| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24923 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24923 |
TETRA Tetratec Adhesive Suckers for IN 800/1000 - przyssawki do filtrów 4 szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T607750 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T607750 |
Bluzka Model S002 Biege - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 64 cm | 92 cm |
| M | 63 cm | 88 cm |
| S | 61 cm | 84 cm |
| XL | 65 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka model 30046C Ice Mint - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 78 cm | 54 cm | Szer. na plasko:46 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
BIOFAKTOR Citroenzymix - preparat poprawiający trawienie dla psów 100ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Biofaktor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Biofaktor |
Sukienka Model 123-6 Light Grey - Numoco
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 88 cm | 74 cm |
| M | 84 cm | 68 cm |
| S | 80 cm | 64 cm |
| XL | 92 cm | 78 cm |
| XXL | 98 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
9053-14 B blade main motor unit - silnik główny B
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9053-14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9053-14 |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium jednoczęściowy Model Record Chlorine proof Black/Red/White -
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 86 cm | 64 cm |
| 38 | 92 cm | 92 cm | 68 cm |
| 40 | 96 cm | 96 cm | 72 cm |
| 42 | 102 cm | 100 cm | 76 cm |
| 44 | 108 cm | 104 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
Legginsy Model Angelica Black - Bas Bleu
Rewelacyjne legginsy wyszczuplające z efektem push-up!
- perfekcyjne dopasowanie
- podwyższony stan
- w pasie szeroki pas wyszczuplający talię
- pięknie podkreślają pośladki
- po bokach ala skórzane wstawki
- grubość 200 DEN
Polyester 28 %
~Viscosa 62 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
Kamera HD Ukryta w Czujce Dymu Nagrywaj. Obraz+Dźwięk.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907770000 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907770000 |
POMPA HYDRAULICZNA CASE C15, B15 ,4.6/6.2/6.2L 36641 ,6010233M91
Numery numery do celów porównawczych:
4.6/6.2/6.2L 36641 ,6010233M91
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 36641AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 36641AE |
Piżama Damska Model Emily Mocca - Sensis
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Rajstopy MamiJa 01Szary - Gatta
Elastan 3 %
~Polamid 23 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gatta |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gatta |
| Kolor | Szary |
Bodystocking Obssessive F218 - Obsessive
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S/M/L | 75-100 cm | 86-91 cm | 65-77 cm |
| XL/XXL | 100-115 cm | 92-97 cm | 77-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Tropical Pond Pellet Mix Size M 5l.- Niska zawartość fosforu nie powoduje ekspansji glonów
Pokarm z niska zawartością fosforu - nie powoduje ekspansji glonów.
Karmienie:
W temperaturze od 10 st. C do 15 st. C raz dziennie, powyżej 15 st. C kilka razy dziennie. Optymalna temperatura karmienia wynosi od 18 do 25 st. C. W upały należy napowietrzać oczko wodne i karmić ryby oszczędnie. W temperaturze poniżej 10 st. C pokarmu nie podajemy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Bokserki Model Neon 010/48 Gift Box Black - Cornette
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czarny |
Body Klasyczne Model BDV 079 Black - Vestiva
Elastan 8 %
~Viscosa 87 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 98-107 cm | 78-85 cm |
| M | 96-100 cm | 91-97 cm | 70-77 cm |
| S | 92-96 cm | 83-90 cm | 62-69 cm |
| XL | 104-108 cm | 108-117 cm | 86-96 cm |
| XXL | 108-112 cm | 118-127 cm | 97-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Czarny |
TRANSPORTER PET CARGO CABRIO - szary
Waga: ok 2,8 kg.
Maksymalna waga zwierzęcia: 11,3 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | CatIt |
| Kod producenta | 50781 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | CatIt |
| Kod producenta | 50781 |
Przetwornica Napięcia z 12V/230V 150/300W+USB 5V.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544166 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544166 |


_b55d3f9539a87ecaf234fb72ed85c47_3521.jpg)