Wymiary: 85 cm x 65 cm
Pokrowiec zdejmowany. Można prać ręcznie w temp. 30 st. C
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1700/B |
| EAN | 5907996033898 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1700/B |
| EAN | 5907996033898 |
Sukienka Model M416 Black - Figl
Polyester 96 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model Poliana Black - Unikat
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90G | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 90H | 88-92 cm | 116-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
GORSENIA BIUSTONOSZ K 001 MARRY
Romantyczne wydanie balconette. Perfekcyjna konstrukcja biustonosza doskonale formuje biust, zbiera do środka i lekko unosi. Mostek biustonosza zdobi przywieszka składająca się z 11 cyrkoni. Model utrzymany w bieli, wykonany z przyjemnej w dotyku dzianiny w pięknie tłoczone wzorki, natomiast górę miseczek przyozdabia naszyty haft. Boki biustonosza jak również tył wykonany z mikrofibry.
Model posiada regulowane, nieodpinane ramiączka.
Skład:
90% Poliamid
7% Elastan
3% Poliester
Możliwość skompletowania z figami lub figami MAXI.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 70D,70E,95E,85F,90F |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 70D,70E,95E,85F,90F |
Spodnie Dresowe Model VT044 Black - Venaton
Elastan 5 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
SERA KH/pH Plus 500ml - preparat podnoszący twardość węglanową oraz pH w akwarium
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
Bluzka Model M505 Wzór 3 White/Kwiaty - Figl
- elegancka bluzka
- wykonana z pięknej kolorowej dzianiny
- rewelacyjnie uklada się na sylwetce
- rękaw za łokieć
- tył wydłużony z ozdobna baskinką
Materiał: 100% poliester
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model 53-17 Red - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98-108 cm | 90-98 cm | 78-88 cm |
| M | 90-100 cm | 88-96 cm | 74-80 cm |
| S | 86-98 cm | 80-88 cm | 68-74 cm |
| XL | 102-110 cm | 92-102 cm | 80-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |
Koszulka nocna Koszulka Nocna Model Lilou II Violet - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-100 cm | 92-96 cm |
| M | 87-96 cm | 87-92 cm |
| XL | 96-104 cm | 96-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Fioletowy |
Katana itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 805319113655 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 805319113655 |
TRAMPKI DAMSKIE Z KOKARDKĄ RÓŻOWE 8935 PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,8 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,8 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Wieczorowa Model 17765 Powder Pink - YourNewStyle
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 155 cm | 88 cm | 80 cm | 80 cm |
| M | 155 cm | 84 cm | 76 cm | 76 cm |
| S | 155 cm | 80 cm | 72 cm | 72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Różowy |
Bluzka Model Lamia Black - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
TRIXIE Kaganiec z poliestru rozmiar XS-S (obw. kufy 16 cm)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-1921 |
| EAN | 4011905019215 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-1921 |
| EAN | 4011905019215 |
Bluzka Model VT007 Black - Venaton
Polyester 80 %
~Viscosa 18 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model L185 Beige - Lemoniade
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 96 cm | 82 cm | 74 cm |
| M | 100 cm | 92 cm | 78 cm | 70 cm |
| S | 100 cm | 88 cm | 74 cm | 66 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka Model Ofelia Black - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Megan Megi Pokarm dla świnek morskich 500g.
MEGI dla świnki morskiej utrzymuje skórę i futro w doskonałym stanie. Wysoka zawartość niezbędnej witaminy C spełnia naturalne zapotrzebowanie świnek na ten składnik.
Dzienna dawka dla dorosłej świnki: 30 - 35g.
Należy pamiętac o zapewnieniu świeżej wody do picia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
Sukienka Model MM 004-2 Navy - Morimia
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 88 cm | 74 cm |
| M | 82 cm | 70 cm |
| S | 76 cm | 66 cm |
| XL | 94 cm | 78 cm |
| XS | 70 cm | 62 cm |
| XXL | 98 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Granatowy |


_L1700-lrg.jpg)