Wymiary: 120 cm x 95 cm
Pokrowiec zdejmowany. Można prać ręcznie w temp. 30 st. C
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1700/D |
| EAN | 5907996033911 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1700/D |
| EAN | 5907996033911 |
ACANA Pork & Butternut Squash 340 g
Mięso wieprzowe*, dehydratyzowane mięso wieprzowe, zielona soczewica, czerwona soczewica, wątroba wieprzowa*, dynia piżmowa*, tłuszcz wieprzowy, zielony groszek, żółty groszek, olej canola, algi, ciecierzyca, dynia*, marchew*, nerki wieprzowe*, liofilizowana wątroba wieprzowa, kelp, korzeń cykorii, korzeń imbiru, liście mięty pieprzowej, melisa, Enterococcus faecium. * dostarczane codziennie świeże do Kuchni Champion
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Acana |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Acana |
Cazo Legowisko poduchowe z kolekcji Puzzle Navy Blue 65 x 50 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1001/B |
| EAN | 5907996034987 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1001/B |
| EAN | 5907996034987 |
TRIXIE Zwierzątka piłki z lateksu 6 cm 1 szt.
Zabawki wysyłane losowo
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3462 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3462 |
Sukienka Model K191 Sky Blue - Katrus
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
Profesjonalny Metalowy Ciśnieniomierz do Kół (10-150 PSI).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415984 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415984 |
Bluzka z krępy Santa-Roza MM2019 White - Mira Mod
Polyester 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model 48-1 Golf Pepper/Salt - Numoco
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 114 cm | 96-110 cm | 100 cm |
| M | 110 cm | 90-100 cm | 94 cm |
| S | 96 cm | 88-96 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor |
Karta pamięci Sandisk SD Card 2GB
|
Nowy format kart Secure Digital High Capacity (SDHC) o pojemności od 4 do 16 GB, Class 2 (specyfikacja SD 2.0). Karty kompatybilne z urządzeniami posiadającymi logo SDHC.
Organizacja SD Card Association (SDA) stworzyła i zdefiniowała 3 klasy prędkości kart SDHC. Celem jest ich optymalny dobór dla danego urządzenia ze slotem SD pod względem wydajności. Dzięki nowemu formatowi karty pamięci SD mogą obsługiwać większe pojemności, 4 GB i więcej. Użytkownik zyskuje możliwość przechowywania jeszcze większej ilości zdjęć cyfrowych, plików video lub muzycznych. Karty SDHC nie są kompatybilne wstecz z urządzeniami posiadającymi slot SD. Karty SDHC mogą być wykorzystanie w aparatach cyfrowych, kamerach cyfrowych, telefonach komórkowych, palmtopach lub systemach nawigacji satelitarnej, pod warunkiem, że urządzenia te są zgodne ze specyfikacją SD 2.0. Właściwości: |
|
- Pojemność: 4 i 8 GB - możliwość przechowywania dużej ilości zdjęć, plików muzycznych oraz video w bardzo dobrej jakości
|
|
|
- Optymalna prędkość i wydajność kart dopasowana do kompatybilnych urządzeń
|
|
| - Druga klasa prędkości (Class 2)- specyfikacja zgodna z SD 2.0 | |
| - Duża wytrzymałość na uderzenia (do 2.000G) |
Szlafrok Model Hatie Secret Garden Black/Red - Livia Corsetti Fashion
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 92-97 cm | 87-91 cm |
| S/M | 86-91 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czerwony |
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Biały |
TOREBKA DAMSKA RÓŻOWY TB-S-49 RÓŻOWY - Inello
Wysokość 28 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Eleganckie figi damskie.
- wykonane z ślicznej koronki o kwiatowym motywie
- z przodu zalotne kokardki
- z przodu i z tyłu wstawki z delikatnej, tiulowej siateczki
- do kompletu polecamy biustonosz 1151
Skład: 91% poliamid, 5% bawełna, 4% elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Kawowy |
| rozmiar | S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Kawowy |
| rozmiar | S |
Sukienka Model S54 Beige - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 90 cm | 86 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 90 cm |
| 40 | 102 cm | 98 cm | 94 cm |
| 42 | 106 cm | 102 cm | 98 cm |
| 44 | 110 cm | 106 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
CHUSTA DAMSKA W KRATĘ SZ-FA31039 CZERWONY - Inello
wełna 20 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
POMPA HYDRAULICZNA CASE 1830, 1832 ,70142RBH ,70142RFDW
Numery do celów porównawczych:
70142RBH ,70142RFDW
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 70142AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 70142AE |
SERA Vipagran Baby 50ml - granulowany pokarm dla narybku
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
Figi Model Eco-Da Black - Wolbar
Elastan 7 %
~Polamid 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
MIGOMAT Inwerterowy MIG 200 MMA ZESTAW
MIG-200 K inwerter /MMA
PÓŁAUTOMAT MIGOMAT MAGNUM MIG 200K INVERTER MMA IGBT
Urządzenie posiada możliwość spawania metodą MMA elektrodami otulonymi (rutylowe, zasadowe, żeliwo, nierdzewne, itp.). Dane techniczne:
| Zasilanie | 230 V~50Hz |
| Max prąd spawanie MIG/MAG | 200/60 [A/%] |
| Max prąd spawanie MMA | 160/60 [A/%] |
| Zakres regulacji | Płynny |
| Spawanie drutem samoosłonowym | TAK |
| Max pobór mocy | 6,3 kVA |
| Średnica drutu | 0,6 - 0,8 mm |
| Średnica elektrody | 1,6 - 3,25 mm |
| Stosowane masy szpul | 5 kg |
| Zabezpieczenie | 25 A |
| Szczelność obudowy | IP 21 |
| Chłodzenie | Wentylator |
| Waga | 28 kg |
Gwarancja ,,od drzwi do drzwi,,. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego urządzeń większości producentów. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany w autoryzowanym punkcie serwisowym, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa serwis producenta.
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z z autoryzowanym serwisem danego producenta.
- Podaj numer seryjny urządzenia i numer dowodu zakupu. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa do 14 dni.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |


_L1700-lrg.jpg)