| Szybkie działanie Zabija pchły w ciągu 24 godzin a kleszcze w ciągu 48 godzin. |
|
| Długie działanie Zabija pchły przez okres do 4 tygodni u kotów oraz przez okres do 8 tygodni u psów. Zapobiega rozmnażaniu się pcheł poprzez hamowanie rozwoju ich jaj oraz larw i poczwarek przez okres do 6 tygodni u kotów oraz do 8 tygodni u psów. Zabija kleszcze przez okres do 2 tygodni u kotów oraz przez okres do 4 tygodni u psów. |
|
| Wodoodporność Twój ulubieniec może pływać lub być kąpany po 48 godzinach od aplikacji. |
|
| Podwójne działanie Eliminuje kleszcze i pchły oraz zabezpiecza zwierzęta przed ich ponownym zakażeniem. Chroni środowisko domowe zwierzęcia przed powtórną inwazją pcheł niszcząc ich jaja i larwy. |
|
| Łatwość użycia Jednokrotne podanie za pomocą pipety zapewnia wielotygodniową ochronę. |
Wywołuje hiperekscytację u tych pasożytów. Zdezorientowane, umierające pchły wydostają się na powierzchnię sierści zwierzęcia – z tego powodu możesz zauważyć więcej pcheł po zastosowaniu produktu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Frontline |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Frontline |
Drive Shaft (short) 4wd12-14 (4szt.)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 4wd12-14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 4wd12-14 |
Migomat MAGNUM MIDI MIG 200/3 230A 400V ZESTAW
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
Cazo Legowisko poduchowe Pet 65 x 50 cm Szare
Wymiary: 65 cm x 50 cm
Pokrowiec zdejmowany. Można prać ręcznie w temp. 30 st. C
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1020/B |
| EAN | 5907996037926 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1020/B |
| EAN | 5907996037926 |
Vitapol Smakers Kolby orzechowo-owocowe dla dużych papug 2szt.
| nasiona i owoce oleiste | 66,00% |
| produkty piekarnicze | 20,00% |
| owoce | 14,00% |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2701 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2701 |
GF Derka czarna PAW(odblask) DW24/3
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Przełącznik wielofunkcyjny kierunkowskazów / światło / sygnał dźwiękowy Grand Prix Explorer
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cobo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cobo |
Sweter SWE098 Pastel Pink - MKM
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 74 cm | 140 cm |
| S/M | 64 cm | 128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Różowy |
BOTKI Z SZEROKIMI SZNURÓWKAMI 1264-1B CNB1264-1B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
SERA Discus Granules - pokarm granulowany dla paletek 100ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
Sukienka Model L261 Chaber - Lemoniade
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 134 cm | 94 cm | 117 cm |
| M | 97 cm | 130 cm | 90 cm | 110 cm |
| S | 97 cm | 126 cm | 86 cm | 106 cm |
| XL | 97 cm | 138 cm | 98 cm | 118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Niebieski |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Michelle Grey - Donna
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Szary |
Bluzka z wiązaniem na rękawach B91 Navy - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 65 cm | 96 cm |
| 38 | 66 cm | 100 cm |
| 40 | 67.5 cm | 104 cm |
| 42 | 69 cm | 108 cm |
| 44 | 71 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
Kule Pudrowe 10,9mm/0,43'' do Pistoletów RAM/100szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844412452 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844412452 |
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Nature\'s Protection Active 4kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
Sukienka Model 220046 Dark Grey - Enny
Skład: 63% wiskoza, 33% poliester, 4% elastan, drugi materiał 97% poliester, 3% elastan.
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 100 cm | 98 cm | 91 cm |
| 38 | 101 cm | 102 cm | 95 cm |
| 40 | 102 cm | 106 cm | 99 cm |
| 44 | 104 cm | 114 cm | 107 cm |
| 46 | 105 cm | 120 cm | 113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Szary |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Jednoczęściowy Model Aqua Black - Ewlon
Rewelacyjny jednoczęściowy kostium kąpielowy w marynarskim stylu.
- klasyczny krój
- trójkątne, miękkie miseczki
- między miseczkami metalowe koło marynarskie (można je odpiąć) lub elegancka złota wstawka w kształcie litery V
- model posiada wyjmowane wkładki
- ramiączka nieregulowane, nieodpinane
- z tyłu subtelne wycięcie
- modne zestawienie kolorystyczne
Sk?ad: 82% poliamid, 18% elastan.
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| 36 | 90-94 cm | 65-70 cm | A |
| 38 | 95-100 cm | 70-75 cm | B |
| 40 | 101-108 cm | 75-80 cm | C |
| 42 | 110-116 cm | 80-85 cm | D |
| 44 | 117-122 cm | 85-90 cm | E |
| 46 | 122-127 cm | 90-95 cm | F |
| 48 | 127-132 cm | 95-100 cm | G |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Czarny |
Profesjonalna Metalowa Wojskowa Busola/Kompas - MILITARY.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414952 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414952 |
TRIXIE Piłka winylowa z grubym kolcem 12cm 3421
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |


_1427240924_combo_xl.png)