| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
Sukienka Model T214/1 Black/Bordo - Tessita
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| M | 97 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| S | 97 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| XL | 97 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| XS | 97 cm | 86 cm | 78 cm | 70 cm |
| XXL | 97 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| XXXL | 97 cm | 122 cm | 114 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czarny |
Sandał SANDAŁKI JAPONKI Z KORALIKAMI G144 SILVER - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,7 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,2 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | 546 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | 546 |
Elastan 5 %
~Modal 65 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 70-88 cm | 156 cm | 100 cm | 114 cm |
| M | 70-88 cm | 152 cm | 96 cm | 110 cm |
| S | 70-88 cm | 148 cm | 92 cm | 106 cm |
| XL | 70-88 cm | 160 cm | 104 cm | 118 cm |
| XXL | 70-88 cm | 166 cm | 110 cm | 124 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
Sukienka S19 Audrey Red - Nife
Obwód w biuście:S(36)-86,M(38)-90,L(40)-94,XL(42)-98,XXL(44)-102
Obwód w talii:S(36)-71,M(38)-72,L(40)-74,XL(42)-76,XXL(44)-78
Długość:S(36)-88,M(38)-88,L(40)-89,XL(42)-89,XXL(44)-90
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model M536 Wzór 62 - Figl
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Koszula Damska Model B63 1184 Beige - Nife
- urzekająca koszula damska
- wykonana z delikatnego i zwiewnego materiału
- marszczenia na dekolcie
- rekawy zakończone delikatnym mankietem
- zapinana z przodu na guziki
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 61 cm | 92 cm |
| 38 | 61 cm | 96 cm |
| 40 | 62 cm | 100 cm |
| 42 | 63 cm | 104 cm |
| 44 | 64 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
Koszulka Achima Pink - Livia Corsetti Fashion
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-104 cm | 93-96 cm | 75-78 cm |
| XL | 105-109 cm | 97-100 cm | 79-82 cm |
| M | 94-98 cm | 89-92 cm | 69-74 cm |
| S | 88-93 cm | 84-88 cm | 62-68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
Bluzka Model ABK0050 White - ABG
Polyester 97 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 65 cm | 82 cm |
| 36 | 65 cm | 86 cm |
| 38 | 65 cm | 90 cm |
| 40 | 65 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Biały |
Kompas Kieszonkowy na Sznurku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414957 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414957 |
Szorty Model Susan Coral - Wiesmann
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-94 cm |
| S | 88-90 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415127 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415127 |
Spódnica Model Apaza 10509 Multicolor - Click Fashion
Elastan 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 66 cm |
| 36 | 94 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Wielokolorowy |
Półbiustonosz V-6441 Magenta - Axami
Elastan 17 %
~Polamid 50 %
~Poliuretan 13 %
Polyester 10 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|
| 65 C | 63-67 cm | 81-83 cm | |
| 65 D | 63-67 cm | 83-85 cm | |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 | |
| 70 B | 68-72 cm | 84-86 cm | |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm | |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm | |
| 70 E | 68-72 cm | 90-92 cm | |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm | |
| 75 A | 73-77 cm | 87-89 cm | |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm | |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm | |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm | |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm | |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm | |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm | |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm | |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm | |
| 80A | 78-82 cm | 92-94 cm | |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm | |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm | |
| 85 D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czerwony |
Kostium dwuczęściowy Eliza M 122 biały - Marko
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
Śnieżka spray czarny mat. MULTI 400ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | RAL9005 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | RAL9005 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Red Shoes 637/149 Multicolor - Cornette
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 90-94 cm | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm | 102-106 cm |
| XXL | 114-120 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Wielokolorowy |
Sukienka Model A185 Navy - awama
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-96 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Granatowy |

