| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
TETRA TetraRubin - Pokarm w płatkach z naturalnymi substancjami wzmacniającymi 10g/sasz.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T766396 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T766396 |
BEAPAHAR Gentle Leader M czarna- Obroża uzdowa dla średnich ras psów
Szkolenie psa przy użyciu Gentle Leader jest łatwe. Gentle Leader kontroluje kufę i szyję psa sposób powodujjąc niewymuszony odruch uspokojenia i podporządkowania. Pętla na kufę wykorzystuje instynktowną reakcję psa na zachowania dyscyplinujące jakie stosowała jego matka, delikatnie uciskając zębami kufę szczenięcia. Druga pętla obroży umieszczona na szyi psa również wyzwala instynktowną reakcję wyuczoną w dzieciństwie (szczenię uspokaja się, gdy suka chwyta je za kark, aby przenieść w inne miejsce). Pasek Gentle Leader umiejscowiony na karku wywołuje odprężenie w momencie, gdy pies zaczyna ciągnąć na smyczy.
Obroża jest koloru czarnego.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beaphar |
| Kod producenta | 17948 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beaphar |
| Kod producenta | 17948 |
Kostium Sukienka Model Doctor Light Blue - Obsessive
Polyester 88 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L/XL | 95-105 cm | 75-79 cm |
| S/M | 75-90 cm | 65-74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Niebieski |
Cyfrowy Tester Grubości Powłoki Lakierniczej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415458 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415458 |
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Stylowy ściągany worek MANZANA 848F Red - Manzana
Szerokość dna 13 cm
Wysokość 32 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czerwony |
Celownik Laserowy Walther z Latarką LED.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 40008444124710 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 40008444124710 |
Marynarka Damska Model Bron 10046 Navy - Click Fashion
Polyester 23 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Granatowy |
Składany aluminiowy wózek inwalidzki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | Składany aluminiowy wózek inwalidzki |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | Składany aluminiowy wózek inwalidzki |
Kostium dwuczęściowy Top kąpielowy Model Grace Nero-Bianco M-488 Black/White - Marko
Cechy topu:
- Wyjątkowo modny top ze zwiewną falbaną w stylu kubańskim
- wielofunkcyjny: do plażowania, opalania, kąpieli bądź jako element plażowej garderoby
- bez puh-upa, bez usztywnień, bez fiszbin (konstrukcja soft)
- dekolt i dolna część na elastycznej gumce
- z tyłu wiązanie, dzięki któremu obwód nie stanowi problemu, dopasujesz go do własnych potrzeb
- piękna kolorystyka
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 78-81 cm | 89-92 cm |
| M | 71-78 cm | 86-89 cm |
| S | 68-75 cm | 83-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
ZOLUX Klatka TRIO RodyLounge dla gryzoni kol.kiwi
- Przezroczyste ścianki umożliwiające obserwację zwierzęcia oraz doskonale dopasowują się do wszystkich rodzajów wnętrz
- Klatki z serii RodyLounge mogą być łączone
- Nieograniczona liczba kombinacji W skład wyposażenia klatki wchodzi:
- 1x poidełko o pojemności 170ml
- 2x miseczka na pokarm
- 2x kołowrotek
- 1x domek zewnętrzny
- 2x poziomy, plastikowy dach,
- 7x wygięte rurki
- 10x łączników Wymiary: 40 x 26 x 53cm
Kolor wyposażenia: kiwi
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 205847 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 205847 |
Lupa o Powiększeniu 3x/45x + Oświetlenie 3x LED.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590773415315 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590773415315 |
|
Redox BETA to kompaktowa, uniwersalna ładowarka z wbudowanym balancerem, przeznaczona do wszystkich dostępnych na rynku rodzajów ogniw modelarskich. Charakterystyka: Wymiary: 113 x 65 x 23 mm Napięcie pracy: DC 11.0~18.0 V lub zasilacz AC/DC 230V 5A (nie zawarty w zestawie) Moc wyjściowa: Max. Moc ładowania 50W Max. Moc rozładowywania 5W Prąd ładowania: 0.1~5.0A Prąd rozładowywania: 0.1~1.0A Natężenie prądu balansującego: 300 mAh/celę Ilość obsługiwanych ogniw NiCD/NiMH: 1~15 ogniw Ilość obsługiwanych cel Li-Po/Fe/Ion: 1~6 cel Obsługiwane akumulatory Pb: 2~20V Waga (bez przewodów): 195 g Wbudowana pamięć ładowarki: max. 5 pakietów Funkcja cyklowania pakietów 4 przyciski programujące Wbudowane gniazdo typu T-Deans |
|
|
Redox Beta oferuje:
Kompaktowe wymiary Możliwość zasilania 12V lub 230V Zoptymalizowane oprogramowanie Wbudowany balancer pakietów litowych Funkcję rozładowania pakietów Obsługę LiPo / LiFe Program szybkiego ładowania oraz ładowania w trybie przechowywania Maksymalne bezpieczeństwo pracy Automatyczne limity prądowe Programowalne limity pojemności Opcjonalny, aktywny sensor temperatury Limity czasu ładowania Stałe monitorowanie napięcia wejściowego Zapisywanie i odczyt własnych ustawień ładowania Instrukcja w języku polskim |
Zawartość zestawu:
Ładowarka Redox Beta Adapter wraz z przejściówką do gniazd balancera Przewód zasilający 12V DC (Jack - Krokodylki) 1 x adapter DEAN - kokodylki 1 x adapter DEAN - gniazdo BEC 1 x adapter DEAN - gniazdo serwera typu Futaba (kompatybilne również z wtyczką serwera typu JR), gniazdo EC3 1 x adapter DEAN - wtyk do ładowania klipsów Instrukcja obsługi w języku polskim |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | lad.redox.beta.solo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | lad.redox.beta.solo |
Sukienka Model M085 Navy - Infinite You
Skład materiału: 95% poliester, 5% elastan.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Bluzka Model A47 White - awama
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Biały |
UWAGA!!!
Klatki z serii mono/single, dostępne są wyłącznie na specjalne zamówienie z przedpłatą i nie podlegają zwrotowi, ani wymianie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
Spodnie Damskie Model SD21 1104 Blue - Nife
Polyester 32 %
~Spandex 3 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 34 | 110 cm | 90 cm | 68 cm |
| 36 | 112 cm | 94 cm | 72 cm |
| 38 | 114 cm | 98 cm | 78 cm |
| 40 | 115 cm | 102 cm | 80 cm |
| 42 | 116 cm | 106 cm | 84 cm |
| 44 | 117 cm | 110 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Podwójna amortyzacja Jest to jedyny pojazd w tej klasie, posiadający aż 8 amortyzatorów! |
| Światła LEDMAD Monster Truck posiada światła przednie – 2 diody LED dają jasne, mocne światło, które przyda się podczas zabawy po zmroku. |
Autko posiada wzmocniony zderzak, który zapewnia bezpieczeństwo podczas bardziej ekstremalnej jazdy i zabezpiecza na skutek „drogowych wypadków”.Ten samochód nigdy Cię nie zawiedzie!Piękna i bestiaTen samochód – przyznajmy to szczerze – trafi w gust amatorów ekstremalnej jazdy i silnych doznań. Ale za wizerunkiem niepokonanego monstrum kryje się niebanalna sylwetka, która emanuje swoistym pięknem (zrozumiałym, rzecz jasna, dla fanów motoryzacji). 4 kolory do wyboruAutko dostępne jest w czterech wersjach kolorystycznych:drapieżny czarny,energetyczny czerwony,słoneczny żółty,neutralny srebrny.A który Tobie podoba się najbardziej?Jeden z najlepiej sprzedających się modeli RC terenówek!RTR - samochód od razu gotowy do zabawy!Kupując u nas, otrzymujesz świetną zabawkę, zapakowaną w oryginalne opakowanie, które idealnie nadaje się na prezent. Po rozpakowaniu, wystarczy podładować akumulator i umieścić baterie w pilocie, by móc oddać się pełnej frajdy zabawie!Super prezent w atrakcyjnej cenie!Postaw na rozwójSamochód łączy w sobie funkcjonalność i ciekawy wygląd, czym przyciąga uwagę dzieci, jak również dorosłych. Poza sporą dozą doskonałej zabawy, samochód pozwoli rozwinąć zdolności manualne i koordynację ruchowo-zmysłową.Jakość i bezpieczeństwoSamochód MAD Monster Truck wykonano z wysokiej jakości, estetycznych i bezpiecznych materiałów. Model nie posiada żadnych nierówności czy ostrych krawędzi – idealnie nadaje się do zabawy dla dzieci (od 8 lat) i dorosłych.
Pełne bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje certyfikat CE.Zawartość zestawu:model RC – samochód MAD Monster Truck, 4 kolory do wyboruakumulator 4.8V 700mAh Ni-Cdantenapilot RC
zasilacz sieciowyinstrukcja obsługioryginalne, ładne opakowanie – idealne na prezentbateria do pilota 1 x 9VSpecyfikacja techniczna:
| Skala: | 1:16 |
| Wymiary: | 21,5 (dł.) x 20 (szer.) x 13 (wys.) cm |
| Wymiary opakowania: | 31 x 23 x 19cm |
| Napęd: | 2 WD |
| Kierunki jazdy: | 4 – przód/tył, skręty lewo/prawo |
| Sterowanie: | RC |
| Czas jazdy: | 15 minut |
| Zasięg: | do 40 m |
| Zasilanie: | samochód - akumulator 4.8V 700mAh Ni-Cd; pilot - 1 x bateria 9V |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6568-330N |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6568-330N |
Bokserki Model Comfort 002/116 Grey - Cornette
Bokserki męskie Comfort wykonane z wysokogatunkowej miękkiej i przyjemnej w dotyku bawełny. Luźne i wygodne, przeznaczone są dla osób ceniących komfort i wygodę użytkowania.
Cechy produktu:
- delikatna, lekko ściągająca guma
- rozporek na guziczek
- luźne nogawki
- modna krata
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| 2XL | 98-102 cm |
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |

