| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR140252 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR140252 |
SPAWARKA MIGOMAT MIG MAG 220A 230/400V BUTLA DRUT
- zasilanie 230V/400V
- prąd spawania 30-220A
- cykle pracy:
15% - 220A
60% - 100A
100% - 77,5
- regulacja prądu 6 stopni
- napięcie jałowe 16-25V
- średnica drutu 0,6-1mm
- wymagane zabezpieczenie 16A
- klasa odporności lP21
- klasa izolacyjna h
- chłodzenie - wentylator
- waga 50 kg
- przewód spawalniczy eurozłącze
- przewód spawalniczy
- przewód masa z uchwytem
- 4 x kółka jezdne
- zapasowa rolka i dysza
- oryginalne opakowanie
- maska spawalnicza
- adapter 400V >230V
- młotek ze szczotką
- instrukcja PL
- reduktor ciśnienia
- spray anty odpryskowy
- drut 0,8mm 5 kg + GRATIS drut 5kg 0,8mm DLA PIERWSZYCH 5-ciu KUPUJĄCYCH
- butla co2 6 kg
- wężyk do gazu
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | POWERMAT |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | POWERMAT |
Bluzka Model BLU 108 Ecru - Lanti
~Nylon 17 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 60/66 cm | 88 cm |
| 38 | 61/67 cm | 92 cm |
| 40 | 62/68 cm | 96 cm |
| 42 | 63/69 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
POMPA HYDRAULICZNA CASE 1840, 1845 ,H674907 ,A31.5L 33120 ,34047
Numery do celów porównawczych:
H674907 ,A31.5L 33120 ,34047
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 34047AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 34047AE |
KOŁO ZĘBATE WAŁU KORBOWEGO URSUS 4512 , 4514 , 31171681
Numer do cełów porównawczych :
31171681
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 65631171681 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 65631171681 |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up 7014 Black - Anabel Arto
~Nylon 87 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 75D | 73-77 cm | 91-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 93-97 cm |
| 80D | 78-82 cm | 96-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 98-102 cm |
| 85D | 83-87 cm | 101-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 103-107 cm |
| 90D | 88-92 cm | 106-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Czarny |
EUROWET Alervet - szampon przeciwświądowy dla psów i kotów 500ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eurowet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eurowet |
Stringi Model 1473/S Fantazja - Ava
Eleganckie stringi w fantazyjnym zestawieniu kolorystycznym.
- z przodu wstawki z wzorzystej koronki
- przód i tył wykonany z delikatnej siateczki
- nogawki z przodu wykończone subtelną gumokoronką
Elastan 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Wielokolorowy |
Bluzka Model Kelly Ecru - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Beżowy |
Sandał PŁASKIE JAPONKI Z PEREŁKAMI 6109-11BL Niebieski - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model T130 Green - Tessita
Skład: 70% bawełna, 22% poliester, 8% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| M/L | 95 cm | 98-104 cm | 90-96 cm | 78-84 cm |
| XL/XXL | 95 cm | 110-116 cm | 102-108 cm | 90-96 cm |
| XS/S | 95 cm | 86-92 cm | 78-84 cm | 66-72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | XL,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | XL,S |
Sukienka Model 117 Blue - Figl
~Spandex 5 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 96-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Saszetki segregacyjne \"L\" - 4 sztuki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MARBO |
| Kod producenta | TRM-23-L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MARBO |
| Kod producenta | TRM-23-L |
Zolux Muscat Obroża regulowana Mac Leather 10 mm. czarna
Wymiar: 10mm.szerokość , 30 cm obwód
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522030NO |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522030NO |
USZCZELKA TYLNA KOLEKTORA SSĄCEGO URSUS 4512 , 4514 , 36862131
Numer do celów porównawczych :
36862131
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 65636862131 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 65636862131 |
Podsłuch do Automat. Dyskretnego Cyfr. Zapisu Rozmów Telef. Stacjonarnych + VOX..
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734168540 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734168540 |
Sukienka z szyfonu MM1014 Brzoskwiniowy - Mira Mod
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| 44 | 104 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Różowy |
Lauren Design Zabawka Fun rozmiar 25 cm x 7 cm Fioletowy pikowany + szary
O produkcie zabawka z klasą dla naszych milusińskich kolorystyka pasująca do legowisk bezpieczna, nie zawiera elementów plastikowych lub gumowych
Wykorzystane materiały trwałe kolorowe tkaniny o ciekawych strukturach wysoka odporność na ścieranie i gryzienie
100% poliester
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 04250401 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 04250401 |
Szorty Męskie Model Giacomo P1 Black Paski - Pierre Cardin
Polyester 40 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model VB-305 Morela - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70D | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70E | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70F | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70G | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70H | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75B | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75C | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75D | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75E | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75F | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75G | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75H | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 80B | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 80C | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80D | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80E | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80F | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80G | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 85B | 83-87 cm | 97-99 cm |
| 85C | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85D | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85E | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85F | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 90B | 88-92 cm | 102-104 cm |
| 90C | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90D | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90E | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 95B | 93-97 cm | 107-109 cm |
| 95C | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95D | 93-97 cm | 111-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Pomarańczowy |


_1427715714_mala_szczotka_twarda.png)