| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24834 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24834 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Charlotte M-186 Navy/White/Silver - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 88-91 cm | 96-102 cm | L | C |
| M | 86-92 cm | 68-74 cm | 84-86 cm | M | B |
| S | 82-88 cm | 64-70 cm | 78-80 cm | S | A |
| XL | 94-100 cm | 76-82 cm | 96-102 cm | XL | D |
| XXL | 98-104 cm | 80-86 cm | 106-110 cm | XXL | E |
| XXXL | 102-108 cm | 84-90 cm | 112-116 cm | XXXL | F |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
Czujnik Ruchu + Sygnalizacja Dźwiękowa.
Czujnik Ruchu + Sygnalizator Dźwiękowy (ding dong / alarm).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590275236902 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590275236902 |
Bluzka Model K136 Yellow - Katrus
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Żółty |
Spódnica Model Epi Ecru - Dursi
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 101 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model Tailor 215 Red - IVON
~Viscosa 97 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 93 cm | 86 cm | 67 cm |
| 38 | 94 cm | 90 cm | 71 cm |
| 40 | 95 cm | 94 cm | 75 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model T152 Red - Tessita
Skład materiału: 68% wiskoza, 28% akryl, 4% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 83/128 cm | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 82/127 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 81/126 cm | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 84/129 cm | 110 cm | 102 cm | 88 cm |
| XXL | 85/130 cm | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |
Bokserki Męskie Model Fabio 95 Grafit - Pierre Cardin
Elastan 7 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Szary |
ESPADRYLE Z NASZYWKAMI JH21P D. BLUE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Star Pink - Sensis
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Różowy |
Koszulka Clarissa - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
Lornetka Rosyjska Dreaker Cobra 10x50 z Kompasem + Pokrowiec...
Lornetka Rosyjska Dreaker Cobra 10x50 + Wbudowany Kompas +
+ Pokrowiec i Akcesoria.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415602 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415602 |
Sweter model 70003C Light Gray - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 63 cm | 61 cm | Szer. na p?asko: 60 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
INTER-ZOO Klatka dla gryzoni Teddy Lux 2 43 x 28 x 54 cm
Wyposażenie: 2 tarasy 2 drabinki
Kolorystyka towaru jest losowa.
W przypadku wysyłek klatek:
Bardzo prosimy sprawdzić w obecności kuriera czy przesyłka nie została uszkodzona podczas transportu, gdyż tylko protokół spisany w obecności kuriera będzie podstawą reklamacji - dziękujemy!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G045 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G045 |
Figi Model 667B Ronnie Beige - Gaia
Kobiece figi typu brazilian. Powstały z połączenia siateczki, kuszącej koronki oraz lśniącej dzianiny. U góry subtelna kokardka.
Do kompletu polecamy biustonosz 667.
Elastan 16 %
~Polamid 71 %
Polyester 8 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 108-112 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka Model L025 Grey - Lou-Lou
Elastan 3 %
~Nylon 17 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 62 cm | 92 cm |
| 38 | 63 cm | 96 cm |
| 40 | 64 cm | 100 cm |
| 42 | 65 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model SUK143 Khaki - Lanti
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 88 cm | 84 cm | 64 cm |
| 36 | 88 cm | 88 cm | 68 cm |
| 38 | 88 cm | 92 cm | 72 cm |
| 40 | 91 cm | 96 cm | 76 cm |
| 42 | 91 cm | 102 cm | 80 cm |
| 44 | 91 cm | 104 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Zielony |
Łuk Klasyczny Sentinel + 2 Strzały i Akcesoria.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414910 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414910 |
Żakiet Model S013 Black - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 62/48 cm | 98 cm |
| M | 61/47 cm | 94 cm |
| S | 61/47 cm | 90 cm |
| XL | 62/48 cm | 102 cm |
| XS | 60/47 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |


_c00c004067434495acb8229a8861afd_3529.jpg)