| Szybkie działanie Zabija pchły w ciągu 24 godzin a kleszcze w ciągu 48 godzin. |
|
| Długie działanie Zabija pchły przez okres do 4 tygodni u kotów oraz przez okres do 8 tygodni u psów. Zapobiega rozmnażaniu się pcheł poprzez hamowanie rozwoju ich jaj oraz larw i poczwarek przez okres do 6 tygodni u kotów oraz do 8 tygodni u psów. Zabija kleszcze przez okres do 2 tygodni u kotów oraz przez okres do 4 tygodni u psów. |
|
| Wodoodporność Twój ulubieniec może pływać lub być kąpany po 48 godzinach od aplikacji. |
|
| Podwójne działanie Eliminuje kleszcze i pchły oraz zabezpiecza zwierzęta przed ich ponownym zakażeniem. Chroni środowisko domowe zwierzęcia przed powtórną inwazją pcheł niszcząc ich jaja i larwy. |
|
| Łatwość użycia Jednokrotne podanie za pomocą pipety zapewnia wielotygodniową ochronę. |
Wywołuje hiperekscytację u tych pasożytów. Zdezorientowane, umierające pchły wydostają się na powierzchnię sierści zwierzęcia – z tego powodu możesz zauważyć więcej pcheł po zastosowaniu produktu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Frontline |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Frontline |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Koszulka 2 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Koszulka 2 |
Tor Zakręt Długi - Część Zamienna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Tor12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Tor12 |
GF Skafander czarny SOFTSHELL S70/7
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
ANIMONDA Rafine Cross Adult Cat smak: kurczak, łosoś, krewetki 15kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Figi Model VF-283/293 Black/Pink - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| XXXL | 121-128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
Duży Odkurzacz Samochodowy 12V.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734150480 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734150480 |
Top w aktualnych kolorach GR1090 Sky Blue - GrandUA
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
SERA Discus Granules - pokarm granulowany dla paletek 250ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
Sukienka Model M296 Oliwka - Makadamia
Fantastyczna sukienka damska w modnych kolorach.
- dopasowana góra
- stylowy rozkloszowany dół
- dekolt okrągły
- krótki rękaw
- tyłu zapięcie na kryty zamek
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, wysokiej jakości materiału
- idealna propozycja na wesele oraz wieczorne wyjście
~Nylon 40 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 90 cm | 80 cm | 68 cm |
| 38 | 91 cm | 85 cm | 73 cm |
| 40 | 92 cm | 90 cm | 78 cm |
| 42 | 93 cm | 95 cm | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor |
MUSZKIETERKI NA SZEROKIM OBCASIE SZARE A35 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Sukienka Sportowa wygodna sukienka tunika TR1988 Blue - Trand by GrandUA
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 46 | 112 cm | 104 cm | 86 cm |
| 48 | 116 cm | 108 cm | 90 cm |
| 50 | 120 cm | 112 cm | 94 cm |
| 52 | 124 cm | 116 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
Piżama Damska Model Elizabeth Pink/Grey - Sensis
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
Diversa Tło do akwarium Korzeń 60 cm x 30 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
Wiatrówka Łamana British Mark-19TG, 4,5mm/Sprężynowa.
Łamaną
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620172 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620172 |
Sweter Ciążowy Model 40002C Beige - PeeKaBoo
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 65 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
Sweter Ciążowy Model 40001C Pink - PeeKaBoo
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 61 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Różowy |
Kamizelka Damska Model MOE238 Black - Moe
Skład: 70% poliester, 30% wełna
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 94 cm | 108 cm |
| S/M | 94 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
Torba na Laptopa/Notebooka do 15".
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154300 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154300 |
Megan Dzwonek dla dzikich ptaków 300g.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |


_1427320559_combo_m.png)