i poranka. Przyjemna siateczka delikatnie opada na Twoje ciało podkreślając jego atuty. Motyw uroczych serduszek stanowi idealne tło dla niezwykłych dodatków. Kokardka w kolorze pudrowego różu dodaje Ci czaru, a subtelne hafty sprawiają, że czujesz się bajecznie
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Biały |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Beth Mazarine Blue M-390 (Navy - Marko
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Miseczki usztywnione, tworzą zmysłowy dekolt i optycznie powiększają piersi
Wypełnienie push up dostępne we wszystkich rozmiarach, niewyjmowane z modelu
Świetne kolory idealne na plażę
Modne paski przy dekolcie
Po środku biustonosza - broszka
Figi na podszewce, wiązane po bokach, z ozdobnymi kółeczkami w miejscu wiązań.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 81-83 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 90-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
Jazzówki Model KB2009-1 Black - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25.8 cm |
| 41 | 26.3 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
Uchwyt/Podstawka na Tablet + Głośniki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752365902 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752365902 |
Piżama Damska Model Sylwia 286 AW/17 K1 Pink - Taro
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | Różowy |
Bluzka Model M365 Black - Figl
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Veronica Oldasica M-434 Coral - Marko
Najnowsza kolekcja Lato 2017
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Idealny na małe i średnie biusty
Usztywnione miseczki z push up-em
Ramiączka regulowane
Obwód zapinany na klamerkę
Dwie pary majteczek w zestawie.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 85-86 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 83-84 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 80-82 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 87-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model M058 Blue - Infinite You
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 99-107 cm | 94-101 cm | 74-81 cm |
| S/M | 91-94 cm | 86-93 cm | 67-73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Niebieski |
TRAMPKI ZA KOSTKĘ POW 8816 WHITE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Biały |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Shila Jazz M-202 Pink - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 72-78 cm | 86-88 cm |
| M | 86-92 cm | 68-74 cm | 83-85 cm |
| S | 82-88 cm | 64-70 cm | 80-82 cm |
| XL | 94-100 cm | 76-82 cm | 89-91 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-86 cm | 92-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Marynarka Damska Model George 9216 Navy - Click Fashion
Polyester 33 %
~Viscosa 65 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| 46 | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Granatowy |
Duża Gitara WiFi Hero Rock Band do WII Nintendo...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077715555 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077715555 |
Koszula Damska Model MM 016-4 White - Morimia
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 94 cm |
| M | 90 cm |
| S | 86 cm |
| XL | 98 cm |
| XS | 82 cm |
| XXL | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Biały |
Lauren Design Legowisko Frida 85 cm x 65 cm Czarny + Szary
O produkcie luksusowa, mięciutka i dwustronna poducha dla psów i kotów piękne, staranne wykończenia poszewka rozpinana na suwak nie "łapie" sierści
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe kolorowe tkaniny o ciekawych strukturach wysoka odporność na ścieranie dodająca elegancji bawełniana lamówka
ukryty suwak do rozpinania legowiska pianka poliuretanowa jako wypełnienie
Dostępne wymiary poszewki
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie
WAŻNE Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 05851401 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 05851401 |
WD-IMPEX Klatka dla ptaków JEŻYK M 40 x 20 x 38 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
Figi Model Emma White - Wolbar
~Polamid 83 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 64 cm | 110 cm |
| M | 62 cm | 102 cm |
| S | 60 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model 17036 White - YourNewStyle
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 87 cm | 88 cm | 72 cm |
| M | 86 cm | 82 cm | 68 cm |
| S | 85 cm | 76 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model MOE287 Fuksja - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 61 cm | 96 cm |
| M | 60 cm | 92 cm |
| S | 59 cm | 88 cm |
| XL | 62 cm | 100 cm |
| XXL | 63 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |
Kombinezon Damski Model KB104 Black - Lanti
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 98 cm | 88 cm | 68 cm |
| 38 | 102 cm | 92 cm | 72 cm |
| 40 | 104 cm | 94 cm | 76 cm |
| 42 | 108 cm | 98 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |


_2899.jpg)