| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PatentoPet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PatentoPet |
TRAMPKI DAMSKIE ŻÓŁTE FG-2767 BEIGE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Żółty |
Skład surowcowy: 70% wiskoza, 20% elastan, 10% poliamid.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1586 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1586 |
Sukienka w paski z rękawem średniej długości MM1031 Smuga - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
5w1! Słuchawki Bezprzewodowe - Wielofunkcyjne.
Wysokiej Jakości Słuchawki Bezprzewodowe z Mikrofonem, Radiem...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416019 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416019 |
GF Derka czarna PAW(odblask) DW24/3
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
TETRA FishNet - siatka rozmiar XL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T724471 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T724471 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Rodos Sea - Ewlon
Stylowy dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- usztywniane miseczki
- miseczki pokryte wzorzystą dzianiną
- model posiada wyjmowane wkładki push-up
- ramiączka regulowane, odpinane
- dodatkowo model posiada ramiączko do zapianania na szyję
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
- mocno wycięte, jednolite figi
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny w modnym zestawieniu kolorystycznym
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 90-94 cm | 65-70 cm | 36 | A |
| 38 | 95-100 cm | 70-75 cm | 38 | B |
| 40 | 101-108 cm | 75-80 cm | 40 | C |
| 42 | 110-116 cm | 80-85 cm | 42 | D |
| 44 | 117-122 cm | 85-90 cm | 44 | E |
| 46 | 122-127 cm | 90-95 cm | 46 | F |
| 48 | 127-132 cm | 95-100 cm | 48 | G |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor |
Body Model BD 001 Black - Vestiva
Elastan 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 98-107 cm |
| M | 96-100 cm | 91-97 cm |
| S | 92-96 cm | 83-92 cm |
| XL | 104-108 cm | 108-117 cm |
| XXL | 108-112 cm | 118-137 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Elegancka sukienka o wolnym kroju MM1098 White - Mira Mod
Polyester 70 %
~Viscosa 25 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Biały |
TRIXIE Pojemnik Dog Pick Up z poliestru na rzepy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 2342 |
| EAN | 4011905023427 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 2342 |
| EAN | 4011905023427 |
TRIXIE Miska ceramiczna z wizerunkiem kota 0,25 L
Kokorystyka losowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24494 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24494 |
TRAMPKI DAMSKIE NIEBIESKIE FG-2767 BLUE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model MOE298 Grey - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 111 cm | 96 cm | 78 cm |
| M | 111 cm | 92 cm | 75 cm |
| S | 111 cm | 88 cm | 72 cm |
| XL | 111 cm | 100 cm | 81 cm |
| XXL | 111 cm | 104 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
Sandał SANDAŁKI Z SILIKONOWYMI PASKAMI SZARE NF-25P GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,7 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Sandał KLAPKI PROSTE CZERWONE H8-116 RED - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,8 cm |
| 41 | 26,4 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model SUK 128 Red - Lanti
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 109 cm | 88 cm | 78 cm | 68 cm |
| 38 | 110 cm | 92 cm | 82 cm | 72 cm |
| 40 | 111 cm | 96 cm | 86 cm | 76 cm |
| 42 | 112 cm | 100 cm | 90 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czerwony |
Bluzka Model M008 Bakłażan - Figl
Elastan 3 %
~Nylon 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Fioletowy |
Fantazyjny biustonosz typu push-up. Miski gładkie wykończone neonową koronką w odcieniu zieleni. Pomiędzy nimi urocza kokardka w tym samym kolorze. Boczki wykonane z koronki. Posiada odpinane ramiączka oraz wyjmowane wkładki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Granatowy |
| rozmiar | 70C,80B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Granatowy |
| rozmiar | 70C,80B |


_1428495477_obroza_sport.jpg)