| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Figi Model BBL 056 White - Babell
- w całości wykonane z kuszącej koronki
- u góry wstawka z dzianiny
- model świetnie prezentuje się na sylwetce
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Biały |
SERA Discus Granules - pokarm granulowany dla paletek 100ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | L,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | L,M,S |
Żakiet Model S061 Powder Pink - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 88 cm | 92 cm | 84 cm |
| M | 87 cm | 88 cm | 82 cm |
| S | 87 cm | 84 cm | 80 cm |
| XL | 88 cm | 96 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Różowy |
Bluzka Model Loya 10478 White - Click Fashion
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 84 cm |
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| 46 | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Biały |
Eleganckie figi damskie.
- wykonane z ślicznej koronki o kwiatowym motywie
- z przodu zalotne kokardki
- z przodu i z tyłu wstawki z delikatnej, tiulowej siateczki
- do kompletu polecamy biustonosz 1151
Skład: 91% poliamid, 5% bawełna, 4% elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Kawowy |
| rozmiar | S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Kawowy |
| rozmiar | S |
Mikita Megavit Fosfo Vit 400 tabletek PIES
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mikita |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mikita |
Strój dwuczęściowy dziewczęcy. Majteczki klasyczne, z tyłu pełne. Topik wiązany na plecach i na szyi.
Na jednej miseczce kolorowa, przykuwająca uwagę aplikacja, która powtórzona została też na majteczkach.
Teraz mała dama może na plaży pokazać się w takim stroju jak mama!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | żólty |
| rozmiar | 152,146,158,128 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | żólty |
| rozmiar | 152,146,158,128 |
Selecta MAX Obroża przeciwko pchłom i kleszczom dla kotów i małych psów 43cm.
Zwalczanie pasożytów zewnętrznych u małych psów i kotów. Stosować u psów dorosłych oraz szczeniąt i kociąt od 4 miesiąca życia. Sposób użycia: Obroża do stosowania zewnętrznego w postaci paska 43 cm z polichlorku winylu, z którego uwalniana jest powoli geraniol (13g/100g). Po wyjęciu z opakowania dostosować długość obroży do szyi zwierzęcia. Obroża powinna być dłuższa o 1-2 cm. Pasek ma zapięcia pozwalające na regulację długości obroży w zależności od obwodu szyi zwierzęcia. Zbędny pask należy odciąć. Produkt należy stosować według zaleceń zawartych na opakowaniu.
Obroża MAX działa skutecznie przez 4 miesiące po otwarciu opakowania. Skład: W postaci paska z polichlorku winylu, substancja czynna 6%-10%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Selecta |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Selecta |
SZARE SZPILKI 5092-5G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Bokserki Model 34255-59X 2 sztuki Black/Navy - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-96 cm |
| M | 82-88 cm |
| XL | 98-104 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Czarny |
ZOLUX Smycz BUBBLE FUSH 1m/10mm kol.brązowy
Wymiary: 10x5x1000
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510045cho |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510045cho |
Magnetyczny Leczniczy Korektor Postawy Dr. Levina.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 080313073595 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 080313073595 |
Spódnica Model M453 Green - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
GF Bluza Czerwona na zamek B47/5
Wymiary:
B-36-40 cm
E-46-52 cmJak mierzyć psa? Na drugim obrazku wyszczególniono liniami poszczególne miejsca psa, według których łatwiej dopasować wymiary produktu do rozmiarów pieska. a - obwód szyib - długośc grzbietuc - odległosc miedzy środkiem przedniej i tylniej łapyd - odległosc od łapy do szyie - obwód w kłębief - obwód tylnej łapy w udzie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka Plażow Kombinezon Model Leila Magenta M-312 Dark Pink - Marko
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 91-95 cm | 89-93 cm |
| S | 86-90 cm | 84-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
F645-014, F45-014 Main Motor - Silnik Główny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F645-014 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F645-014 |
Kamera FULL HD WiFi/P2P (Zasięg Cały Świat!) Ukryta w Zegarku.
Szpiegowska Mikro-Kamera FULL HD (obiektyw 1mm!) Dzienno-Nocna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777340000 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777340000 |
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Czarny |


_798aee5d59369f6082001488898a951_2537.jpg)