| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 0699 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 0699 |
Sukienka Model 53-26 Navy/Róże - Numoco
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 82 cm | 74 cm |
| M | 90 cm | 80 cm | 72 cm |
| S | 86 cm | 76 cm | 66 cm |
| XL | 98 cm | 86 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Granatowy |
Elegancka bluzka z krepy szyfonowej GR1421 Red - GrandUA
Skład: 70% poliester 25% wiskoza 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
Gorset Model V-5387 Tease me Black - Axami
Elastan 6 %
~Polamid 79 %
~Poliuretan 5 %
Polyester 3 %
~Viscosa 3 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65 D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 70 B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 75 A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Leah Uniform M-216 Navy - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 72-78 cm | 86-88 cm |
| M | 86-92 cm | 68-74 cm | 83-85 cm |
| S | 82-88 cm | 64-70 cm | 80-82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Szorty Męskie Model Giacomo P2 Blue Paski - Pierre Cardin
Polyester 40 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Niebieski |
Pokrowiec na Tel. GSM/Smarfon (chroni przed podsłuchem..), Blokuje Sygnał GSM, GPS, Wifi...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908973415254 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908973415254 |
Piżama Damska Model Betty 505 Pink - Roksana
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-112 cm | 90-98 cm |
| M | 94-106 cm | 84-92 cm |
| S | 88-100 cm | 78-84 cm |
| XL | 106-118 cm | 96-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Roksana |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Roksana |
| Kolor | Różowy |
AquaEl Napowietrzacz Oxyboost 150 Plus
| OXYBOOST PLUS | 100 | 150 | 200 | 300 |
|---|---|---|---|---|
| Moc [W] | 2,2 | 2,2 | 2,5 | |
| Przepływ | 1 x 100 | 1 x 150 | 2 x 100/td> | 2 x 150/td> |
| Pojemność akwarium | < 100 l | 100-150 | 150-200 | 200-300 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 261012 |
| EAN | 113119 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 261012 |
| EAN | 113119 |
TRAMPKI DAMSKIE PASTELOWE RÓŻOWE C928-36 PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
TETRA Goldfish Holiday - Pokarm wakacyjny dla wszystkich gatunków złotych rybek 2x12g
Pokarm wakacyjny w postaci żelu dla wszystkich ryb zimnolubnych, jego konsystencja pozwala na utrzymanie wartości odżywczych w wodzie do 14 dni.
Jego opatentowana formuła gwarantuje czystą wodę w akwarium w czasie stosowania.
Zawiera także Formułę BioActive sprzyjającą długiemu i zdrowemu życiu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T158764 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T158764 |
ROYAL CANIN Medium Sensible sensitive digestion 15kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Spodnie Damskie Model Famati 10514 Pink - Click Fashion
Polyester 23 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Różowy |
Szorty Model Demi Black - Wiesmann
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-94 cm |
| S | 88-90 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ibiyaya |
| Kod producenta | FC1007-G |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ibiyaya |
| Kod producenta | FC1007-G |
Figi Model Elite IV Black - Mitex
Elastan 10 %
~Polamid 88 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 98-103 cm | 77-83 cm |
| M | 93-98 cm | 70-76 cm |
| S | 88-93 cm | 64-70 cm |
| XL | 103-108 cm | 84-90 cm |
| XXL | 108-113 cm | 91-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Czarny |
FZKN 450, CIRCULATOR 1100, TURBO FILTER 1100
| Typ | Napięcie / Częstotliwość [V / Hz] | TC-S UV-C [W] | Pobór mocy [W] | Rekomendowana wielkość akwarium [l] | Max. wydajność pompy [l/h] |
|---|---|---|---|---|---|
| AS - 3W | 230 / 50 | 3 | 3,5 | 120 | 650 |
| AS - 5W | 230 / 50 | 5 | 10 | 150 | 500 |
| AS - 9W | 230 / 50 | 9 | 12 | 350 | 1100 |
| AS - 11W | 230 / 50 | 11 | 14 | 450 | 1500 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 102046 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 102046 |
SUSHICAT płatki tuńczyka z grillowanym tuńczykiem w wodzie - 70g
Zastosowano oryginalne receptury, wyłącznie z wysoką zawartością mięsa, ryb oraz innych składników o tzw. jakości spożywczej, czyli przeznaczonej dla ludzi (nie przeznaczone jednak do spożycia dla ludzi w celach komercyjnych). Ekskluzywności karmy nadaje fakt "ręcznej" obróbki. Specjalne zaprojektowane systemy do przechowania świeżej żywności pomagają zachować oryginalny smak oraz wartości odżywcze i wygląd używanych składników. Smakowite receptury SushiCat dostępne są w 4 rodzajach:
- gotowane na parze (w wodzie)
- w przepysznej galarecie
- w kremie
- w sosie
SushiCat® to:
- 100% naturalnych składników
- wysoki procent mięsa lub ryby
- dodatek tauryny, wspierającej układ krwionośny i wzrok
- omega 3 z alg
- brak konserwantów i sztucznych barwników oraz polepszaczy smaku i zapachu
Skład: tuńczyk 54,8%, tuńczyk grilowany 9,8%, ryż, wodorosty morskie (Porphyra haitanensis) 0,02% Analiza składu:
białko surowe 18%; tłuszcz 0,5%; popiół surowy 1%; włókno surowe 0,1%; wilgotność 80%
Dodatki:
tauryna (200 mg/kg)
waga jednej puszki: 70g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SushiCat |
| Kod producenta | GUM1000 |
| EAN | 8059149027135 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SushiCat |
| Kod producenta | GUM1000 |
| EAN | 8059149027135 |
Sweter Narzutka model 70004 Jeans - PeeKaBoo
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| uniwersalny | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
WD-IMPEX Klatka dla ptaków KS8 40 x 25,5 x 47,5 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
Bluzka Model Tulum 10587 Khaki - Click Fashion
~Polamid 15 %
Polyester 30 %
~Viscosa 50 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 84 cm |
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Zielony |


_b5dca7637aa4b8243f3efb4819fa45c_2534.jpg)