| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lolo Pet's Classic |
| Kod producenta | LO-97332 |
| EAN | 5904479973320 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lolo Pet's Classic |
| Kod producenta | LO-97332 |
| EAN | 5904479973320 |
Bluzka Model Chiara r.3/4 Black - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Szlafrok Damski Model Aria Red - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-100 cm | 92-96 cm |
| M | 87-96 cm | 87-92 cm |
| S | 82-92 cm | 82-87 cm |
| XL | 96-104 cm | 96-100 cm |
| XXL | 100-108 cm | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czerwony |
Trixie Miska metalowa wysoka dla psów z długimi uszami 0,9 L
Średnica: 15 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2488 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2488 |
Sukienka Model MOE298 Ecru - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 111 cm | 96 cm | 78 cm |
| M | 111 cm | 92 cm | 75 cm |
| S | 111 cm | 88 cm | 72 cm |
| XL | 111 cm | 100 cm | 81 cm |
| XXL | 111 cm | 104 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Beżowy |
Sweter Narzutka model 30041C Gray - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 82 cm | 43 cm | szer. tyl na plasko:56 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Angela II Black - GWINNER
Strój dwuczęściowy - tankini renomowanej marki GWINNER wykonany z wysokiej jakości materiałów w modnej stylistyce.
Przedłużana koszulka, pozwala ukryć okolice brzucha, podkreślając przy okazji kobiecą sylwetkę wraz z biustem. Model posiada wymowane wkładki usztywniające oraz regulowane, nieodpinane ramiączka. Z przodu ozdobny paseczek oraz delikatna ozdoba. Majteczki klasyczne, z przodu (od środka) podszyte delikatną dzianiną.
Strój wykonano z elastycznych włókien, co gwarantuje bardzo dobre dopasowanie go do kobiecej sylwetki. Chloroodporne właściwości materiału pozwalają bez obaw wchodzić do wody, a odporność materiału na promienie UV daje wielogodzinną radość spędzania czasu na słońcu.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 86 cm | 64 cm |
| 38 | 92 cm | 92 cm | 68 cm |
| 40 | 96 cm | 96 cm | 72 cm |
| 42 | 102 cm | 100 cm | 76 cm |
| 44 | 108 cm | 104 cm | 80 cm |
| 46 | 114 cm | 108 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
Koszulka Top Model K237 White - Katrus
Polyester 8 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Biały |
ESPADRYLE DAMSKIE BIAŁE 7680 WHITE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Biały |
Sum-Plast Piłka aportowa średnicy 7cm. o zapachu wanilii
Zostały wzbogacone przyjemnym ekstraktem z wanilii. Średnica piłki: 7cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
Vitapol Smakers kolby dla gryzoni i królików 3w1(orzech-owoce leśne-popcorn)
| ziarno zbóż i produkty zbożowe | 28,00% |
| produkty piekarnicze | 41,00% |
| owoce oleiste | 16,00% |
| owoce |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1113 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1113 |
Koszula Damska Model K43 Blue - Nife
Polyester 40 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 64 cm | 48 cm | 92 cm |
| 38 | 64 cm | 49 cm | 94 cm |
| 40 | 65 cm | 49 cm | 98 cm |
| 42 | 65 cm | 49 cm | 100 cm |
| 44 | 66 cm | 49 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
Przenośny MEGA Akumulator/Ładowarka Mobilna Power Bank 20.000mAh!! + Latarka LED + 3 Porty USB...
do Ładowania/Zasilania Urządzeń Elektronicznych + Latarka...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 693920191013 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 693920191013 |
Latarka Czołowa SILVA Siju Cube White (2x LED).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900844274738 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900844274738 |
Biustonosz Soft Biustonosz Półusztywniany Model 2427/21 Blanche Grey - Mat
Kobiecy biustonosz półusztywniany w świetnym zestawieniu kolorystycznym.
- górna część miseczki, mostek oraz tył wykonane są z koronki
- dolne części miseczek pokryte są dzianiną w kwiaty
- boczki wzmocnione dodatkową siateczką
- zalotne różowe kokardki
- regulowane, nieodpinane ramiączka
Elastan 4 %
~Polamid 49 %
~Poliuretan 15 %
Polyester 17 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 85H | 83-87 cm | 111-113 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 90G | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 95F | 93-97 cm | 117-119 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mat |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mat |
| Kolor | Szary |
WD-IMPEX Klatka dla ptaków KM 33,5 x 20 x 28,5 cm
KOLORYSTYKA LOSOWA Wymiary: 33,5 szer. x 20 głębokość x 28,5 wys.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
Mały-Rejestrator Dźwięku/Dyktafon Cyfrowy (poj. 34h) + Nagrywarka Tel. + Współpraca z PC + Menu PL..
Spódnica ołówkowa basic na gumce 283b Black - Bien Fashion
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 65 cm | 96 cm | 76 cm |
| M | 64 cm | 92 cm | 72 cm |
| S | 64 cm | 88 cm | 68 cm |
| XS | 64 cm | 84 cm | 64 cm |
| XXL | 66 cm | 104 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 237 Black - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model L188 Chaber - Lemoniade
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 88 cm | 114 cm | 94 cm | 104 cm |
| M | 88 cm | 110 cm | 90 cm | 100 cm |
| S | 88 cm | 106 cm | 86 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Niebieski |
9104-04 Main Blade - Komplet Piór Łopaty
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9104-04 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9104-04 |


_1433943992_9733.jpg)