| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR140498 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR140498 |
BALERINKI MELISKI Z LICOWĄ KOKARDKA PT100 L. GREEN - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 24 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Plażow Spódniczka Model Meg Bianco-Maldive M-266 White/Green - Marko
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra |
|---|---|---|
| L | 28 cm | 94-98 cm |
| M | 28 cm | 90-94 cm |
| S | 26 cm | 86-90 cm |
| XL | 30 cm | 98-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Roxana Bianco M-402 White - Marko
Najnowsza kolekcja Lato 2017
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z fiszbinami
Wkładki push up (dostępne w rozmiarach S, M, L, XL)
Egzotyczna stylistyka
Ramiączka odpinane
Obwód wiązany na plecach
Figi kwieciste, na podszewce.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 81-83 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| XXL | 104 cm | 80-85 cm | 92-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
S107 -03 Tail Decoration Blue - Stateczniki Ogona Niebieskie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | s107-03 niebieskie |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | s107-03 niebieskie |
Spódniczka Model Desiree Black - Irall
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102 cm |
| M | 97 cm |
| S | 92 cm |
| XL | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x901-08 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x901-08 |
Flexi Smycz automatyczna Neon Reflekt - L taśma 5 metrów
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
Komplet Model Mokettina Black - Obsessive
Więcej o Mokettinie:
- urocza koszulka w eleganckiej czerni
- regulowane szelki ? łatwa regulacja i świetne dopasowanie
- prześwitująca koronka z przodu ? seksownie odsłonięte ciało!
- zalotna kokardka w okolicy biustu
- efektowne marszczenia na bokach
- tył wykonany z gładkiej tkaniny
- w komplecie pasujące do całości, klasyczne stringi
- delikatny, idealnie rozciągliwy materiał
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Płaszcz Damski Model Bella PLA034 Black - Mattire
wełna 70 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 104 cm | 92 cm | 86 cm | 70 cm |
| 38 | 104 cm | 96 cm | 90 cm | 74 cm |
| 40 | 104 cm | 100 cm | 94 cm | 78 cm |
| 42 | 104 cm | 104 cm | 98 cm | 82 cm |
| 44 | 104 cm | 108 cm | 102 cm | 86 cm |
| 46 | 104 cm | 112 cm | 106 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Czarny |
ESPADRYLE FULL COLOUR TURKUSOWE K1830201 AZUL - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
Vidaron lakierobejca mahon kh 0.75l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron lakierobejca |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron lakierobejca |
KLOCKI LOGO – do zabawy i nauki wymowy, czytania, pisania, ortografii i matematyki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bronisław Rocławski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bronisław Rocławski |
Figi Model VF-1181 Black - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
BALERINY KLASYCZNE SZARE LK20P GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
ANIMONDA Carny Exotic Cat smak: struś 85g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
TETRA Marine Menu - mieszanka skomponowana dla ryb morskich 250ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T176324 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T176324 |
Stringi STRINGI LAGOON/S kremowo-turkusowy - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Niebieski |
TRIXIE Nożyczki do pazurków dla gryzoni i małych zwierząt 8 cm
Wykonane są z nierdzewnej stali, uchwyt zrobiony jest z materiału zapobiegającemu wyślizgiwanie się nożyczek z ręki.
Długość: 8 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6285 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6285 |
Noktowizor 1-okularowy Pulsar NV GS I+ (3,5x50), Zasięg Obserwacji do 550m.!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 744105204719 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 744105204719 |
Komplet Koszulka Model R-601 Red - Excellent Beauty
Seksowna koszulka idealna na romantyczny wieczór!
- wykonana z subtelnej siateczki
- miseczki oraz dół pokryte są uwodzicielską koronką
- między miseczkami błyszcząca przewieszka
- zalotne kokardki
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- w komplecie stringi na cienkich paseczkach
- produkt wyprodukowany w Polsce
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 98-108 cm | 94-102 cm |
| S/M | 88-98 cm | 84-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Czerwony |


_1427719430_duza_szczotka_twarda.png)