| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 0700 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 0700 |
Figi Model K370 Ocean Blue Navy - Gorsenia Lingerie
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| XXXL | 110-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | MU-D2SXL-braz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | MU-D2SXL-braz |
Sukienka Plażow Tunika Model Rose Bianco 4 M-382 White - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-96 cm | 89-91 cm |
| M | 88-92 cm | 86-88 cm |
| S | 84-88 cm | 83-85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model Chiara k.r. Black - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Koszulka Top Model T124 Light Grey - Tessita
Skład: 68% wiskoza, 28% akryl, 4% elastan
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 38 cm | 96 cm |
| M | 38 cm | 90 cm |
| S | 38 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
Antyradar / Wykrywacz Radarów Cobra EURO.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 028377105104 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 028377105104 |
Sukienka Model M001 Grafit - Infinite You
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
Piżama Spodnie Piżamowe Model 3076-2 Grey Grochy - Babella
świetne, wygodne spodnie do spania w groszki.
- wykonane z przyjemnej w dotyku bawełny
- długie proste nogawki
- w pasie komfortowa gumka
- po bokach kieszenie
- przód zdobi subtelna kokardka.
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Szary |
Telefon GSM Samsung z „Rentgenem”.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160091 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160091 |
Bluzka o swobodnym kroju GR1089 Mleczny - GrandUA
Polyester 70 %
~Viscosa 25 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Biały |
Torebka duży kuferek eko skóra Grunge Styl 816H Black - Manzana
Szerokość dna 16 cm
Wysokość 35 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy 94016-6 bright blue - Anabel Arto
~Spandex 20 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 42B | 102-106 cm | 83-87 cm | 97-101 cm |
| 42C | 102-106 cm | 83-87 cm | 99-103 cm |
| 44B | 106-110 cm | 88-92 cm | 102-106 cm |
| 44C | 106-110 cm | 88-92 cm | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Wielokolorowy |
Czapka Model Felicia Black - Kamea
FELICIA to jedna z tych czapek obok której nie da się przejść obojętnie.
- ciepła dwuwarstwowa czapka z domieszką wełny,
- modny dwukolorowy wzór jodełki,
- szczególnego uroku dodają jej błyszczące, brokatowe wstawki oraz urocze małe kokardki z filcu,
alpaka 10 %
~Viscosa 10 %
wełna 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Czarny |
Spódnica maxi z kokardą w talii 252 Black - Bien Fashion
Elastan 8 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 108 cm | 80 cm |
| M | 96 cm | 76 cm |
| S | 96 cm | 72 cm |
| XL | 109 cm | 84 cm |
| XS | 93 cm | 68 cm |
| XXL | 109 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czarny |
skład surowcowy: 56% wiskoza, 37 %poliamid, 7% elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 270 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 270 |
Sukienka Model MOE232 Navy - Moe
Skład: 65% poliester, 30% wiskoza, 5% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 92 cm | 116 cm | 94 cm |
| M | 91 cm | 112 cm | 90 cm |
| S | 89 cm | 108 cm | 86 cm |
| XL | 93 cm | 120 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
WORKERY NA SŁUPKU K1709904G_G CNBK1709904G_G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
AQUA EL Lampa podwodna WATERLIGHT QUARDO zestaw 4lamp 4x10W
Dostępne dwa modele:
S do współpracy z pompami PFN 1100-3500 oraz
L ? do współpracy z pompami PFN 7500-10000. unikalny, trwały efekt brak konieczności wymiany diod niski pobór mocy i bezpieczne napięcie 12V 10-metrowy przewód zasilający L-50 i Quadro (4 x 10W) przeznaczone są do oświetlania stawów ogrodowych. Dzięki wymiennym filtrom świetlnym umożliwia stworzenie wielobarwnej iluminacji w ogrodzie.
PRODUKT NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE. CZAS OCZEKIWANIA MIN.14 DNI.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 100497 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 100497 |
Zolux Muscat Szelki regulowane Mac Leathar 10mm niebieskie
Wymiar: szerokość 10mm., w kłębie minimum ok. 30cm, w kłębie maksimum ok. 36cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522050BLE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522050BLE |
Żakiet damski Cabba 03 Ecru - Cabba
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 74 cm | 66 cm | 96 cm |
| 38 | 74 cm | 66 cm | 100 cm |
| 40 | 74 cm | 67 cm | 104 cm |
| 42 | 74 cm | 67 cm | 108 cm |
| 44 | 77 cm | 67 cm | 112 cm |
| 46 | 77 cm | 67 cm | 116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cabba |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cabba |
| Kolor | Beżowy |


_b5dca7637aa4b8243f3efb4819fa45c_2533.jpg)