| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Spódnica dzianinowa DUO S-020 Cornflower/Light Gray Melange - Viall
~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 53 cm | 84-92 cm | 64-80 cm | 76 cm |
| 38 | 53 cm | 86-98 cm | 68-82 cm | |
| 40 | 54 cm | 90-102 cm | 72-88 cm | |
| 42 | 54 cm | 96-110 cm | 76-92 cm | |
| 44 | 54 cm | 100-114 cm | 78-89 cm | |
| 46 | 55 cm | 108-122 cm | 83-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |
Sandał SANDAŁKI NA SZPILCE FIOLETOWE ZY116 L.PURPLE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Fioletowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Iris Cosmo-Distany M-450 Navy - Marko
Cechy kostiumu:
- dwuczęściowy kostium kąpielowy w groszki, w słodkim kolorze
- uroczy, zmysłowy, mega kobiecy
- biustonosz usztywniany, z bocznymi fiszbinami i wbudowanym na stałe wypełnieniem push up (w rozmiarach S, M, L, XL, 2XL/L)
- tworzy śliczny, kobiecy dekolt typu halter neck a'la Marylin Monroe
- unosi, przybliża ku sobie i optycznie powiększa piersi
- ramiączka wiązane na szyi
- obwód zapinany na klamerkę
- figi wiązane po bokach na kokardki
- włoska tkanina wysokiej jakości
- najnowsza kolekcja Lato 2018
Rozmiar 2XL/L oznacza komplet, w którym góra kostiumu to rozmiar 2XL, a dół kostiumu to rozmiar L.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 87-89 cm | L |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 84-86 cm | M |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 81-83 cm | S |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 90-91 cm | XL |
| XXL/L | 98 cm | 80-85 cm | 92-93 cm | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
Stringi Model Elite VS White - Mitex
Elastan 10 %
~Polamid 88 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-103 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 103-108 cm |
| XXL | 108-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Biały |
Szlafrok Podomka Model Bohol satyna Ecru - Kalimo
Niebanalny krój oraz długość podkreślają atuty kobiecego ciała. Specjalnie zaprojektowane marszczenia, wychodzące promieniście z ramion nadają całości niezwykle efektownego oraz nowoczesnego wymiaru. Peniuar został wykonany z lejącej satyny, która w seksowny sposób otula kobiece ciało. Do podomki dołączony jest szerszy, satynowy pasek do zalotnego przewiązania w talii.
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Beżowy |
SNEAKERSY Z GUMAMI GRANATOWE H7191 AZUL - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 23,5 cm |
| 39 | 24 cm |
| 40 | 24,5 cm |
| 41 | 25 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model M455 Green - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model L231 Jeans - Lemoniade
Elastan 5 %
Polyester 25 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 100 cm | 94 cm | 72/84 cm |
| M | 97 cm | 96 cm | 90 cm | 68/80 cm |
| S | 97 cm | 92 cm | 86 cm | 64/76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Niebieski |
Kąpielówki Model 34174 Black - Henderson
Klasyczne kąpielowe bokserki. Dodatkowy sznurek w środku pozwoli wyregulować obwód. Po bokach czarne wstawki oraz subtelne logo.
Sportowy fason, który zapewni wygodę jego właścicielowi, nadający się zarówno na basen jak również aktywny lub leniwy wypoczynek na plaży.
Cechy produktu: ukryta guma w tunelu, w środku podszewka z siateczki.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 111-114 cm |
| L | 103-106 cm |
| M | 99-102 cm |
| XL | 107-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Czarny |
GF Peleryna przeciwdeszczowa czarna H06/XL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Cassie Uniform + Rosa Schocking M-315 Navy/Pink - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 85-87 cm |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 91-93 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
TRIXIE Gwizdek dwutonowy dla psa mały
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2254 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2254 |
Sukienka Plażow Pareo Model Mia Kyr Pache M-241 Coral - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 62 cm | 92-98 cm | 86-88 cm |
| M | 61 cm | 88-94 cm | 83-85 cm |
| S | 60 cm | 82-90 cm | 80-82 cm |
| XL | 63 cm | 96-102 cm | 89-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model ED002-2 Black/White - Ella Dora
Spódnica posiada efektowne kontrafałdy. Dół wykończony został pasem nadającym lekkości całej sukience.
Góra posiada z przodu eleganckie zakładki. Sukienka zapinana z tyłu na zamek.
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91 cm | 88 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 92 cm | 72 cm |
| 40 | 93 cm | 96 cm | 76 cm |
| 42 | 94 cm | 100 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Biały |
CERTECH Żwirek Super Benek Compact Lawenda 10l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 11095 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 11095 |
Sweter Damski Model SWE138 White - MKM
Bawełna 50 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| M/L | 60 cm | 120 cm |
| XS/S | 58 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Biały |
CHABA Obroża taśmowa 20mm / 40cm kolor: czerwony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Bluzka z krepy szyfonowej GR1605 Musztard - GrandUA
Skład: 70% poliester 25% wiskoza 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Żółty |
Sukienka Model Daisy Multicolor - Jersa
- góra dopasowana
- lekki dekolt z przodu i tyłu
- zapinana na kryty zamek
- odcinana w pasie
- na podszewce
- sukienka rozkloszowana
Polyester 93 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 87.5 cm | 85 cm | 67 cm |
| 36 | 88 cm | 89 cm | 71 cm |
| 38 | 88.5 cm | 93 cm | 75 cm |
| 40 | 92 cm | 97 cm | 79 cm |
| 42 | 93.5 cm | 101 cm | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jersa |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jersa |
| Kolor | Wielokolorowy |
POMPA HYDRAULICZNA BOBCAT 225 ,X225 ,KRP4-11-11-7C
Numery do celów porównawczych:
KRP4-11-11-7C
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 16687AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 16687AE |


_798aee5d59369f6082001488898a951_2538.jpg)