| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194373 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194373 |
Lauren Design Legowisko Demi 70 cm x 60 cm Szary
O produkcie płaskie legowisko stworzone dla psów nie lubiących ograniczeń miękkie dzięki gąbce grubości 3cm nie "łapie" sierści do skompletowania z zabawką FUN w tym samym kolorze
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe tkaniny wysoka odporność na ścieranie wytrzymała kordura na spodzie pianka poliuretanowa grubości 3cm jako wypełnienie mocny suwak.
Dostępne wymiary 100cm/80cm dla psów wielkości Labrador Retriver, Golden Retriver, Owczarek Niemiecki, Alaskan Husky, Alaskan Malamute, Mastiff, Boxer... 70cm/60cm dla psów wielkości Beagle, Border Collie, Buldog Angielski, Cocker Spaniel, Pitbul Terrier, Jamnik, Buldog Francuski... 50cm/40cm dla małych piesków, szczeniaków, kotów
WAŻNE Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 03700112 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 03700112 |
Komplet Model Kastalia z fiszbinami Black - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 70-80 cm | 86.5-88 cm |
| M | 65-75 cm | 84.5-86 cm |
| S | 65-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 70-80 cm | 88.5-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
Zasilacz Samochodowy do Laptopa - Uniwersalny.
+ 8 Końcówek.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341545189 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341545189 |
Szorty Bokserki Damskie Model Mela Black - Róża
~Polamid 75 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 109-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
ZAMSZOWE TRAMPKI WIĄZANE WSTĄŻKĄ SP2017B CNBSP2017B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Bozita Naturals Original Mini - karma dla psów dorosłych małych ras z kurczakiem 9 kg
Skład: Pszenica*, kurczak (w tym świeży kurczak* 10%), mączka mięso-kostna, mączka mięsna wieprzowa, tłuszcz kostny*, kiełki kukurydzy*, suszona pulpa buraczana*, kurczak hydrolizowany, minerały, inulina z cykorii* (0,63%), ziarna lnu*, drożdże*. Substancje dodatkowe w 1 kg karmy: Witamina A 9500 j.m., witamina D3 1000 j.m., witamina E (octan all-rac-alfa-tokoferylu) 60 mg, pentahydrat siarczanu miedzi (II) 20mg, tlenek manganu (II)/tlenek manganu (III) 8 mg, siarczan cynku jednowodny 86 mg, jodan wapnia jednowodny 2,5 mg. Dodatki technologiczne: Naturalny przeciwutleniacz. Skład analityczny: Białko 21%, zawartość tłuszczu 11%, włókno surowe 2,5%, popiół surowy (składniki mineralne) 6% (w tym wapń 1,2% i fosfor 1,0%), Omega-6 2,2%, Omega-3 0,3%, wilgotność 10%.
*Produkt naturalny.
Wskazówki dotyczące karmienia
| Ciężar ciała psa (kg) | Dzienna porcja (g) | Dzienna porcja (dl) |
|---|---|---|
| 1-4 | 50 | 1,5 |
| 5-10 | 115 | 3 |
| 11-15 | 170 | 4,5 |
| 16-25 | 215 | 6 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
Sandał SANDAŁKI DAMSKIE BIAŁE S57 WHITE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Biały |
V922-26 Cross screwdriver/internal hexagonal wrebch - Śrubokręt Krzyżakowy / Imbus
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | V922-26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | V922-26 |
Stringi Model Gloria Red - Anais
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 92-98 cm |
| M | 88-94 cm |
| S | 84-90 cm |
| XL | 96-102 cm |
| XS | 80-86 cm |
| XXL | 100-106 cm |
| XXXL | 104-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czerwony |
Bluzka Model VT003 Beige - Venaton
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Beżowy |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Model V-1410 Black/Beige - Axami
~Polamid 87 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70 B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 75 A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model 145-1 Black - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92 cm | 84 cm | 72 cm |
| M | 88 cm | 80 cm | 68 cm |
| S | 84 cm | 76 cm | 64 cm |
| XL | 94 cm | 88 cm | 76 cm |
| XS | 80 cm | 72 cm | 60 cm |
| XXL | 96 cm | 92 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Christina Nero-Coralmania-Primula M-348 Black/Yellow/Or
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model S058 Red - Style
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 104 cm | 98 cm | 94 cm | 86 cm |
| M | 103 cm | 94 cm | 90 cm | 82 cm |
| S | 103 cm | 90 cm | 86 cm | 78 cm |
| XL | 104 cm | 102 cm | 98 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
Dermapharm Sabunol - płyn na otoczenie zwalczający pchły i kleszcze 300ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sabunol Dermapharm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sabunol Dermapharm |
TOREBKA DAMSKA WOREK TB-S-40 RÓŻOWY - Inello
Wysokość 27 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
SUSHICAT KITTENS kurczak z tuńczykiem w delikatnej galarecie - 70g
Zastosowano oryginalne receptury, wyłącznie z wysoką zawartością mięsa, ryb oraz innych składników o tzw. jakości spożywczej, czyli przeznaczonej dla ludzi (nie przeznaczone jednak do spożycia dla ludzi w celach komercyjnych). Ekskluzywności karmy nadaje fakt "ręcznej" obróbki. Specjalne zaprojektowane systemy do przechowania świerzej żywności pomagają zachować oryginalny smak oraz wartości odżywcze i wygląd używanych składników. Smakowite receptury SushiCat dostępne są w 4 rodzajach:
- gotowane na parze (w wodzie)
- w przepysznej galarecie
- w kremie
- w sosie
SushiCat® to:
- 100% naturalnych składników
- wysoki procent mięsa lub ryby
- dodatek tauryny, wspierającej układ krwionośny i wzrok
- omega 3 z alg
- brak konserwantów i sztucznych barwników oraz polepszaczy smaku i zapachu
Skład: kurczak 38%, czerwone mięso tuńczyka, ryż, składniki żelujące (chlorek potasu, węglan potasu), jajka w proszku, wodorosty morskie (Porphyra haitanensis) 0,02% Analiza składu:
białko surowe 12%; tłuszcz 0,2%; popiół surowy 0,9%; włókno surowe 0,3%; wilgotność 83%
Dodatki:
tauryna (200 mg/kg)
waga jednej puszki: 70g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SushiCat |
| Kod producenta | GUM1013 |
| EAN | 8059149027265 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SushiCat |
| Kod producenta | GUM1013 |
| EAN | 8059149027265 |
Figi Model VF-211/221 Violet - Vena
produkt polski, wysokojakościowy
ładnie dopasowuje się do kobiecego ciała
sprosta najwyższym wymaganiom
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Fioletowy |
Skład surowcowy: 94% Bawełna, 6% Elastan
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1517 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1517 |


_1425660237_24_KOSC_Z_LOPATKI_BIALA2.jpg)