Neutralne pH. Duża siła odtłuszczająca. Perfumowane naturalnymi wyciągami roślinnymi. Szybkie schnięcie. Korzyści: Doskonała czystość podłóg i innych powierzchni dzięki wyjątkowej sile odtłuszczającej.
| Usuwa zarazki i neutralizuje przykre zapachy. Troszczy się o zdrowie zwierzęcia oraz całej rodziny. | |
| Płyny do mycia podłóg Sanicat zostały opracowane z myślą o zachowaniu czystości oraz neutralizowaniu mikroorganizmów i substancji odpowiedzialnych za powstawanie przykrych zapachów i alergii dzięki zastosowaniu cząsteczek antystatycznych i perfumujących. | |
| Zawierają cząsteczki o dużej sile odtłuszczającej, która w połączeniu z doskonałymi właściwościami dezynfekującymi przyczyniają się do zachowania maksymalnej czystości podłóg w całym domu. Neutralne pH oraz zawarte aromatyczne wyciągi z roślin, posiadające aprobatę CIR (Cosmetic Ingredients Review), sprawiają, że produkt ten jest nieszkodliwy zarówno dla ludzi, jak i dla zwierząt. | |
| Sposób działania płynu do mycia podłóg Sanicat, zapobiegającego rozwojowi alergii: Podczas mycia podłogi cząsteczki płynu rozprzestrzeniają się po otoczeniu i unoszą w powietrzu, wychwytując cząsteczki alergenne wytwarzane przez kota. Następnie cząsteczki alergenne są neutralizowane i opadają na podłogę, gdzie są niszczone. W ten sposób otoczenie pozostaje czyste i nie wywołuje nieprzyjemnych reakcji alergicznych. |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sanicat Tolsa |
| Kod producenta | SN-2950 |
| EAN | 8411514802950 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sanicat Tolsa |
| Kod producenta | SN-2950 |
| EAN | 8411514802950 |
Spódnica Model ASP0025 Black - ABG
Polyester 70 %
~Viscosa 27 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 64 cm |
| 36 | 94 cm | 66 cm |
| 38 | 98 cm | 70 cm |
| 40 | 102 cm | 74 cm |
| 42 | 106 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
Body Model 839-TED-1 Black - Obsessive
Oto jest! Body, dzięki któremu spełnią się Twoje najskrytsze marzenia. Nie wierzysz My też nie wierzymy ? my to wiemy! Krój, który urzeka swoją prostotą i zaskakuje pikantną niespodzianką! Dla kusicielek takich jak Ty to mieszanka wprost idealna. Dalej nie wierzysz? Pora więc, abyś przekonała się na własnej skórze!
Przygotuj się, przed Tobą dodatkowe informacje:
- seksowne body z otwartym krokiem
- miękkie miseczki pełen komfort i świetny wygląd biustu!
- regulowane ramiączka idealne dopasowanie ma znaczenie
- satynowa kokardka i zawieszka w kształcie serduszka NickelFree nie zawiera ani grama niklu
- elastyczna siateczka idealnie dopasowuje się do kształtów
- pikantny, otwarty krok z regulowanymi paseczkami
- przyjemne i elastyczne materiały
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| XXL | 105-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model MM 020-1 Jeans Dark Navy - Morimia
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92 cm | 94 cm | 72 cm |
| M | 88 cm | 90 cm | 68 cm |
| S | 84 cm | 86 cm | 64 cm |
| XL | 94 cm | 98 cm | 76 cm |
| XXL | 104 cm | 102 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Granatowy |
Dwie piłki na sznurku z kocimiętką i grzechotką
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4501 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4501 |
ROYAL CANIN Medium Dermacomfort 3kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
POMPA HYDRAULICZNA CATERPILLAR F25100400, F251-00401 ,3C5AB
Numery do celów porównawczych:
F25100400, F251-00401 ,3C5AB
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F25100400AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F25100400AE |
SNEAKERSY Z FUTERKIEM 1714201NE CNB1714201NE Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Bluzka z długim rękawem na mankiecie MM2012 Sky Blue - Mira Mod
Polyester 70 %
~Viscosa 25 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| Xl | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
ESOTIQ SUPER PUSH-UP AZURE BASIC 23449
Super push up, który powiększy Twój biust nawet o 2 rozmiary. Zupełnie gładki model, którego zadniem jest idealne uformowanie Twojego biustu. Mostek zdobi biżuteryjny dodatek z małych cyrkoni.
Cechy produktu:
- model z wtopioną żelową wkładką,
- powiększa biust o 2 rozmiary,
- niewidoczny pod ubraniem,
- komfortowy i elegancki,
- nadaje okrągły kształt piersiom.
Biustonosz posiada odpinane i regulowane ramiączka.
Skład: 83% poliamid i 17% elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Ecru |
| rozmiar | 70D,75C,75D,80B,65D,65E,65C |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Ecru |
| rozmiar | 70D,75C,75D,80B,65D,65E,65C |
Edukacyjny Robot Solarny 14w1!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415577 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415577 |
Kombinezon Damski Model MOE320 Black - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 84 cm | 102 cm | 102 cm | 86 cm |
| M | 83 cm | 98 cm | 98 cm | 82 cm |
| S | 82 cm | 94 cm | 94 cm | 78 cm |
| XL | 85 cm | 106 cm | 106 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
Koszulka Model Scarlet/Ko White - Gorteks
Skład: 70% poliamid, 25% poliester, 5% elastan.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| XXL | 106-110 cm | 100-104 cm |
| XXXL | 110-114 cm | 104-108 cm |
| L | 98-102 cm | 92-96 cm |
| M | 94-98 cm | 88-92 cm |
| S | 90-94 cm | 84-88 cm |
| XL | 102-106 cm | 96-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Biały |
Koszulka Model K319 Daphne Black - Gorsenia Lingerie
Wytworna czarna koszulka wykonana z połyskującej satyny w połączeniu z pięknym haftem na miseczkach. Pod biustem wszyta jest cienka gumeczka, która utrzymuje piersi na właściwym miejscu. Po środku fantazyjna, duża kokarda. Z przodu koszulki małe, rozcięcie zakończone kokardką.
Idealna propozycja do spania, jak również jako haleczka. Ramiączka cienkie, podwójne, regulowane, nieodpinane.
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 2XL | 106-110 cm | 104-106 cm |
| 3XL | 110-114 cm | 109-111 cm |
| L | 98-102 cm | 94-96 cm |
| M | 94-98 cm | 89-91 cm |
| S | 90-94 cm | 84-86 cm |
| XL | 102-106 cm | 99-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czarny |
Hexacopter Quadrocopter Dron MJX X601H 2,4Ghz + Kamera FPV
| Radio 2,4GHzSterowanie odbywa się za pomocą profesjonalnego nadajnika 2,4Ghz, dzięki czemu zasięg jest dużo większy, a reakcja na sterowanie jest o wiele szybsza niż w przypadku tradycyjnych pilotów. Zastosowanie technologii 2,4GHz umożliwia sterowanie wieloma dronami w tym samym czasie. |
| Sterowanie z Pilota lub Smartfona - do wyboru, |
| Uruchomienie silników przyciskiem, |
| Trzymanie wysokości - barometr (drążek gazu ma neutralną pozycję na środku - zawis), |
| Tryb Headless - niezależnie od pozycji modelu sterowanie jest intuicyjne (drążek od siebie - odlatuje, do siebie - wraca), |
| Powrót w kierunku startu jednym przyciskiem, |
| Autonomiczne lądowanie - jednym przyciskiem. |
| W zestawie:Model X601H Kamera 0.3MPPilot 2,4GHzAkumulatorŁadowarkaZapasowe śmigłaOsłonki Instrukcja |
| Czas ładowania | ok 90 min. |
| Czas latania: | ok 8-10 min. |
| Radio: | 2,4GHz |
| Kamera: | 0.3MP |
| Pakiet: | 7.4 V 700 mAh |
| Ilość kanałów | 4 |
| Zasięg: | ok 70m |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x601H |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x601H |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
Bluzka Model Fenis Popiel - Dursi
~Lurex 5 %
Polyester 90 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Szary |
Stringi Inspires Black - Anais
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 104-114 cm | 74-84 cm |
| XL | 114-126 cm | 84-94 cm |
| M | 92-104 cm | 64-67 cm |
| S | 82-92 cm | 54-64 cm |
| XS | 72-82 cm | 44-54 cm |
| XXL | 126-136 cm | 94-104 cm |
| XXXL | 136-144 cm | 104-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
Spódnica Model SP18 Wzór/Multi - Nife
Elastan 5 %
Polyester 22 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 50 cm | 70 cm |
| 38 | 51 cm | 74 cm |
| 40 | 51 cm | 78 cm |
| 42 | 51 cm | 82 cm |
| 44 | 51 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Wielokolorowy |
Kluczyk do stacyjki do ciągnika John Deere RE183935
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RE183935 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RE183935 |


_1433854368_fresh_flowers.jpg)