- Wybór piłek sportowych, gazet, marchewek lub nawet jeży – tyle kształtów, które uszczęśliwią psy.
- Doskonałe do stymulacji psa dzięki dźwiękom, jakie zabawki wydają, gdy pies je gryzie. Dzięki temu pies będzie miał jeszcze większą ochotę do zabawy, dając upust swojej energii. Długość: 11 cm Wysokość: 8.5/9 cm Szerokość: 7,5 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 480789 |
| EAN | 3336024807897 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 480789 |
| EAN | 3336024807897 |
Polyester 96 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
TETRA AquaArt Discover Line Crayfish Aquarium Complete 30l - krewetkarium / zestaw dla krabów
Zestaw akwariowy dla krewetek Tetra AquaArt 20 l Tetra AquaArt Shrimps Aquarium 20l to doskonały zestaw do hodowli krewetek. akwarium o pojemności 20 litrów wykonane z wysokiej jakości szkła o wymiarach (39 x 27,5 x 32cm) zaprojektowane według nowoczesnego wzoru i wyposażone w wydajny sprzęt filtr można zamontować w dowolnym miejscu wewnątrz akwarium, gąbka filtracyjna pozwala na kontrolowany rozwój glonów i mikroorganizmów, które stanowią dodatkowy pokarm dla krewetek zestaw zawiera elastyczną rurkę i zawór przeciwzwrotny, które pozwalają na umieszczenie pompy napowietrzającej poniżej poziomu wody duże, proste w obsłudze otwory w pokrywie ułatwiają karmienie ryb i zapewniają wygodny dostęp do sprzętu stabilna pokrywa wyposażona w podłużną lampę fluorescencyjną T5 Sylvania o mocy 8W zbiornik o opływowym kształcie i ściętych brzegach został wykonany z jednolitego szkła o grubości 4 mm w zestawie ponadto: pokarm TetraCrusta Menu 100 ml zapewniający krewetkom i krabom zbilansowaną zróżnicowaną dietę Tetra AquaSafe 100 ml neutralizujący szkodliwe substancje takie jak chlor i metale ciężkie broszurę informacyjną na temat zakładania akwarium do hodowli krewetek i krabów nowoczesne wzornictwo, kolor plastikowych wykończeń: biały łatwa obsługa dzięki najwyższej jakości wykonaniu i wyposażeniu WAŻNE Towar zamawiany na specjalne życzenie klienta. Niepodlega zwrotowi oraz wymianie. Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T211933 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T211933 |
SERA CO2 Tabs PLUS - tabletki wydzielające CO2 20tabl.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
Bluzka z wycięciami B71 błękit - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 61 cm | 90 cm | 82 cm |
| 38 | 62 cm | 94 cm | 86 cm |
| 40 | 63 cm | 98 cm | 90 cm |
| 42 | 64 cm | 102 cm | 94 cm |
| 44 | 65 cm | 106 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
Yarro Miska na gumowych stopkach dla kota Smarty 0,2 l. RÓŻNE KOLORY
Pojemność: 0,2l
Dostępne kolory: bordo, granat, kiwi, niebieski, różowy, turkusowy W momencie zakupu prosimy o podanie koloru, którym Państwo są zainteresowani.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Yarro |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Yarro |
Certech Żwirek Super Pinio Kruszon zbrylający Zielona Herbata 7 L
kruszonu z dodatkiem ekstraktu z zielonej herbaty. Pozostawia w otoczeniu toalety przyjemny, świeży zapach, który działa odprężająco na kota. Przeznaczone dla zwierząt domowych. Produkowane jest z czystego drewna iglastego z dodatkiem naturalnych substancji klejących.
Wyjątkowo lekkie, bezpyłowe, posiada bardzo wysoką wchłanialność płynów i zapachów. Charakterystyczna postać kruszonu oraz zdolność zbrylania się pozwala w prosty i wygodny sposób utrzymać czystość i higienę w każdej kuwecie i klatce.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 13204 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 13204 |
Bluzka Model K302 Black - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
Sweter Damski Model SWE112 Pink - Lanti
~Polamid 13 %
wełna 9 %
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| L | 92 cm |
| M | 90 cm |
| S | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Różowy |
Bluzka Model K253 Grey - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
Sandał KLAPKI PROSTE BEŻOWE H8-116 BEIGE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,8 cm |
| 41 | 26,4 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |
TRIXIE But dla psa wodoodporny S 1 szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-1956/1 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-1956/1 |
Pestell Easy Clean żwirek sodowy 4 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pestell |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pestell |
Trovet WRD Weight Reduction Diet karma dla kota 500g
Wysoki poziom białka, umiarkowane stężenie włókna, podwyższony poziom witamin:gł. wit. A i B, oraz mikroelementów to skuteczny i bezpieczny sposób na kontrolowanie masy ciała kota oraz utrzymywanie jej na optymalnym poziomie.
Skład:
mielona kukurydza, mięso z kurcząt /> 30%/, mięso z ryb, tłuszcz zwierzęcy,
pulpa buraczana, siarczan miedzi, siarczan żelaza, tlenek manganu, tlenek cynku, witaminy, suszone drożdże piwne.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trovet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trovet |
Figi G-058 F figi BIAŁY - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| 48 | 115-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model T215/1 Black - Tessita
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 106 cm | 98 cm | 88 cm |
| M | 97 cm | 100 cm | 92 cm | 82 cm |
| S | 97 cm | 94 cm | 86 cm | 76 cm |
| XL | 97 cm | 112 cm | 104 cm | 94 cm |
| XS | 97 cm | 88 cm | 80 cm | 70 cm |
| XXL | 97 cm | 118 cm | 110 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-40531 |
| EAN | 4011905405315 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-40531 |
| EAN | 4011905405315 |
Mały klasyczny PLECAK VINTAGE ekoskóra 832D Bordo - Manzana
Szerokość dna 10 cm
Wysokość 23 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czerwony |
Spodnie Damskie Model 230126 Navy - Enny
Dopasowane granatowe cygaretki.
- wykonane z lekko elastycznej, gładkiej tkaniny
- zapinane na krytą haftkę i zamek
- w talii szlufki
- po bokach wpuszczane kieszenie
- z tyłu zaszewki i patki
- zwężane nogawki
- na dole nogawek, po bokach małe rozporki
- produkt polski
Elastan 3 %
Polyester 50 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 93 cm | 88 cm | 74 cm |
| 38 | 93 cm | 92 cm | 78 cm |
| 40 | 93 cm | 96 cm | 82 cm |
| 42 | 93 cm | 100 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Granatowy |
Bezprzew. Alarm na Posesję, do Mieszkania... 130dB!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734151134 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734151134 |
Chaba Legowisko Budka Standard 1F 35x34x34 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |


_1433495650_kaczka0.jpg)