MIG-200 K inwerter /MMA
PÓŁAUTOMAT MIGOMAT MAGNUM MIG 200K INVERTER MMA IGBT
Urządzenie posiada możliwość spawania metodą MMA elektrodami otulonymi (rutylowe, zasadowe, żeliwo, nierdzewne, itp.). Dane techniczne:
| Zasilanie | 230 V~50Hz |
| Max prąd spawanie MIG/MAG | 200/60 [A/%] |
| Max prąd spawanie MMA | 160/60 [A/%] |
| Zakres regulacji | Płynny |
| Spawanie drutem samoosłonowym | TAK |
| Max pobór mocy | 6,3 kVA |
| Średnica drutu | 0,6 - 0,8 mm |
| Średnica elektrody | 1,6 - 3,25 mm |
| Stosowane masy szpul | 5 kg |
| Zabezpieczenie | 25 A |
| Szczelność obudowy | IP 21 |
| Chłodzenie | Wentylator |
| Waga | 28 kg |
Gwarancja ,,od drzwi do drzwi,,. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego urządzeń większości producentów. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany w autoryzowanym punkcie serwisowym, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa serwis producenta.
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z z autoryzowanym serwisem danego producenta.
- Podaj numer seryjny urządzenia i numer dowodu zakupu. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa do 14 dni.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
Bluzka Model Pemo Beige - Dursi
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Beżowy |
Szorty SARI Black - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
Stringi Model 1507/S Pink - Ava
Fantastyczne stringi w świetnym zestawieniu kolorystycznym.
- z całości wykonane w dzianiny w panterkę
- góra wykończona jest koronką
- krawędzie wykończone są czarną gumokoronką
- z przodu satynowa kokardka
Elastan 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Różowy |
Sukienka dzianinowa M-035 Cornflower - Viall
~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 86 cm | 92 cm | 90 cm | 78 cm |
| 38 | 86 cm | 116 cm | 100 cm | 96 cm |
| 40 | 86 cm | 120 cm | 112 cm | 108 cm |
| 42 | 86 cm | 132 cm | 116 cm | 114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |
Zasobnik CO2/12g. do Pistoletów, do Napędu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620192 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620192 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | L,XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | L,XL |
Sandał KLAPKI PROSTE CZARNE H8-116 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,8 cm |
| 41 | 26,4 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium kąpielowy Model Frederica Marbella-Luxury M-487 Morska Zieleń
Cechy kostiumu:
- Jednoczęściowy kostium monokini z dużym efektem push up (push up wyjmowany z modelu, dostępny w rozmiarach S, M, L, XL)
- idealny na małe i średnie biusty
- zjawiskowo unosi, modeluje i optycznie powiększa piersi
- fiszbiny dolne i boczne u podstaw miseczek
- wyjątkowo modna, wzorzysta tkanina inspirowana światowym wzornictwem
- obwód elastyczny, zapinany na klamerkę
- ramiączka o regulowanej długości, odpinane
- włoska, elastyczna tkanina
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 91-92 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Kubek obiektyw z imitacją szkła soczewki - 400 ml - biały
Kubek obiektyw posiada również pokrywkę będącą imitacją prawdziwej pokrywy obiektywu. To świetny pomysł na prezent nie tylko dla fotografów oraz miłośników zdjęć, ale także dla każdego amatora niebanalnych gadżetów:) Gadżet w pigułce: - metalowe wypełnienie,
- pokrowiec na kubek,
- szczelna pokrywka ze \"szkłem soczewki\",
- pojemność 400 ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kub.obiektyw.biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kub.obiektyw.biały |
Polecamy również biustonosz z tej serii.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
Antyszczekacz/Odstraszacz Psów, Stacjonarny + Przedłużacz 21m. + Pilot.
Elektroniczny, Ultradźwiękowy (na baterię 9V lub pod 230V) +
+ Przedłużacz...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590733485220 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590733485220 |
Bluzka Model M128 Light Flowers - Infinite You
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Wielokolorowy |
Bozita Naturals Mini Sensitive - karma dla psów dorosłych ras małych z jagnięciną 3,5 kg
Skład: Ryż*, jagnięcina (w tym świeża jagnięcina* 6%, suszona jagnięcina 11%), kukurydza*, pszenica*, kiełki kukurydzy*, tłuszcz kostny*, białko ziemniaczane*, hydrolizowana jagnięcina*, gluten kukurydziany*, melasowana suszona pulpa buraczana*, minerały, inulina z cykorii* (0,63%), ziarna lnu*, drożdże*. Substancje dodatkowe w 1 kg karmy: Witamina A 9900 j.m., witamina D3 1050 j.m., witamina E (octan all-rac-alfa-tokoferylu) 60 mg, pentahydrat siarczanu miedzi (II) 20 mg, tlenek manganu (II)/tlenek manganu (III) 8 mg, siarczan cynku jednowodny 90 mg, jodan wapnia jednowodny 2,5 mg. Dodatki technologiczne: Naturalny przeciwutleniacz. Skład analityczny: Białko 22%, zawartość tłuszczu 12%, włókno surowe 2%, popiół surowy (składniki mineralne) 6% (w tym wapń 1,2% i fosfor 0,9%), Omega-6 2,3%, Omega-3 0,3%, wilgotność 10%.
*Produkt naturalny.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
ELEGANCKIE CZÓŁENKA NA ORYGINALNYM OBCASIE 5051 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 26 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Salma Agrumi M-254 Orange - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 85-87 cm |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 91-93 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomarańczowy |
Sukienka Model T147 Red - Tessita
Skład materiału: 70% bawełna, 22% poliester, 8% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| M | 97 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| S | 97 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| XL | 97 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| XS | 97 cm | 86 cm | 78 cm | 68 cm |
| XXL | 97 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| XXXL | 97 cm | 122 cm | 116 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |
TRAMPKI ZA KOSTKĘ Z KAMIENIAMI BL101P GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,7 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
ANIMONDA Vom Feinsten Kitten smak: jagnięcina 100g
Analiza: Białko 10%, tłuszcz 7%, błonnik 0,3%, popiół 2%, woda 80%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Figi Gorsenia Be Glamour K311 Venus Black/Beige - Gorsenia Lingerie
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czarny |


_NOWY_MIG_200_MMA-IGBT_-_mini.jpg)