| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Koszulka nocna Koszulka Nocna Model Mirabelle II 1 Red - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-100 cm | 92-96 cm |
| M | 87-96 cm | 87-92 cm |
| S | 82-92 cm | 82-87 cm |
| XL | 96-104 cm | 96-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czerwony |
Koszula Damska Model 357 Black - Figl
Stylowa koszula damska z baskinką.
- model bez rękawów
- klasyczny kołnierzyk
- z przodu zapięcie na napy
- na dole baskinka
- koszula wykonana jest z nierozciągliwego, gładkiego materiału
- świetnie prezentuje się na sylwetce
Elastan 3 %
~Nylon 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Piżama Model Miro 31227-09X 31229-43X Grey - Esotiq
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100 cm | 88 cm |
| M | 95 cm | 84 cm |
| S | 90 cm | 80 cm |
| XL | 105 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Esotiq |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Esotiq |
| Kolor | Szary |
STURDI SHOW SHELTER LE - KLATKA WYSTAWOWA - WHITE BUTTERFLIES
wymiary: 107 L x 61 W x 61 H
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Nathalie Azalea M-391 Fuksja - Marko
Najnowsza kolekcja Lato 2017
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z push up-em
Wypełnienie push up (dostępne w rozmiarach S, M, L, XL), wyjmowane z modelu
Świetnie zbiera, unosi, modeluje i powiększa piersi
Ramiączka o regulowanej długości
Obwód zapinany na klamerkę
Figi z ozdobnymi paseczkami wokół bioder.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 81-83 cm |
| XL | 100 cm | 78-82 cm | 90-91 cm |
| XXL | 104 cm | 80-86 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Sturdi Bag Divided XLarge - purple
- bardzo mała waga, duża wytrzymałość i stabilność konstrukcji
- możliwość zabrania w torbie kota na pokład samolotu
- ścianki z siatki, które łatwo można zamknąć zamkiem błyskawicznym
- wygoda, można używać jako torbę na ramię
- czystość, odpinany spód torby do prania, torbę można prać w 30ºC
- idealna cyrkulacja powietrza
- w komplecie krótki, regulowany pasek
- zapinka do szelek Kolor: purple / fiolet.
Wymiary: 50,5 x 30,5 x 40,5 cm.
Waga: ok 1,7 kg.
Max. obciążenie 22,7 kg / 2x 11,3 kg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
Sweter Damski Model SW01 Grey - Nife
~Spandex 5 %
~Viscosa 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 59 cm | 50 cm | 100 cm |
| 38 | 60 cm | 51 cm | 104 cm |
| 40 | 61 cm | 51 cm | 108 cm |
| 42 | 62 cm | 52 cm | 112 cm |
| 44 | 63 cm | 52 cm | 116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
Kozaki Model KBYS-5 Black - Heppin
Wysokość obcasa 7.5 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24.5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25.8 cm |
| 40 | 26.5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
Sukienka model 30046 Apricot - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 78 cm | 54 cm | Szer. na plasko:46 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Pomarańczowy |
Sukienka Model O5 Limonka - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 87/92 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| 38 | 87.5/92.5 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| 40 | 88/93 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| 42 | 88.5/93.5 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| 44 | 89/94 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| 46 | 89.5/94.5 cm | 122 cm | 114 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Zielony |
Potrójny Rozdzielacz Do Gniazda Zapalniczki 12V+USB.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544165 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544165 |
Koszula Damska Model M582 Ecru - Figl
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L/XL | 93-100 cm |
| S/M | 85-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Cazo Legowisko gąbkowe z kolekcji Puzzle Navy Blue 50 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1002/B |
| EAN | 5907996035007 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1002/B |
| EAN | 5907996035007 |
Kabel Diagnostyczny - Interfejs ELM 327 OBD2.
OBD2, z diodami sygnalizacyjnymi.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415113 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415113 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Polyester 16 %
wełna 8 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 64 cm | 112 cm |
| M | 62 cm | 104 cm |
| S | 60 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Różowy |
Sum-Plast A3 Ring ze sznurkiem mały
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
Figi Model Fitness Powder - Italian Fashion
Nowoczesne bokserki wykonane z elastycznej bawełny, która pięknie dopasowuje się do ciała. Spodobają się każdej Pani, dla której podstawą jest wygoda i sportowy styl. Nadają szlachetną oprawę kobiecym kształtom, idealne pod obcisłe spodnie lub spódnice.
Elastan 10 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 112-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Różowy |
Sweter Damski Model SWE144 Blue - MKM
Bawełna 50 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 62 cm | 104 cm |
| M | 61 cm | 96 cm |
| S | 60 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Niebieski |


_1426289843_H12.jpg)