| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
TETRA Discus pokarm dla dyskowców 10L
• dostosowany do wymagań żywieniowych dyskowców pod względem kształtu, koloru i składu
• zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze, witaminy i mikroelementy
• granulki opadają na dno powoli, co odpowiada wymaganiom żywieniowym dyskowców
• w przeciwieństwie do pokarmów mrożonych, nie zawiera patogenów wywołujących groźne dla ryb choroby
• wzmacnia intensywność ubarwienia
• nie powoduje zmętnienia wody
• zawartość stabilizowanej witaminy C zwiększa odporność na choroby, wspomaga zdrowy rozwój i zapobiega niedoborom składników wynikającym z nieprawidłowego żywienia
Karminie:
Podawać małe porcje kilka razy dziennie.
Skład: ryby i produkty pochodne z ryb, zboża, roślinne ekstrakty białkowe, produkty pochodzenia roślinnego, drożdże, oleje i tłuszcze, mięczaki i skorupiaki, glony, różne cukry, minerały
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T126176 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T126176 |
STRINGI LD 84 Amorous black - Lets Duck
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S/L | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| S/M | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
Camon Pojemnik na woreczki City Go granatowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Camon |
| Kod producenta | B525/4 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Camon |
| Kod producenta | B525/4 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Brooke Red Carpet M-462 Red - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 85-86 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 83-84 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 81-82 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 87-88 cm |
| XL/M | 94 cm | 77-82 cm | 87-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
Bluzka Model K425 Wzór 43 Blue - Katrus
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Wielokolorowy |
Figi Model VF-215/225 Beige - Vena
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102-112 cm |
| M | 92-102 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 112-122 cm |
| XXL | 122-132 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model M123 Grey Melange - Makadamia
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 90 cm | 86 cm | 92 cm |
| 38 | 91 cm | 90 cm | 96 cm |
| 40 | 92 cm | 94 cm | 100 cm |
| 42 | 93 cm | 98 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Szary |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Jessica Turchesse M-400 Mint - Marko
Najnowsza kolekcja Lato 2017
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z push up-em
Wypełnienie push up (dostępne w rozmiarach S, M, L, XL), wyjmowane z modelu
Świetnie zbiera, unosi, modeluje i powiększa piersi
Elegancki styl
Ramiączka regulowane, odpinane
Obwód zapinany na klamerkę
Fig gładkie, wiązane po bokach
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 91-93 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Bluzka z wiązaniem na rękawach B91 White/Wzór - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 65 cm | 96 cm |
| 38 | 66 cm | 100 cm |
| 40 | 67.5 cm | 104 cm |
| 42 | 69 cm | 108 cm |
| 44 | 71 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Biały |
Trixie Dekoracja do akwarium - Koralowiec 32 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-8875 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-8875 |
Żakiet Model K054 Red - Lenitif
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Czerwony |
Figi Spodenki Model 1881 Black - Lupo Line
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 84-90 cm |
| 38 | 92-100 cm |
| 40 | 102-110 cm |
| 42 | 112-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 44-11 Light Grey - Numoco
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92-106 cm | 107 cm | 92 cm |
| M | 90-104 cm | 104 cm | 90 cm |
| S | 88-100 cm | 100 cm | 84 cm |
| XL | 96-114 cm | 114 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
BOTKI NA OBCASIE Z KOKARDKĄ NC93 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 24 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 26 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Spódnica Model S089 Chaber - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 76 cm | 102 cm | 78 cm |
| M | 76 cm | 97 cm | 73 cm |
| S | 76 cm | 92 cm | 68 cm |
| XL | 76 cm | 107 cm | 83 cm |
| XXL | 76 cm | 112 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Niebieski |
Narzutka Vanessa M03 Pink - IVON
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 90 cm | 100 cm | 96 cm |
| S/M | 90 cm | 90 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Różowy |
Sweter Damski Model SWE144 Black - MKM
Bawełna 50 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 62 cm | 104 cm |
| M | 61 cm | 96 cm |
| S | 60 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Czarny |
Zolux Muscat Obroża regulowana Mac Leather 25mm. niebieska
Wymiar: 25mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522045BLE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522045BLE |
Bluzka sportowa z długim rękawem GR1085 Dark Grey - GrandUA
Polyester 30 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Szary |


_1426294022_M26.jpg)