| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR112082 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR112082 |
MAXI PIN - mała szczotka drewniana z metalowymi pinami 20mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KELLER |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KELLER |
Brit Care Junior Large Breed Lamb & Rice - jagnięcina z ryżem dla juniorów ras dużych 12 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Sukienka Model Giselle Navy - Dursi
- niespotykana sukienka
- bardzo kobieca i wygodna
- dopasowany fason
- sukienka maxi z rozcięciem
- z przodu wysokie rozcięcie eksponujące nogi
- zapinana z tyłu na ozdobny złoty zamek
- idealnie podkreśla kobiece kształty
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 95 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 91 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 87 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 99 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 83 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Granatowy |
Kombinezon Damski Model MOE196 Beige - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 155 cm | 92 cm | 80 cm |
| M | 154 cm | 88 cm | 76 cm |
| S | 153 cm | 84 cm | 72 cm |
| XL | 155 cm | 96 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Beżowy |
Piżama Damska Model PM.9221 Grey - Dn-nightwear
Klasyczna piżamka z serduszkiem.
- rękaw krótki
- dekolt okrągły
- przód zdobi serduszko z kokardką
- krawędzie koszulki wykończone kontrastową lamówką
- melanżowe spodnie o długości 3/4
- w pasie wygodna gumka
- nogawki wykończone ściągaczem
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
Skład:
Kolor grey: koszulka - 100% bawełna, spodnie - 60% bawełna, 40% poliester.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | INCHEM |
| Kod producenta | 56p |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | INCHEM |
| Kod producenta | 56p |
VITAPOL Wapieńko pomarańczowe dla ptaków 35g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 2054 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 2054 |
ROYAL CANIN Sterilised +12 0,4kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Zegarek Treningowy z Pulsometrem, EKG...
Wbudowanym m.in. Pulsometrem, EKG itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 40162282005 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 40162282005 |
Flexi Vario linka 8 metrów rozmiar S - Niebieska
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
Bluza model 1473 Plum - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 72 cm | szer. na plasko:46 cm |
| S/M | 72 cm | szer. na plasko:43 cm |
| XXL | 73 cm | szer. na plasko:50 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Fioletowy |
CZÓŁENKA NA SZPILCE 5005-20P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Komplet Model V-5419 Try me Black/Beige - Axami
Elastan 33 %
~Polamid 66 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Beżowy |
Figi Model Paloma Aqua - Nipplex
Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Niebieski |
GAIA BIUSTONOSZ BS 334 SUMATRA
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 70E,95B,90B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 70E,95B,90B |
Sukienka Długa sukienka w kratę GR1282 Terakota - GrandUA
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1602 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1602 |
SLIPONY DAMSKIE FIOLETOWE NB166 PURPLE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Fioletowy |
Mikita Fosforan Wapnia A+D3+E Megavit 150 tabl.
Analiza: wapń ? 170 g, fosfor ? 110 g, sód ? 0,012 g.
Właściwości i działanie: Uzupełnia niedobory wapnia i fosforu, pierwiastków wchodzących w skład kośćca. Wit. A wpływa korzystnie na wzrost i rozwój młodych zwierząt. Wit. D3 reguluje przemianę wapniowo- fosforową.
Właściwości i działanie: Uzupełnia niedobory wapnia i fosforu, pierwiastków wchodzących w skład kośćca. Wit. A wpływa korzystnie na wzrost i rozwój młodych zwierząt. Wit. D3 reguluje przemianę wapniowo- fosforową.
Wskazania: Szczenięta w okresie intensywnego wzrostu, samice ciężarne i karmiące.
Dawkowanie: 1 tabl./10 kg c.c. dziennie. W sytuacjach niedoborowych 1 tabl./5 kg c.c. lub wg wskazań lekarza weterynarii. Skład: fosforan dwu wapniowy drożdże piwne, węglan wapniowo-magnezowy, sacharoza, serwatka, glikol propylenowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mikita |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mikita |


_1427888884_s_krotki_wlos.png)