| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alpha Spirit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alpha Spirit |
Sukienka Model 169-5 Cristina Pastel Pink - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 84 cm | 78 cm |
| M | 80 cm | 74 cm |
| S | 74 cm | 68 cm |
| XL | 88 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x901-08 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x901-08 |
Sukienka Model 342 Black - Figl
-elegancka sukienka damska.
- dekolt półokrągły
- model bez rękawka
- okrągły dekolt
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- dopasowana góra
- fason lekko rozszerza się ku dołowi
- pionowe przeszycia optycznie wysmuklają sylwetkę
- sukienka wykonana jest z elastycznego, woskowanego materiału
~Nylon 25 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model L199 Powder Pink - Lemoniade
- kobieca sukienka
- wykonana z gładkiej i jednolitej dzianiny
- góra dopasowana
- sukienka odsłania ramiona
- dół rozkloszowany ozdobiony podwójna falbaną
- zapinana z tyłu na zamek
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 81 cm | 88 cm | 76 cm |
| M | 81 cm | 84 cm | 72 cm |
| S | 81 cm | 80 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Różowy |
Body Model VT017 Ecru - Venaton
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Beżowy |
Spodnie Damskie Model VT045 Beige - Venaton
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka Model Evita Black - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Spódnica Model ASP0009 Grey - ABG
Polyester 70 %
~Viscosa 27 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 34 | 49 cm | 90 cm | 64 cm |
| 36 | 49 cm | 94 cm | 66 cm |
| 38 | 49 cm | 98 cm | 70 cm |
| 40 | 49 cm | 102 cm | 74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Szary |
Zestaw do Pokera itd. + 200 Żetonów (EURO) + Tasowarka + 2 Talie Kart + Kości i Akcesoria.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415482 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415482 |
- profesjonalne okularki pływackie, modny wzór
- podwójne silikonowe paski o wysokiej elastyczności ułatwiające dopasowanie do kształtu głowy
- lustra szkieł pokryte osłoną z poliwęglanu, posiadają system Anti-Fog oraz system ochrony przed promieniowaniem UV
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | aqua |
| rozmiar | UNIVERSAL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | aqua |
| rozmiar | UNIVERSAL |
Figi Model Eco-Ri Black - Wolbar
Elastan 7 %
~Polamid 13 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 104-114 cm | 74-84 cm |
| M | 92-104 cm | 64-74 cm |
| S | 82-92 cm | 56-64 cm |
| XL | 114-126 cm | 84-94 cm |
| XS | 74-82 cm | 48-56 cm |
| XXL | 126-138 cm | 94-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
PROZOO Patyczki Bow Wow czerwone 12,5 cm 100szt.
Smaczne, zdrowe i czyszczące zęby.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
| Kod producenta | F666 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
| Kod producenta | F666 |
SNEAKERSY Z KOKARDKAMI A-79G CNBA-79G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Stringi F-151 White - Wiesmann
Elastan 6 %
~Polamid 63 %
Polyester 28 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 70-74 cm |
| M | 92-94 cm | 64-68 cm |
| S | 88-90 cm | 60-62 cm |
| XL | 102-106 cm | 76-80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Biały |
Gorsety, body, pasy Body 8133-109 Black - Anabel Arto
~Polamid 78 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70B | 68-72 cm | 82-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 84-88 cm |
| 75B | 73-77 cm | 87-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 89-93 cm |
| 80B | 78-82 cm | 92-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 94-98 cm |
| 85B | 83-87 cm | 97-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 99-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model Titie Ecru - Dursi
Polyester 96 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model Bony Sky Blue - Dursi
Elastan 6 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 95 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 91 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 87 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 99 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 83 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model BLU138 Ecru - Lanti
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 60 cm | 90 cm |
| 36 | 60 cm | 94 cm |
| 38 | 60 cm | 98 cm |
| 40 | 62 cm | 102 cm |
| 42 | 62 cm | 106 cm |
| 44 | 62 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Sofia 254 Navy - Betina
Cechy modelu:
- wzór, barwa inspirowana Francją i stylem marine
- wykwintna i bardzo modna
- wspaniały fason, który potrafi ukryć większy brzuszek i zbędne fałdki
- krój nie opina ciała, jest elegancki
- granatowo-czerwona kolorystyka
- dekolt rozpinany
- rękaw o długości 3/4
- bawełna najwyższej jakości.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-108 cm | 94-102 cm |
| M | 92-100 cm | 86-94 cm |
| S | 84-92 cm | 82-86 cm |
| XL | 108-116 cm | 102-110 cm |
| XXL | 116-124 cm | 110-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Betina |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Betina |
| Kolor | Granatowy |

