| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194526 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194526 |
Sukienka Model MOE202 Chaber - Moe
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 144 cm | 94 cm | 92 cm | 82 cm |
| M | 143 cm | 94 cm | 88 cm | 78 cm |
| S | 143 cm | 90 cm | 84 cm | 74 cm |
| XL | 144 cm | 106 cm | 96 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Lesley Vitamina M-478 Orange - Marko
Cechy kostiumu:
- Jeden z najciekawszych kostiumów kąpielowych, z najnowszej kolekcji Lato 2018
- biustonosz w kształcie topu
- wiązany na plecach i szyi
- konstrukcja oparta na kroju kuszącego bikini
- unosi, przybliża i modeluje piersi oraz optycznie je powiększa
- idealny na małe i średnie biusty
- miseczki usztywniane, z bocznymi fiszbinami i push up-em (w rozmiarach S, M, L, XL)- push up umieszczony na stałe w modelu
- modne prześwity w postaci siateczkowego ażuru
- figi wiązane po bokach, optycznie wydłużają nogi
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 81-83 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomarańczowy |
Kombinezon Damski Model M488 Grey - Figl
Skład: 65% poliester, 35% wiskoza
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Kąpielówki Model Andy2 M-106 Black/Blue - Marko
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 85-88 cm |
| M | 80-84 cm |
| XL | 89-92 cm |
| XXL | 93-96 cm |
| XXXL | 97-100 cm |
| XXXXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Stringi Model Desire Red - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czerwony |
ESPADRYLE Z ETNICZNYM WZOREM 3051-23F - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model Gidea 10390 Green - Click Fashion
Skład: 100% jedwab syntetyczny
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| 44 | 112 cm | 106 cm | 88 cm |
| 46 | 118 cm | 112 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model M475 Beige - Figl
- seksowna sukienka
- wykonana z gładkiej dzianiny
- dekolt swobodnie opada na ramiona
- w pasie gumka
- dół asymetryczny
- efektowna sukienka na wiele okazji
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Komplet Model April Black - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102 cm | 95 cm |
| M | 97 cm | 90 cm |
| S | 92 cm | 80 cm |
| XL | 108 cm | 101 cm |
| XXL | 110 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
Sweter Narzutka model 30053 Jeans - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| uniwersalny | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
Koszulka Model Iris Red - Donna
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 2XL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czerwony |
GF Peleryna przeciwdeszczowa czarna H06/2
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka Model 150-1 Dorota Navy - Numoco
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| M | 94 cm | 86 cm | 72 cm |
| S | 90 cm | 82 cm | 68 cm |
| XL | 102 cm | 94 cm | 80 cm |
| XS | 86 cm | 78 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Granatowy |
Naklejki Odblaskowe (16szt.) na Koła Samochodu, Roweru, Motocykla... (silver/srebrne).
Naklejki Odblaskowe (16szt.) na Koła Samochodu, Roweru, Motocykla...
(silver/srebrne).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341592 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341592 |
Oto ciekawe połączenie kwiatów z prążkami! Scalenie tych dwóch motywów tworzy fascynujący model Denise. Miseczki w całości pokryte elastyczną koronką. Mostek zdobi motyw poziomych prążków, natomiast boki dekorują kwiatowe wzory. Denise to czysta biel, która zwabi i skusi każdą miłośniczkę pięknych i stylowych modeli. Model o perfekcyjnej konstrukcji, która zapewnia idealnie wyeksponowanie biustu. Szeroka rozmiarówka sprawia, że każda kobieta może poczuć się jak bogini!
Ramiączka regulowane, nieodpinane.
Tył wykonany z mikrofibry.
Dolna część miseczek została wyścielona komfortową bawełną.
Miseczki półusztywniane, posiadają dodatkową wyjmowaną wkładkę usztywniającą.
Skład:
80% poliamid
2% elastan
14% bawełna
4% inne
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 70D,70F,65G,65H,70I |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 70D,70F,65G,65H,70I |
ZOLUX Płaszczyk nieprzemakalny ze stójką 45 cm kolor czerwony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 411418RGE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 411418RGE |
SUSHICAT kąski tuńczyka z pstrągiem w bulionie - 70g
Zastosowano oryginalne receptury, wyłącznie z wysoką zawartością mięsa, ryb oraz innych składników o tzw. jakości spożywczej, czyli przeznaczonej dla ludzi (nie przeznaczone jednak do spożycia dla ludzi w celach komercyjnych). Ekskluzywności karmy nadaje fakt "ręcznej" obróbki. Specjalne zaprojektowane systemy do przechowania świerzej żywności pomagają zachować oryginalny smak oraz wartości odżywcze i wygląd używanych składników. Smakowite receptury SushiCat dostępne są w 4 rodzajach:
- gotowane na parze (w wodzie)
- w przepysznej galarecie
- w kremie
- w sosie
- w bulionie
SushiCat® to:
- 100% naturalnych składników
- wysoki procent mięsa lub ryby
- dodatek tauryny, wspierającej układ krwionośny i wzrok
- omega 3 z alg
- brak konserwantów i sztucznych barwników oraz polepszaczy smaku i zapachu
Skład: tuńczyk 60%, bulion rybny 33%, pstrąg 5%, ryż, wodorosty morskie (Porphyra haitanensis) 0,02% Analiza składu:
białko surowe 18%; tłuszcz 0,8%; popiół surowy 2%; włókno surowe 0,2%; wilgotność 80%
Dodatki:
tauryna (200 mg/kg)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SushiCat |
| Kod producenta | GUM1028 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SushiCat |
| Kod producenta | GUM1028 |
Prawa Część Obudowy F646-032 F46-032
Numer katalogowy: F646-032
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F646-032 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F646-032 |
Wymiary:
S - obwód bioder w cm 82-92
M - obwód bioder w cm 92-104
L - obwód bioder w cm 104-114
XL - obwód bioder w cm 114-124
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
Sukienka Model Fiesta Blue - Dursi
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 95 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 91 cm | 74 cm |
| S | 93 cm | 87 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 99 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 83 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Niebieski |


_1425910389_34_MIESO_WOLOWE_PRZELYK2.jpg)