| Szybkie działanie Zabija pchły w ciągu 24 godzin a kleszcze w ciągu 48 godzin. |
|
| Długie działanie Zabija pchły przez okres do 4 tygodni u kotów oraz przez okres do 8 tygodni u psów. Zapobiega rozmnażaniu się pcheł poprzez hamowanie rozwoju ich jaj oraz larw i poczwarek przez okres do 6 tygodni u kotów oraz do 8 tygodni u psów. Zabija kleszcze przez okres do 2 tygodni u kotów oraz przez okres do 4 tygodni u psów. |
|
| Wodoodporność Twój ulubieniec może pływać lub być kąpany po 48 godzinach od aplikacji. |
|
| Podwójne działanie Eliminuje kleszcze i pchły oraz zabezpiecza zwierzęta przed ich ponownym zakażeniem. Chroni środowisko domowe zwierzęcia przed powtórną inwazją pcheł niszcząc ich jaja i larwy. |
|
| Łatwość użycia Jednokrotne podanie za pomocą pipety zapewnia wielotygodniową ochronę. |
Wywołuje hiperekscytację u tych pasożytów. Zdezorientowane, umierające pchły wydostają się na powierzchnię sierści zwierzęcia – z tego powodu możesz zauważyć więcej pcheł po zastosowaniu produktu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Frontline |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Frontline |
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Czarny |
DWUSTRONNA CHUSTA DAMSKA SZ-CH-137 MULTI-1 - Inello
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Leginsy za kolano modelujące sylwetkę
Skład: 95% Poliester, 5% Elastan
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Melanż |
| rozmiar | L,XL,M,S,XXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Melanż |
| rozmiar | L,XL,M,S,XXL |
Lampka LED + Czujnik Zmierzchu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752375902 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752375902 |
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 55 cm | 100 cm |
| M | 54 cm | 96 cm |
| S | 54 cm | 92 cm |
| XL | 55 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
Koszula Damska Model VT028 Black - Venaton
Elastan 3 %
~Nylon 17 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
Stringi Model 830-THC-1 Black - Obsessive
Niegrzeczne majteczki w towarzystwie zmysłowej koroneczki już za kilka chwil mogą być Twoje! Zostały stworzone do odkrywania nowych doznań. Zabierz je do siebie, a potem daj się skusić na chwile pikantności i figlarnej przyjemności!
Zobacz, co Cię czeka:
- zalotna, koronkowa falbanka
- otwarty dół wykonany z elastycznych, zdobionych gumeczek
- kokardka i połyskująca zawieszka nad wyeksponowanymi pośladkami
- elastyczny, dopasowujący się materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
BALERINY KLASYCZNE BEŻOWE LK20P BEIGE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model MOE309 Powder Pink - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 93 cm | 98 cm | 90 cm |
| M | 93 cm | 94 cm | 86 cm |
| S | 93 cm | 90 cm | 82 cm |
| XL | 93 cm | 102 cm | 94 cm |
| XXL | 93 cm | 106 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |
Sweter model 70002 Apricot - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 55 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Bluzka Model B69 1173 White/Wzór - Nife
- elegancka bluzka
- bez rękawów
- wykonana z wzorzystego materiału
- prosty krój
- z przodu urocze rozcięcie
- idealna do pracy i na spotkanie
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 65 cm | 92 cm |
| 38 | 66 cm | 96 cm |
| 40 | 67 cm | 100 cm |
| 42 | 68 cm | 104 cm |
| 44 | 69 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Biały |
T623-001 Balance Bar - Stabilizator
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T623-001 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T623-001 |
Sukienka Model O1 Dark Grey - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 87/92 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| 38 | 87.5/92.5 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| 40 | 88/93 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| 42 | 88.5/93.5 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| 44 | 89/94 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| 46 | 89.5/94.5 cm | 122 cm | 114 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
Żakiet Model S066 Navy - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 92 cm |
| M | 88 cm |
| S | 84 cm |
| XL | 96 cm |
| XXL | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
Bluzka Model MOE350 Black - Moe
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 2XL/3XL | 68/74 cm | 108 cm |
| L/XL | 67/74 cm | 100 cm |
| S/M | 66/74 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
PURINA CAT CHOW Special Care Urinary Tract Health 400g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
T640C-011 T40C-011Servo Pull Rod Set - Łącznik Serwa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T640C-011 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T640C-011 |
Figi Model VF-182/192 Beige - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| XXXL | 121-128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Beżowy |
Komplet Model Sussie Black/White - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Biały |


_1427240680_combo_m.png)