- Wybór piłek sportowych, gazet, marchewek lub nawet jeży – tyle kształtów, które uszczęśliwią psy.
- Doskonałe do stymulacji psa dzięki dźwiękom, jakie zabawki wydają, gdy pies je gryzie. Dzięki temu pies będzie miał jeszcze większą ochotę do zabawy, dając upust swojej energii. Długość: 21 cm Szerokość: 5 cm - 1.5 cm Wysokość: 3,5 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 480795 |
| EAN | 3336024807958 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 480795 |
| EAN | 3336024807958 |
Sukienka o prostym kroju GR1538 Grey - GrandUA
Skład: 55% poliester 40% bawełna 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model MOE284 Grey - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 108 cm | 110 cm | 102 cm |
| L/XL | 108 cm | 104 cm | 96 cm |
| S/M | 108 cm | 98 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
Figi damskie - biodrówki, z wysokiej jakości bawełny i dodatku elastanu 5%, z przodu efektowne wstawki ozdobione haftem o kwiatowym wzorze.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |
Sukienka Model ED011-5 Navy - Ella Dora
Idealna na imprezy i specjalne okazje.
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 104.5 cm | 96 cm | 90 cm | 74 cm |
| 38 | 105 cm | 100 cm | 94 cm | 78 cm |
| 40 | 105.5 cm | 104 cm | 98 cm | 82 cm |
| 42 | 106 cm | 108 cm | 102 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model M558 Pink - Figl
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Salma Sacher M-254 Brown - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 85-87 cm |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 91-93 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Brązowy |
Seksowna kreacja będąca odważnym połączeniem pończoch i topu. Czarna siateczka zmysłowo otula ciało. Kwiatowy wzór ozdabia górną część pończoch i topu. Połączenie topu i pończoch składa się z wielu, cienkich paseczków optycznie wysmuklających figurę. Pikantne rozcięcie odsłania uda i pośladki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Beżowy |
| rozmiar | S-L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Beżowy |
| rozmiar | S-L |
Koszulka nocna Koszulka Model 1688 Kakao - Lupo Line
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Brązowy |
Powiadomienie na Tel. o Wejściu/Włamaniu+Podsłuch+VOX..
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415500 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415500 |
Figi Model Violana 09 Black - Violana
~Polamid 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Multi-Czytnik Kart Pamięci Flash 43in1!!
43 w 1!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544157 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544157 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Marika Dirty Pink - Donna
~Polamid 5 %
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| XXXL | 108-112 cm | 106-110 cm |
| XXXXL | 112-116 cm | 110-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Różowy |
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model T146/2 Bis Light Grey - Tessita
Elastan 4 %
~Viscosa 68 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 91 cm | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 90.5 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 90 cm | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 91.5 cm | 110 cm | 102 cm | 88 cm |
| XXL | 92 cm | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
- typ zapięcia: trzystopniowe, dwurzędowe
- skład surowcowy:70% poliamid,15% Elastan, 15% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1328 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1328 |
Scarlet PPN pas do pończoch czarny - Gorteks
~Polamid 70 %
Polyester 25 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model MOE148 Ecru - Moe
~Viscosa 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 103 cm | 88 cm | 76 cm |
| M | 103 cm | 84 cm | 72 cm |
| S | 102 cm | 80 cm | 68 cm |
| XL | 104 cm | 92 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Beżowy |
Piżama Damska Model Hana 2118 AW/17 K2 Grey - Taro
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | Szary |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Rachel Papaya M-261 Orange - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 3XL/XL | 96-102 cm | 84-92 cm | 95-99 cm |
| L | 92-98 cm | 72-80 cm | 86-90 cm |
| L/XL | 96-102 cm | 72-80 cm | 86-90 cm |
| M | 88-94 cm | 68-76 cm | 83-86 cm |
| M/L | 92-98 cm | 68-76 cm | 83-86 cm |
| S | 82-90 cm | 64-72 cm | 80-83 cm |
| S/M | 88-94 cm | 64-72 cm | 80-83 cm |
| XL | 96-102 cm | 76-84 cm | 89-92 cm |
| XL/M | 88-94 cm | 80-88 cm | 89-92 cm |
| XL/XXL | 100-106 cm | 76-84 cm | 89-92 cm |
| XXL | 100-106 cm | 80-88 cm | 92-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomarańczowy |
Herbal Pets Zioła przeciw pasożytom dla psa 2 g
Profilaktycznie stosować nie częściej niż co 3 miesiące. Nie podawać psom poniżej 6 miesiąca życia, zwierzętom w okresie ciąży oraz chorym.
Skład: wrotycz, tymianek, koziołek lekarski, rumianek, liść orzecha włoskiego
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |


_1433494117_zabawka-marchewka.jpg)