| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sandał KLAPKI DAMSKIE SREBRNE N-29 SILVER - Inello
Wysokość platformy 3 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,3 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Sukienka Elegancka sukienka z kołnierzem MM1003 Green - Mira Mod
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Zielony |
Płaszcz Damski Model M403 Grey - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
KOZAKI BOHO NA SZPILCE 4077-5G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Stringi Model VS-283/293 Black - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
Prostownik Automatyczny 6~12V 6A.
Stanu Naładowania Akumulatora.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415111 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415111 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 2XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 2XL |
Biustonosz push up Biustonosz Super Push 7031 Black - Anabel Arto
~Nylon 78 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70B | 68-72 cm | 82-86 cm |
| 75B | 73-77 cm | 87-91 cm |
| 80B | 83-87 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Czarny |
Bokserki Model Hub 33086-56X Sea - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-96 cm |
| M | 82-88 cm |
| XL | 98-104 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor |
Piżama Męska Model SAM-PY 081 Denim - Rossli
Komfortowa męska piżama.
- okrągły dekolt
- z przodu subtelny nadruk
- krótki rękaw
- jednolite, krótkie spodenki z kieszonką z tyłu
- w pasie szeroka, wygodna gumka oraz troczki do wiązania
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
Wymiary
Rozmiar M: klatka 96-100, pas 82-86
Rozmiar L: klatka 100-104, pas 90-94
Rozmiar XL: klatka 104-108, pas 98-102
Rozmiar XXL: klatka 108-112, pas 106-110
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Niebieski |
Stół do Gry w Cymbergaja (Air Hockey).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908273382562 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908273382562 |
Patento Pet Obroża Basic L czarna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PatentoPet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PatentoPet |
Spódnica Model SP 101 Skóra Black - Lanti
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 64 cm | 84 cm | 64 cm |
| 38 | 64 cm | 88 cm | 68 cm |
| 40 | 64 cm | 92 cm | 72 cm |
| 42 | 64 cm | 96 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Jednoczęściowy Model Ivanka I Black/Grafit/Fuksja - GWINNER
Uszyty z doskonałej jakości włoskiej dzianiny firmy Carvico, która charakteryzuje się:
- odpornością na chlor
- wyjątkową odpornością na działanie promieni UV
- odpornością na mechacenie
- rozciągliwością w dwóch kierunkach
Cechy produktu: ,br>- klasyczny, sportowy wzór
- zapinany na zamek błyskawiczny
- podszycie
- podwójne szwy dla maksymalnej wytrzymałości
- zabudowany z tyłu
- stójka pod szyją
- wstawki po bokach
- średni podkrój nogawek
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 86 cm |
| 38 | 92 cm | 92 cm |
| 40 | 96 cm | 96 cm |
| 42 | 102 cm | 100 cm |
| 44 | 108 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
Mocowanie MJX T655-029 T55-029 T623
Numer katalogowy: T655-029
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T655-029 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T655-029 |
Herbal Pets Gryzaczki melisowe dla gryzoni i królików 140 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
CZÓŁENKA NA SZPILCE CZERWONE LE033P RED - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Polyester 96 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Żakiet Model VT088 Oliwka - Venaton
Polyester 66 %
~Viscosa 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model B050 Powder Pink - BE
Polyester 12 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Różowy |


_1425836529_dw23.jpg)