| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
Spodenki Model Wawa Beige - Mitex
~Polamid 82 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 98-103 cm | 77-83 cm |
| M | 93-98 cm | 70-76 cm |
| S | 88-93 cm | 64-70 cm |
| XL | 103-108 cm | 84-90 cm |
| XXL | 108-113 cm | 91-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Beżowy |
Body Model Romansia Red - Obsessive
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 100-110 cm | 90-100 cm | 75-90 cm |
| S/M | 90-100 cm | 80-90 cm | 60-75 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
Szlafrok Męski Model Iwo Navy Blue - L&L collection
| Rozmiar | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|
| M | 109-112 cm |
| XXL | 121-124 cm |
| L | 113-116 cm |
| XL | 117-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | L&L collection |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | L&L collection |
| Kolor |
Czapka Damska Model Jesse Beige - Kamea
wełna 70 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Beżowy |
Vitakraft Beef-Stick z dodatkiem żwaczy 12g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
Figi Model 650P Edith Bajeczne Motyle - Gaia
Kobiece figi w świetnym zestawieniu kolorystycznym. Powstały z połączenia kuszącej koronki oraz wzorzystej dzianiny. U góry subtelna kokardka.
Elastan 19 %
~Polamid 76 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Biały |
Podkoszulek Męski Model Tank Top Claudio Grey - Pierre Cardin
Polyester 40 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|
| L | 71 cm | 107 cm |
| M | 70 cm | 101 cm |
| XL | 72 cm | 113 cm |
| XXL | 73 cm | 119 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Szary |
POMPA HYDRAULICZNA FARMEC 20 ,30 ,3510009M91 ,17429
Numery do celów porównawczyc:
3510009M91 ,17429
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 17429AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 17429AE |
POMPA HYDRAULICZNA GEHL 4610 ,SNP2/19D SC46/0C ,SNP2/17D FR03/0C
Numery do celów porównawczych:
SNP2/19D SC46/0C ,SNP2/17D FR03/0C
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sauer Danfoss |
| Kod producenta | 17166AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sauer Danfoss |
| Kod producenta | 17166AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATOR |
| Kod producenta | stretch |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATOR |
| Kod producenta | stretch |
Bluzka Model M098 Pink - Infinite You
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model 13-72 Kwiaty Black/Dirty Pink - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 106 cm | 100 cm |
| M | 94 cm | 102 cm | 96 cm |
| S | 90 cm | 98 cm | 92 cm |
| XL | 102 cm | 110 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Różowy |
Tropical Red Parrot 300ml- Wybarwiający pokarm dla pielęgnic papuzich i innych delikatnych gatunków
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Bluzka Model L047 Bright Flowers - Lou-Lou
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 68 cm | 98 cm |
| M | 67 cm | 94 cm |
| S | 66 cm | 89 cm |
| XL | 69 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Różowy |
Bluzka Model Luca Milk - Violana
Polyester 20 %
~Viscosa 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Beżowy |
CERTECH Żwirek Super Benek Crystal 3,8l
Zalety:
- super lekki
- atrakcyjna cena
- całkowicie biodegradowalny
- usuwany drogą sanitarną
- super wydajny
- gwarantuje maksymalną higienę
- wyjatkowa łatwość stosowania (nie wymaga stałego dosypywania)
- estetyczny wygląd
Surowiec:
Żwirek Super BENEK Crystal charakteryzuje się wysoką czystością oraz skutecznością pochłaniania wilgoci i nieprzyjemnych zapachów. Właściwości te wynikają z mocno rozwiniętej powierzchni wewnętrznej żwirku oraz wysokiej porowatości (powyżej 80%). Procesowi pochłaniania wilgoci towarzyszy zmiana barwy żwirku. Najpierw bowiem kryształki matowieją, a następnie stają się żółte. Dzięki tej właściwości możliwe jest bieżące kontrolowanie zużycia żwirku. Żwirek ten jest syntetyczną amorficzną krzemionką (SiO2).
Stosowanie:
Zawartość opakowania wsypać do kuwety zachowując grubość warstwy rzędu 6 ? 4cm. Żwirek Super BENEK Crystal nie zbryla się, lecz całkowicie pochłania dozowane do niego płyny, otaczając swymi ziarnami części stałe oraz neutralizując zapachy. Zaleca się na bieżąco usuwać zanieczyszczenia stałe. Płyny wchłaniane do wewnątrz ziaren żwirku częściowo odparowują bezzapachowo. Zawartość kuwety eksploatować:
- do widocznej zmiany barwy (żółty, matowy kolor świadczy o całkowitym zużyciu),
- do momentu gdy wyczuwalne są zapachy
* do czasu gdy ubytek żwirku w kuwecie wyniesie 2cm grubości
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10784 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10784 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Barbara Titanium-Tweety M-473 Yellow/Grey - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 75C/L | 96 cm | 71-75 cm | 86-87 cm |
| 75C/M | 92 cm | 71-75 cm | 86-87 cm |
| 75D/L | 96 cm | 71-75 cm | 88-89 cm |
| 75D/M | 92 cm | 71-75 cm | 88-89 cm |
| 75E/L | 96 cm | 71-75 cm | 90-91 cm |
| 75E/M | 92 cm | 71-75 cm | 90-91 cm |
| 75F/L | 96 cm | 71-75 cm | 92-93 cm |
| 75F/M | 92 cm | 71-75 cm | 92-93 cm |
| 80C/L | 96 cm | 76-80 cm | 88-89 cm |
| 80D/L | 96 cm | 76-80 cm | 90-91 cm |
| 80D/XL | 100 cm | 76-80 cm | 90-91 cm |
| 80E/L | 96 cm | 76-80 cm | 92-93 cm |
| 80E/XL | 100 cm | 76-80 cm | 92-93 cm |
| 80F/L | 96 cm | 76-80 cm | 94-95 cm |
| 80F/XL | 100 cm | 76-80 cm | 94-95 cm |
| 80H/XL | 100 cm | 76-80 cm | 98-99 cm |
| 85D/XL | 100 cm | 81-85 cm | 92-93 cm |
| 85D/XXL | 104 cm | 81-85 cm | 92-93 cm |
| 85E/XL | 100 cm | 81-85 cm | 94-95 cm |
| 85E/XXL | 104 cm | 81-85 cm | 94-95 cm |
| 85F/XL | 100 cm | 81-85 cm | 96-97 cm |
| 85F/XXL | 104 cm | 81-85 cm | 96-97 cm |
| 90H/3XL | 108 cm | 86-90 cm | 102-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Żółty |
Sukienka Model M042 Grey - Infinite You
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
MJX X901 Śmigło Lewe Łopata x901-04
MJX X901 Śmigło Lewe Łopata x901-04Oryginalna część zamienna do drona X901.Cena dotyczy 1szt śmigła.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x901-04 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x901-04 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |


_1432212292_oz_premium_shampoo_jasna.png)