| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Nóż Sprężynowy Składany+Dioda LED.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415132 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415132 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734149992 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734149992 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Brenda Nectarine M-403 Coral - Marko
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z wypełnieniem push up
Modna stylistyka
Figi z paseczkiem, bardzo ciekawe
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 88-90 cm | |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-87 cm | |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 82-84 cm | |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 91-93 cm | |
| XXL/L | 96 cm | 80-85 cm | 94-95 cm | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Pończochy Mehendi Bordaux - Róża
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czerwony |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Margaret Red Coat-Baia-Crickiet M-377 Red/Sky Blue/Gree
Najnowsza kolekcja Lato 2016 w przepięknej kolorystyce
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tessuti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Biustonosz usztywniany, typu bardotka, z efektem push up
Doskonały na mniejsze i średnie biusty
Wydobywa to co najlepsze z Twojej sylwetki
Ramiączka całkowicie odpinane
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Koszulka Klasyczna koszulka na ramiączkach MM2083 Wiśnia - Mira Mod
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czerwony |
TRIXIE Uprząż Top Trainer rozmiar L 31 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-13004 |
| EAN | 4011905130040 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-13004 |
| EAN | 4011905130040 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Liliana Nero-Bianco M-259 Black/White - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 88-92 cm | 72-78 cm | 87-90 cm | L |
| L/XL | 93-97 cm | 72-78 cm | 87-90 cm | XL |
| M | 83-87 cm | 68-73 cm | 84-86 cm | M |
| M/L | 88-92 cm | 68-73 cm | 84-86 cm | L |
| S | 80-82 cm | 64-70 cm | 80-83 cm | S |
| S/M | 83-87 cm | 64-70 cm | 80-83 cm | M |
| XL | 93-97 cm | 78-83 cm | 91-94 cm | XL |
| XL/M | 83-87 cm | 78-83 cm | 91-94 cm | M |
| XL/XXL | 97-99 cm | 78-83 cm | 91-94 cm | XXL |
| XXL | 97-99 cm | 83-86 cm | 95-97 cm | XXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model 17717 Red - YourNewStyle
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 95 cm | 82 cm | 86 cm | 74 cm |
| M | 95 cm | 80 cm | 82 cm | 70 cm |
| S | 90 cm | 78 cm | 78 cm | 66 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czerwony |
Prostownik Automatyczny 6~12V 6A.
Wskaźnikiem Stanu Naładowania Akumulatora.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415470 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415470 |
Bidon aluminiowy rowerowy Księżniczki - Disney
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ER 35261 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ER 35261 |
Sukienka Model VT079 Beige - Venaton
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Beżowy |
Figi Model Eco-Ga Beige - Wolbar
Elastan 7 %
~Polamid 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Beżowy |
TOREBKA LISTONOSZKA ZIELONA TB-0-87 ZIELONY - Inello
Wysokość 16 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
Bluzka Model M113 Navy - Infinite You
Polyester 80 %
~Viscosa 15 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Granatowy |
GF Derka niebieska SOFTSHELL DW71/6
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Figi Model Roma Beige - Wolbar
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| XXL | 126-138 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Beżowy |
TRIXIE Legowisko / Hamak na kaloryfer PANTERKA
Ten pluszowy hamak może stać się ulubionym legowiskiem Twojego kota.
Dzięki metalowym wieszakom hamak może być przymocowany do każdego kaloryfera.
Hamak ma metalowy stelaż, dzięki któremu nadaje się nawet dla dużych i ciężkich kotów. Pluszowe pokrycie hamaka można zdjąć i uprać (w pralce w wysokości do 30 stopni).
Wymiary:
47 x 30 x 27 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43148 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43148 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Carnilove Reindeer For Adult 12KG (renifer)
Carnilove Reindeer For Adult
BEZ ZBÓŻ, BEZ ZIEMNIAKÓW. FORMUŁA DLA PSÓW DOROSŁYCH WSZYSTKICH RAS
SKŁAD: mączka mięsna z renifera (28%), mączka mięsna z dzika (22%), żółty groszek (20%), tłuszcz z kurczaka (konserwowany mieszaniną tokoferoli, 9%), mączka z kaczki (6%), wątróbka z kurczaka (3%), jabłko (3%), skrobia tapioka (3%), olej z łososia (2%), marchew (1%), nasiona lnu (1%), ciecierzyca (1%), hydrolizowane muszle skorupiaków (źródło glukozaminy, 0,026%), ekstrakt z chrząstki (źródło chondroityny, 0,016%), drożdże browarniane (źródło mannooligosacharydów, 0,015%), korzeń cykorii (źródło fruktooligosacharydów, 0,01%), Jukka Schidigera (0,01%), algi (0,01%), Psyllium (0,01%), tymianek (0,01%), rozmaryn (0,01%), oregano (0,01%), żurawina (0,0008%), borówka (0,0008%), malina (0,0008%).
ENERGIA METABOLICZNA: 3 900 kcal/kg.
Omega 3: 0,34 %, Omega 6: 2,1 %.
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Kod producenta | 150820 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Kod producenta | 150820 |


_1426294292_M26.jpg)