| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Rozmiar | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 48 cm | 94 cm |
| 38 | 49 cm | 98 cm |
| 40 | 49 cm | 102 cm |
| 42 | 50 cm | 104 cm |
| 44 | 50 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
KOZAKI OFICERKI CZARNE AE62P BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sukienka z falbanką na ramionach 243 bright Blue - Bien Fashion
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 78 cm | 114 cm | 100 cm | 108 cm |
| M | 76 cm | 110 cm | 96 cm | 104 cm |
| S | 74 cm | 106 cm | 92 cm | 100 cm |
| XL | 80 cm | 118 cm | 104 cm | 112 cm |
| XS | 71 cm | 102 cm | 88 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model L028 Kakao - Lapasi
~Nylon 13 %
Polyester 82 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 93 cm | 118 cm | 96 cm | 86 cm |
| M | 92 cm | 114 cm | 92 cm | 82 cm |
| S | 91 cm | 110 cm | 88 cm | 78 cm |
| XL | 93 cm | 122 cm | 100 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Beżowy |
Piżama Komplet Model Havana Black - Kalimo
Komplet pakowany w eleganckie pudełko.
Styl:
komfortowy, dopasowany do odpowiednich partii ciała
zapewniający wysoką swobodę noszenia
zapewniający elastyczność materiału w odpowiednich kierunkach
całkowita długość koszulki mierzona po szwie bocznym: 42cm
całkowita długość szortów mierzona po szwie bocznym: 19cm
Materiał:
miękka, elastyczna dzianina
odpowiednie dopasowanie
lekkość, przewiewność
zdobienia delikatną gumokoronką
Dodatkowe cechy produktu:
komplet może służyć również jako bielizna codzienna
ozdobna, maleńkie kokardki na naramkach oraz szortach
regulowane naramki
bielizna pakowana w śliczne, duże opakowanie (idealne na prezent)
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm |
| XL | 106-110 cm | 100-104 cm |
| XXL | 111-115 cm | 105-109 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
Mobilny Multi-Zagłuszacz Lokalizatorów GPS+GPRS/GSM/UMTS + 2G/3G/4G/LTE + WiFi/Bluetooth...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590734152599 |
TETRA Rubin - pokarm wybarwiający dla ryb tropikalnych 100ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T139831 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T139831 |
Szalik Model ADS 1600-854S Grafit/Yellow - Moraj
Asymetryczny a zarazem stylowy szalik.
- został wykonany z ciepłej przędzy w modnym zestawieniu koloryztycznym,
- klasyczna długość pozwala na podwójne owinięcie wokół szyi,
- doskonale sprawdzi się w chłodne zimowe dni.
Wymiary:
- szerokość 68 cm
- długość z frędzlami 200 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moraj |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moraj |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model BLU 119 Beige - Lanti
~Nylon 17 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 59 cm | 92 cm |
| 38 | 59 cm | 96 cm |
| 40 | 59 cm | 100 cm |
| 42 | 59 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
BALERINY Z ODKRYTĄ PIĘTĄ CZARNE 100-879SA-1 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model S108 Powder Pink - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 107 cm | 104 cm | 96 cm | 84 cm |
| M | 107 cm | 100 cm | 92 cm | 80 cm |
| S | 107 cm | 96 cm | 88 cm | 76 cm |
| XL | 107 cm | 108 cm | 100 cm | 88 cm |
| XXL | 107 cm | 112 cm | 104 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Różowy |
- typ zapięcia: trzystopniowe, dwurzędowe
- skład surowcowy: 80% Wiskoza,10% Elastan, 10% Bawełna
Bolerko
- skład surowcowy: 90% Wiskoza, 10% Elastan
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1335 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1335 |
Figi Yvette F figi BEŻOWY - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| 48 | 115-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
Bluzka Model VT084 Beige - Venaton
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Beżowy |
PURINA DOG CHOW Puppy Lamb & Rice 2,5 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
Żakiet Model M517 Wzór 30 Multicolor - Figl
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
ZAWIESZKA DO TOREBKI BIZ-CH4 SZARY - Inello
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Vitapol Karma dla kanarka wybarwiająca - czerwona 350g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2504 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2504 |
Rejestrator Trasy Pojazdów GPS.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4711140530086 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4711140530086 |


_1426101807_h07.jpg)