| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 0710 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 0710 |
Biustonosz Soft Model V-5051 Orchid Black/Beige - Axami
~Polamid 94 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70 E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70 F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70 G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70 H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75 F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75 G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75 H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75J | 73-77 cm | 105-107 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80 F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80 G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80 H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 80J | 78-82 cm | 110-112 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85 D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85 E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85 F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85 G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 85 H | 83-87 cm | 111-113 cm |
| 85J | 83-87 cm | 115-117 cm |
| 90 B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90 C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90 D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90 E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90 F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 90 G | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 90 H | 88-92 cm | 116-118 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 95F | 93-97 cm | 117-119 cm |
| 95G | 93-97 cm | 119-121 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Beżowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Janet Mora M-349 Śliwka - Marko
Włoska, wysokogatunkowa dzianina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Konstrukcja bardotki, z wyjmowanym wypełnieniem push up
Wydobywa to co najlepsze z Twojej sylwetki
Doskonały na małe i średnie biusty
Ozdobione broszką w stylu Glamour
Doskonałe figi
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 86-88 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 83-85 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-82 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 89-91 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
Bluzka Model Aida Pink - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Różowy |
Figi Model Velvet Beige - Eldar
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-105 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 91-95 cm |
| XL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Beżowy |
TRAMPKI DAMSKIE KLASYCZNE NIEBIESKIE XL03 L.BLUE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Miejsce, na którym spoczywa stopa, wykonane są z solidnego i wytrzymałego tworzywa. Paski są dobrze przymocowane.
Na każdej z japonek znajduje się inny wzór, co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnymi dla dziecka. długości wkładek (mierzone od spodu japonki) 32: 21,5 cm (6-7 lat)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | WD 598132 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | WD 598132 |
Kompletny Ogon T640-057 F639-057 Kolor Czerwony
Numer katalogowy: F639-057 T640-057
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T640-057 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T640-057 |
~Polamid 16 %
wełna 8 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 80 cm | 60 cm | 104 cm |
| M | 80 cm | 60 cm | 94 cm |
| S | 80 cm | 60 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Żółty |
Vitapol Karma pełnoporcjowa dla szynszyla 25kg.
Analiza: białko (18%), tłuszcz (4,5%), włókno (12%), minerały (4,1%).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1691 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1691 |
TRIXIE Wycieraczka pod kuwetę PVC 40x60cm
- Pasuje do wszystkich kuwet, - Usuwa żwirek z łap zapobiegając roznoszeniu, - Antypoślizgowy spód, - Wykonana z PCV,
Kolor: grafitowy,
Wymiary: 40 x 60cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-40382 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-40382 |
TRIXIE Smycz krótka skórzana M-L 35 cm/18 mm
KOLOR:CZARNY
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19731 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19731 |
Żakiet Model M456 Beige - Figl
- modny żakiet damski
- uszyty z miękkiego przyjemnego w dotyku zamszu
- niezapinany
- długi rękaw
- świetna propozycja do uzupełnienia codziennych stylizacji
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Zapasowy Wkład z Gazem do Pistoletu Gazowego Walther PDP (11ml).
Zapasowy wkład z gazem pieprzowym Walther Pro Secur to...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590030862834 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590030862834 |
STURDI KLATKA WYSTAWOWA - HABITAT PET SHELTER - SMOKE
wymiary: 127 L x 68,6 W x 73,7 H
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
Nestor Kolba warzywna dla gryzoni i królików 2szt.
Produkt oparty wyłącznie na naturalnych składnikach i tradycyjnej technologii wyrobów piekarniczych.
Skład: susz buraków, granulat kukurydziany, kardi kukurydza, susz marchewki, mąka, owies bezłuskowy, płatki owsiane, proso, proso czerwone, pszenica, siemię lniane, słonecznik, sorgo
Analiza: białko 12%, tłuszcze 6%, wilgotność 9%, błonnik pokarmowy 8%, popiół 4%, wapń 0,23g/kg, fosfor 3,56g/kg, miedź 4,10 mg/kg, witamina B1 0,8 mg/kg, witamina B2 3 mg/kg, witamina B6 1,5 mg/kg, witamina K3 1,5 mg/kg, witamina C 20 mg/kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
USZCZELKA OBUDOWY TYLNEJ URSUS 4512 , 4514 , 36817157
Numer do celó porównawczych :
36817157
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 65636817157 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 65636817157 |
ROYAL CANIN Chihuahua Adult 1,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
PROZOO Boxby bone snack - smakołyki o smaku kurczaka 100g
Składniki analityczne: Białko surowe: 75,0%, Tłuszcz surowy: 3.0%, Popiół surowy: 4,0%, Włókna surowe: 0,35%, Wilgotność: 18.0% Dodatki z konserwantami (certyfikat UE).
Karmienie: mały pies: 1 szt.
Średni pies: 1-2 sztuk
Duży pies: 3-6 sztuk
Nie nadaje się dla psów poniżej 1 roku życia.
Zawartość: 100g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
| Kod producenta | P10418 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
| Kod producenta | P10418 |
Komplet Model Malaya Black - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 92-97 cm | 87-91 cm |
| S/M | 86-91 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |


_798aee5d59369f6082001488898a951_2541.jpg)