| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 0711 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 0711 |
Półautomat spawalniczy SUPERMIG 350S REDUKTOR 4X4
Po wpłacie na konto wysyłka gratis !
Wyposażenie spawarki:- 4 rolkowy podajnik drutu,- cyfrowe wyswietlacze.
| Producent | Magnum |
| Model | SUPERMIG 350S |
| Prąd spawania | 350 A 40 % |
| Masa | 100 kg |
| Zasilanie | 400 V |
| Typ | TRANSFORMATOR |
Wyposażenie standardowe:
Reduktor
Znamionowe napięcie zasilania (V/Hz): 400/50 Prąd spawania (A): 350 Sprawność (%): 60 Zabezpieczenie zasilania (A): 25 Maksymalna wielkość szpuli (kg): 15 Maksymalna średnica drutu (mm): 1,2 Waga (kg): 100
GWARANCJA 2 LATA -gwarancja door to door
Gwarancja ,,od drzwi do drzwi,,. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego urządzeń większości producentów. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany w autoryzowanym punkcie serwisowym, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa serwis producenta.
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z z autoryzowanym serwisem danego producenta.
- Podaj numer seryjny urządzenia i numer dowodu zakupu. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa do 14 dni
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
Kordzik Średniowieczny+Pochwa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415632 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415632 |
Sukienka Model VT072 Brown - Venaton
~Viscosa 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Brązowy |
Sukienka Model 49-13 White/Kwiaty - Numoco
Skład: 70% wiskoza, 30% poliester
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 86 cm | 74 cm |
| M | 82 cm | 66 cm |
| S | 78 cm | 64 cm |
| XL | 90 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Biały |
Tropical Koi&Goldfish Colour Sticks 4kg- Pływający pokarm wybarwiający dla ryb w stawkach
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
BALERINKI SIATECZKOWE MIĘTOWE JX56 L.GREEN - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,4 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
TRIXIE Skarpetki antypoślizgowe rozm. M-L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19503 |
| EAN | 4011905195032 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19503 |
| EAN | 4011905195032 |
Botki Model KB200-62 Black - Heppin
Wysokość obcasa 4 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
Vitakraft Kracker 2szt. Kolby o smaku popcornu dla królików
- dostarczają wielu ważnych dla zdrowia witamin, minerałów i nienasyconych kwasów tłuszczowych
- wzmacniają odporność organizmu
- ziarna, owoce i orzechy są idealne do chrupania, bardzo smaczne i zdrowe
- kolby zawierają fosfor, wapń oraz niezbędne witaminy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 25157 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 25157 |
Bluzka Model ABK0015 Beige - ABG
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 63 cm | 82 cm |
| 36 | 63 cm | 86 cm |
| 38 | 63 cm | 90 cm |
| 40 | 63 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Beżowy |
TRAMPKI Z FUTERKIEM K1721104NE CNBK1721104NE Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Body Model Sexy Amanta Teddy Black - Obsessive
Kuszące body w pikantnym wydaniu!
- prześwitująca siateczka połączona z koronką ozdobioną błyszczącą, turkusową nitką
- regulowane ramiączka
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| XXL | 105-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| wymiary: | 7x21 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | WD 5677 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | WD 5677 |
JRS Cat\'s Best Eco Plus zestaw 2 x 10L
Cat's Best Eco Plus to zbrylający się żwirek dla kota, ulegający w 100% biodegradacji.
Można go po prostu usunąć w toalecie.
Cat's Best Eco Plus żwirek dla kota jest do 3 razy wydajniejszy w porównaniu do innych żwirków, gdyż wilgoć magazynowana jest w naturalnych roślinnych systemach zbiorczych. Dlatego żwirek Cat's Best Eco Plus jest bardziej ekonomiczny niż inne żwirki.
Praca przy czyszczeniu kociej toalety została zredukowana do minimum, żwirek Cat's Best Eco Plus pozostaje dłużej w kociej toalecie, pochłaniając nawet najbardziej nieprzyjemne kocie zapachy.
Zalety żwirku Cat's Best Eco Plus:
-Wysoka chłonność zapachów
Pachnie naturalnie - bez sztucznych dodatków, wiąże wszystkie nieprzyjemne zapachy
-W 100% naturalny, ulegający biodegradacji
Żwirek Cat's Best Eco Plus jest jedynym żwirkiem, który ulega biodegradacji, można go po prostu wysypać do kosza z odpadami biologicznymi lub usunąć w toalecie.
-Wykonany w 100% z włókien roślinnych Do produkcji żwirku Cat's Best Eco Plus używane są roślinne włókna pozyskiwane ze ścinanych jodeł i świerków, proces ten służy do utrzymania zdrowych i naturalnych lasów.
-3x bardziej wydajny niż inne żwirki
-Wchłaniając wilgoć, zwiększa swą objętość nawet do 700%
-Łatwy w transporcie
-Można go usuwać w toalecie:
Cat's Best Eco Plus jest produkowany podobnie jak papier toaletowy z naturalnych włókien roślinnych, dlatego rozpuszcza się w wodzie i żadne jego resztki nie pozostają w rurach. Należy jednak pamiętać o tym, by zawsze spłukać wodę w toalecie.
-Wyjątkowo delikatny dla kocich łapek
Nie przykleja się do łapek i tym samym nie roznosi się po mieszkaniu
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JRS |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JRS |
Figi Model V-5586 Lazurite White - Axami
Figi z wysokim stanem Lazurite podkreślą walory Twojej sylwetki, tuszując jednocześnie jej niedoskonałości. Kobiece i wygodne, ozdobione subtelną koronką, staną się niezastąpione w Twojej szafie.
Elastan 14 %
~Polamid 58 %
Polyester 26 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Biały |
SERA KH/pH Plus 100ml - preparat podnoszący twardość węglanową oraz pH w akwarium
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
BOTKI NA SZEROKIM OBCASIE SZARE 1318 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,7 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Lauren Design Narzutka / Kocyk Dante 100 cm x 70 cm Czerwony + Szary
O produkcie luksusowa, mięciutka i dwustronna narzuta dla psów i kotów piękne, staranne wykończenie doskonała na kanapę, fotel, czy do samochodu nie "łapie" sierści
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe tkaniny wysoka odporność na ścieranie dodająca elegancji bawełniana lamówka
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 06100901 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 06100901 |
POMPA HYDRAULICZNA CASE 9020B ,20640-44019 ,KLJ0442830011
Numery do celów porównawczych:
20640-44019 ,KLJ0442830011
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | KLJ0442830011AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | KLJ0442830011AE |
ZAMSZOWE SZPILKI 5438-011BL Zielony - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |


_798aee5d59369f6082001488898a951_2543.jpg)