| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415605 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415605 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Marika II Dirty Pink - Donna
~Polamid 5 %
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| XXXL | 108-112 cm | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Różowy |
Spodnie Damskie Model Dora 10515 Khaki - Click Fashion
~Lycra 8 %
~Lyocel 35 %
~Nylon 7 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 82 cm |
| 44 | 112 cm | 88 cm |
| 46 | 118 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Zielony |
Szlafrok Krótki Model Eliza Ecru - DKaren
Klasyczny szlafrok Eliza.
- szlafrok z kołnierzem
- wykonany z przyjemnego, miękkiego materiału
- po bokach dwie kieszenie
- rękawy zakończone mankietami
- wiązany w pasie
- długość: 90 cm
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-110 cm | 104-110 cm |
| M | 96-104 cm | 96-104 cm |
| S | 88-94 cm | 88-94 cm |
| XL | 110-116 cm | 110-116 cm |
| XXL | 116-124 cm | 116-124 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Beżowy |
Koszula Damska Model M473 Black - Figl
Skład: 80% poliester, 17% wiskoza, 3% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Trixie Drapak dla kotów Pilar 100 cm beżowo-czerwony
- naturalny sizal
- wykończenie plusz
- platformy
- jaskinia z wejściem w kształcie kociej głowy
Ostrzenie pazurów jest dla kota ważna czynnością - w ten sposób nie tylko pozbywa się on rosnących i złuszczających się części pazura, ale również zaznacza swój teren. Aby uniknąć drapania mebli, tapet i dywanów, warto zaopatrzyć się w koci drapak. 50 × 37 cm wysokość 100 cm
WAŻNE Towar zamawiany na specjalne życzenie klienta. Niepodlega zwrotowi oraz wymianie. Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-44821 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-44821 |
Bluzka Model Lily ED014-2 Black - Ella Dora
Bluzka idealnie dopasowuje się do sylwetki i pięknie podkreśla jej kształty.
Stanowi doskonałe połączenie ze spódnicami i spodniami. Świetnie prezentuje się pod kurtkę, żakiet lub narzutkę.
Bluzka odszyta z najwyższą starannością z materiału o bardzo wysokiej jakości.
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 60 cm | 84 cm |
| 38 | 61 cm | 90 cm |
| 40 | 62 cm | 96 cm |
| 42 | 63 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz push up Biustonosz push-up Summer B1 kremowo-fuksjowy - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 65 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65B | 63-67 cm | 79-81 cm |
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Różowy |
Tropical Bactosan Pond 250ml.- Preparat rzeznaczony do klarowania wody, która uległa zmętnieniu
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
ANIMONDA Vom Feinsten Mare Pies smak: kurczak, czarniak 150g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 6927371300062 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 6927371300062 |
Tropical Ichtio 100ml.- Preparat akwarystyczny, który zapewnia rybom bezpieczny i prawidłowy rozwój
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
CHABA Szelki taśmowe regulowane ozdobne 20mm/70cm kolor: niebieski
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 0704 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 0704 |
Figi Model Brigitte Milk - Nipplex
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model M307 Red - Makadamia
- Klasyczna sukienka
- Lekko rozkloszowana
- Krótki rękaw
- Wykonana z wysokiej jakości materiału
- Zdobiona pozłacaną blaszką
- Skład: 55% poliester, 40 % nylon, 5% spandex
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 90 cm | 88 cm | 80 cm | 78 cm |
| 38 | 91 cm | 92 cm | 84 cm | 82 cm |
| 40 | 92 cm | 96 cm | 88 cm | 86 cm |
| 42 | 93 cm | 100 cm | 92 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czerwony |
Spódnica Model Luna Black - Dursi
~Viscosa 92 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 101 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
F647-016 Aluminium Bush - Aluminiowa Tuleja
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F647-016 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F647-016 |
Sukienka Krótka sukienka typu t-shirt MM1020 Light Blue - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| 44 | 104 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka model T184/3 Gray - Tessita
Elastan 8 %
Polyester 22 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 89 cm | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 88 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 87 cm | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 90 cm | 110 cm | 102 cm | 88 cm |
| XS | 86 cm | 86 cm | 78 cm | 64 cm |
| XXL | 91 cm | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| XXXL | 92 cm | 122 cm | 114 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
Noktowizor 1-okularowy na Głowę Yukon MT4 (1x24) do 300m.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 744105200660 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 744105200660 |


_1426101558_h07.jpg)