| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Spodnie Damskie Model S015 Beige - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| L | 106 cm | 31 cm | 100 cm | 80 cm |
| M | 105 cm | 30 cm | 96 cm | 76 cm |
| S | 104 cm | 29 cm | 92 cm | 72 cm |
| XL | 107 cm | 32 cm | 104 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Beżowy |
Asymetryczna lekka bluzka GR1349 Czekolada - GrandUA
Polyester 70 %
~Viscosa 25 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Brązowy |
Komplet Model Lovica set Red - Obsessive
Kolejny poziom wtajemniczenia? Proszę bardzo:
- wyjątkowy komplet w niepowtarzalnym fasonie
- połączenie delikatnego materiału i pięknej, błyszczącej koronki
- pikantny półbiustonosz ? kusi intrygującym krojem!
- regulowane szelki i kilkustopniowe zapięcie ? idealne dopasowanie
- usztywniane miseczki i fiszbiny unoszą i eksponują biust
- zawieszka z połyskująca perełką między miseczkami
- pasujące do całości bolerko zapinane na guziczek z perełką ? zalotnie osłania dekolt
- figi o odważnym, otwartym kroju ozdobione figlarnymi kokardkami z przodu
- elastyczna, miła w dotyku tkanina
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model M452 Black - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
ZOLUX Sznur kol.szaro-fioletowy 18 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 480876VIO |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 480876VIO |
Sandał SANDAŁY ZE SPRZĄCZKĄ 1136-6G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model MOE194 Black - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 93 cm | 106 cm | 96 cm | 84 cm |
| M | 92 cm | 102 cm | 92 cm | 78 cm |
| S | 91 cm | 98 cm | 88 cm | 72 cm |
| XL | 94 cm | 110 cm | 100 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Komplet K185 Pink - Katrus
Elastan 2 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Różowy |
Piżama Edge 35738-59X Granatowo-czerwona - Henderson
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm cm | 98-102 cm cm |
| M | 98-102 cm cm | 94-98 cm cm |
| XL | 106-110 cm cm | 102-106cm cm |
| XXL | 110-114cm cm | 106-110cm cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Wielokolorowy |
Bluzka Wiązanie Model ABK0110 Black - ABG
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
BEAPAHAR Gentle Leader L czarna- Obroża uzdowa dla dużych ras psów
Szkolenie psa przy użyciu Gentle Leader jest łatwe. Gentle Leader kontroluje kufę i szyję psa sposób powodujjąc niewymuszony odruch uspokojenia i podporządkowania. Pętla na kufę wykorzystuje instynktowną reakcję psa na zachowania dyscyplinujące jakie stosowała jego matka, delikatnie uciskając zębami kufę szczenięcia. Druga pętla obroży umieszczona na szyi psa również wyzwala instynktowną reakcję wyuczoną w dzieciństwie (szczenię uspokaja się, gdy suka chwyta je za kark, aby przenieść w inne miejsce). Pasek Gentle Leader umiejscowiony na karku wywołuje odprężenie w momencie, gdy pies zaczyna ciągnąć na smyczy. Obroża jest koloru czarnego.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beaphar |
| Kod producenta | 17950 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beaphar |
| Kod producenta | 17950 |
Kostium dwuczęściowy Model Dolores II Blue - Ewlon
Elegancki dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- usztywniane miseczki
- między miseczkami kokardka
- boczki wzmocnione dodatkową siateczką -
ramiączka regulowane, nieodpinane
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
- figi z lekko podwyższonym stanem
- po bokach marszczenia i troczki
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości, gładkiej dzianiny
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|
| 40D | 101-108 cm | 80-85 cm | 40 | D |
| 40E | 101-108 cm | 85-90 cm | 40 | E |
| 42E | 110-116 cm | 85-90 cm | 42 | E |
| 42F | 110-116 cm | 90-95 cm | 42 | F |
| 42G | 110-116 cm | 95-100 cm | 42 | G |
| 44E | 117-122 cm | 85-90 cm | 44 | E |
| 44F | 117-122 cm | 90-95 cm | 44 | F |
| 44G | 117-122 cm | 95-100 cm | 44 | G |
| 46G | 127-132 cm | 90-95 cm | 46 | G |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Niebieski |
Lokomotywa - Część Zamienna Do Torów
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Tor24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Tor24 |
Lauren Design Zabawka Fun rozmiar 25 cm x 7 cm Czerwony + Szary
O produkcie zabawka z klasą dla naszych milusińskich kolorystyka pasująca do legowisk bezpieczna, nie zawiera elementów plastikowych lub gumowych
Wykorzystane materiały trwałe kolorowe tkaniny o ciekawych strukturach wysoka odporność na ścieranie i gryzienie
100% poliester
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 04250901 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 04250901 |
Bluza Damska Model B026 Stracciatella - BE
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 90-93 cm |
| M | 86-89 cm |
| S | 82-85 cm |
| XL | 94-97 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Biały |
Sukienka Suknia z trykotażu i dżerseju o swobodnym kroju GR1234 Mint - GrandUA
Polyester 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
Halabarda Kultury Chińskiej z XVII w.- Dekoracyjna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415663 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415663 |
Komplet Model Bouquet Black - BeautyNight
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
Stefanplast Kuweta Sprint 10 - błękitna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 96458 |
| EAN | 8103507964587 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 96458 |
| EAN | 8103507964587 |


_e5ba2c003803cb7ce72c2b56519dde7_2547.jpg)