rodzaj taśmy N - nylonowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Stringi Model Deborah Black - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 94-103 cm |
| S/M | 84-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
Body Model V-6690 Irresistible Black - Axami
Elastan 9 %
~Polamid 89 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
Zolux Dekoracja muszla małży M Benitier 12 x 7,5 cm
Bardzo starannie wykonana ozdoba do akwarium. Wykonana z nietoksycznych materiałów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 261012 |
| EAN | 353865 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 261012 |
| EAN | 353865 |
Kopertówka Koperta motyle 758B Grey - Manzana
Wysokość 18 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Szary |
GF Koszulka pooperacyjna dla samca WET1/P/6
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
BOTKI NA KOTURNIE Z FUTERKIEM 3124-1B CNB3124-1B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
CERTECH Żwirek Super Benek Lawenda 5l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10074 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10074 |
Turystyczny Lokalizator/Nawigator GPS Foretrex.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 029757360169 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 029757360169 |
ZAMSZOWE SZPILKI VICES 9138-20P CNB9138-20P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Testowy Nadajnik do Wykrywaczy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415271 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415271 |
BALERINKI MELISKI Z LICOWĄ KOKARDKA PT100 L. GREEN - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 24 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model MOE250 Black - Moe
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 102 cm | 98 cm |
| M | 93 cm | 98 cm | 94 cm |
| S | 92 cm | 94 cm | 92 cm |
| XL | 94 cm | 106 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
CZÓŁENKA NA SZEROKIM OBCASIE Z-22P GREEN - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,8 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 26 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| 41 | 27,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Cristal M-164 - Marko
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
Bluzka Model A177 Pink Ptaki - awama
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Różowy |
PROZOO Rurka nadziewana rawhide biało czerwona 40szt.
dzięki temu przysmakowi uzyskasz podwójną korzyść. Zapewnisz czyste zęby swojemu psu oraz sprawisz mu dłuższą przyjemność.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
Bozita Robur Genuine Lamb & Rice dla psów dorosłych o normalnym poziomie aktywności 12,5 kg
Skład: ryż, jagnięcina (szwedzka jagnięcina 12%, mączka mięsna z jagnięciny 10%), białko kukurydziane, kiełki kukurydzy, mąka kukurydziana, specjalnie preparowany owies SPC (special processed cereal 5%), tłuszcz zwierzęcy, bulion jagnięcy, włókna buraczane, siemię lniane, białko ziemniaczane, chlorek sodu, fosforan monowapniowy, chlorek potasu, kwas mlekowy (0,3%), rozmaryn, melasowane drożdże, drożdże (ß-1,3/1,6 glukan, 0,05%), hydrolizat skorupiaków (zawiera glukozaminę, 0,05%), hydrolizat chrząstek (zawiera chondroitynę, 0,004%).
Substancje dodatkowe w 1 kg karmy: witamina A 11 100 IE, witamina D3 1 170 IE, witamina E 300 mg, witamina C 405 mg, tauryna 1 000 mg, miedź 5,9 mg (siarczan miedzi (II) pentahydrat), mangan 5,8 mg (tlenek manganu II & III), cynk 36 mg (siarczan cynku monohydrat), jod 1,8 mg (jodan wapnia monohydrat), selen 0,1 mg (drożdże selenowe). Surowce o wysokiej wartości energetycznej chronione są przez przeciwutleniacze dopuszczone do obrotu w UE. Zawiera wszystkie witaminy i minerały, których potrzebuje Twój pies.
Deklarowana zawartość składników pokarmowych: białko 23%, tłuszcz 13%, włókno surowe 2,6%, popiół surowy 6,3% (wapno 1,2% i fosfor 0,9%), wilgotność 10%.
| Ciężar ciała psa (kg) | Dzienna porcja (g) | Dzienna porcja (dl) |
| 1-5 | 30-90 | 0,5-2,5 |
| 10-15 | 145-190 | 3-5,5 |
| 20-30 | 230-300 | 6-7,5 |
| 40-50 | 370-430 | 7,5-9 |
| 60-70 | 480-535 | 12-13,5 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
Bluzka Model L195 White - Lemoniade
- Klasyczna wiskozowa bluzka.
- luźny, swobodny fason typu oversize
- głęboki dekolt w serek
- krótki rękaw typu kimono
- bluzka wykonana jest z wysokiej jakości, rozciągliwej, wiskozowej dzianiny
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 71 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Biały |
Kurtka Damska Model M585 Ecru - Figl
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Tropical Krill Flake 150ml.- Wybarwiający pokarm z krylem dla wybrednych ryb
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |


_1434476817_szelki_n1_n4_niebieskie.png)