| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 204117 |
| EAN | 3336022041170 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 204117 |
| EAN | 3336022041170 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Mira Balsamo M-412 Green - Marko
Figi - komfortowo wiązane po obu stronach bioder, z wykończeniem, które nawiązuje do biustonosza.
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z wypełnieniem push up
Push up bez możliwości wyjęcia z modelu, dostępny we wszystkich rozmiarach
Wzorzysta tkanina
Ramiączka z broszkami, wiązane na szyi
Obwód zapinany na klamerkę.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 86-87 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 84-85 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 82-83 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 88-89 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 90-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1462cz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1462cz |
Bokserki Model Tattoo Pineapple Navy/White - Cornette
Bokserki Tattoo to świetny pomysł na prezent dla ukochanej osoby, podkreślają charakter i styl, wykonane z wysokogatunkowej bawełnianej dzianiny z dodatkiem elastanu.
Cechy produktu:
- delikatna płasko łączona guma w tunelu
- przestrzenny klin
- płaskie łączenie szwów
- bezuciskowe wykończenie nogawek
- fason delikatnie opinający ciało
- designerski wzór
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| 2XL | 98-102 cm |
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-45728 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-45728 |
Bluzka Model Nancy Black - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
TETRA Goldfish Gold Colour - pokarm premium dla wszystkich złotych rybek 250ml
Pokarm premium dla wszystkich złotych rybek.
dzięki wysokiej zawartości karotenoidów, Spiruliny i innych substancji wybarwiających zapewnia intensywne kolory ryb zawiera formułę Clean&Clear oraz formułę BioActive dla długiego i zdrowego życia ryb doskonale przyswajalny także w niskich temperaturach zapewnia idealną, zbilansowaną dietę wspomagając dobrą kondycję ryb granulki szybko rozmiękają w wodzie ułatwiając rybom pobieranie pokarmu
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T753136 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T753136 |
Koszulka nocna Halka Model Leonia Panterka - Unikat
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 98-102 cm | 92-96 cm |
| S | 90-94 cm | 84-90 cm |
| XL | 108-114 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Brązowy |
VERSELE LAGA Crispy Sticks Rice Vegetables - kolby ryżowo-warzywne dla chomików i szczurków 110g
z preparowanym ryżem , marchewką, kapustą i groszkiem dla chomików oraz szczurów.
Stanowią idealne uzupełnienie codziennej diety w składniki odżywcze, minerały
i witaminy.
- Regulowana zawieszka Magifix pozwala na umieszczenie kolby w dowolnym miejscu klatki.
- Pakowanie w systemie FreshPack zapewnia zachowanie aromatu i chrupkości do
momentu otwarcia opakowania.
- Patyczek z aromatycznej wierzby może być obgryziony przez zwierzaka.
Skład: zboża (prażona kukurydza 1,5%), nasiona, miód, cukry, warzywa 1,4%
(marchew, kapusta, groszek), oleje i tłuszcze.
Dawkowanie: stosować jako uzupełnienie karmy podstawowej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462068 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462068 |
Sukienka Model 230041 Black/White - Enny
Stylowa sukienka w świetnym zestawieniu kolorystycznym.
- wykonana z lekko elastycznej dzianiny w skośne paski
- marynarski styl
- dekolt okrągły
- rękaw krótki
- rękaw typu kimono
- w talii ozdobna taśma którą można marszczyć
- produkt polski
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36/38 | 98 cm | 102 cm | 92 cm |
| 40/42 | 101.5 cm | 110 cm | 100 cm |
| 44/46 | 105 cm | 120 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Czarny |
Sandał SANDAŁKI NA OBCASIE SZARE 118-11 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 24 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26,3 cm |
| 41 | 26,8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Dolina Noteci Premium Dorsz z brokułami 800g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
skład surowcowy: 70% micromodal, 12% poliamid, 10% bawełna, 8% elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1396 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1396 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 42,44 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 42,44 |
Sukienka Model M093 Navy - Infinite You
Skład materiału: 60% poliester, 35% wiskoza, 5% elastan.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Granatowy |
Cazo Legowisko gąbkowe Africa Zebra 50 cm
i komfort swojego pupila.
Wymiary 50 cm
Poducha wyjmowana. Można prać ręcznie w temp. 30 st. C
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1900/B |
| EAN | 5907996034529 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1900/B |
| EAN | 5907996034529 |
~Polamid 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Biały |
Czapka Model Laura Grafit - Kamea
LAURA to niezwykle twarzowa czapka pełna elegancji,
- gładka dwuwarstwowa czapka z zawiniętą krawędzią, idealnie dopasowana do głowy,
- przód zdobi kwiatowa aplikacja wykończona błyszczącymi koralikami oraz cyrkoniami,
- wykonana jest z ciepłej, wełnianej przędzy,
- doskonale sprawdzi się w chłodne zimowe dni.
wełna 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
Koszulka Model Bogna White - Babell
Klasyczna koszulka Bogna.
- z przodu wstawka z subtelnego haftu
- model na cienkich ramiączkach
- ramiączka nieodpinane, nieregulowane
- koszulka wykonana jest z wysokiej jakości bawełny
- idealnie dopasowuje się do ciała
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| XXL | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3374 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3374 |


_1433509245_lozko_paradise.jpg)