| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 100891 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 100891 |
Poduszka, w kształcie oponki, dla kotów i małych psów, dająca Twojemu pupilowi komfort i wygodę, otulając go w swoich objęciach. Twój pupil polubi kształty oponki i jej wygodną poduszkę od pierwszego razu. Zastosowany bardzo miękki materiał stosowany do produkcji przytulanek dla najmłodszych.
Zastosowane do produkcji materiały to:
mikrofibra - bardzo miękka i delikatna w dotyku, antyalergiczna, stosowana do produkcji przytulanek dla dzieci.
Wypełnienie niezwykle miękkich i elastycznych poduszek:
kulka silikonowa - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość pikowanym poduszkom. Czyszczenie jest niezwykle proste. Legowisko można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania.
Można suszyć w suszarce.
Rozmiar M
średnica ok 55 cm, grubość ok 10cm
Waga ok 1kg
Zdjęcia mają charakter poglądowy, a przedstawione kolory mogą nieco róźnić się odcieniem od pokazanych na zdjęciach.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | PO-krow |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | PO-krow |
CHABA Obroża potrójna chromowana 2,5mm/55cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
- miski biustonosza wykonane z pianki mikro
- skład surowcowy: 85% poliamid, 15% elastan
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 105 cz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 105 cz |
Łopatka do żwirku ze stojakiem - L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-40475 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-40475 |
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Model B-271 Susan Coral - Wiesmann
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czerwony |
Stringi Model Kami Black/Fuksja - Anais
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 91-95 cm |
| S | 86-90 cm |
| XL | 101-105 cm |
| XS | 84-86 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| XXXL | 111-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
Nestor Kolba dla średnich papug orzechowa 2szt.
Produkt oparty wyłącznie na naturalnych składnikach i tradycyjnej technologii wyrobów piekarniczych.
Skład: pszenica, proso, mąka, owies bezłuskowy, słonecznik czarny, proso czerwone, orzechy 9%, kukurydza, gryka, konopie, kardi, słonecznik pasiak, płatki owsiane, siemię lniane
Dodatki: wit. B1 0,8 mg/kg, wit. B2 3,0 mg/kg, wit. B6 1,5 mg/kg, wit. K3 1,5 mg/kg, wit. C 20,0 mg/kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
CHABA Smycz taśmowa 25mm / 130cm kolor: niebieski w pomarańczowe łapki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Tatrapet Piłka z twardej gumy piszcząca 484.05
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tatrapet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tatrapet |
Płaszcz rozkloszowany midi model PLA021 - Mattire
~Viscosa 10 %
wełna 40 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 89-92 cm | 83-86 cm | 63-66 cm |
| 38 | 93-96 cm | 87-90 cm | 67-70 cm |
| 40 | 97-100 cm | 91-94 cm | 71-74 cm |
| 42 | 101-104 cm | 95-98 cm | 75-78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Granatowy |
Bluzka Model M525 Beige - Figl
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | 75C,80B,80C,85B,95B,90B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | 75C,80B,80C,85B,95B,90B |
Sukienka Model 312 Grey - Figl
Świetna sukienka w sporowym stylu.
- rękaw o długości 3/4 typu kimono
- dekolt w łódkę
- długość przed kolano
- z przodu stylowy nadruk
- po bokach kieszenie
- z tyłu dekolt w szpic i zapięcie na krótki zamek
- stylowa sukienka doskonała na co dzień, a także do pracy
- wykonana dresowej dzianiny
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Certech Natural- Vit Nagietkowa Łąka 150g.- Podstawowa mieszanka dla gryzoni wybrednych
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
Łopatka do żwirku XLarge - gray
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | CatIt |
| Kod producenta | 50578 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | CatIt |
| Kod producenta | 50578 |
Sukienka Model P4 Coral - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 106 cm | 86 cm | 78 cm | 68 cm |
| 36 | 106 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| 38 | 106 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| 40 | 106 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| 42 | 106 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| 44 | 106 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| 46 | 106 cm | 122 cm | 114 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Czerwony |
Body Model 819-TED-1 Black - Obsessive
Wiesz, co Cię czeka, gdy założysz to niezwykle zmysłowe body? Seksowny krój zjawiskowo podkreśli Twoje kształty, a rozkosznie delikatny materiał sprawi Ci mnóstwo przyjemności. Gotowa? Jasne, że tak! Będzie cudownie pod każdym względem!
Odkryj szczegóły:
- przepiękne body w wyjątkowo urzekającym fasonie
- regulowane szelki
- miseczki usztywniane fiszbinem podkreślony biust
- koronkowe wstawki z różowymi kwiatuszkami ? pięknie ozdobione ciało
- figlarna kokardka między piersiami
- prześwitujące aplikacje podkreślają kobiece kształty i optycznie wyszczuplają sylwetkę!
- kilkustopniowe zapięcie w kroku idealna regulacja
- miły w dotyku i elastyczny materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Zegarek z Ukrytym Tel. GSM + Mini-Kamera + Dyktafon + Ap.Foto + MP3/MP4 + SMS/MMS...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59008620022 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59008620022 |
SPRĘŻYNA ZAWORU ZEWNĘTRZNA URSUS 4512 , 4514 , 31745121
Numer do celów porównawczych :
31745121
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 65631745121 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 65631745121 |


_1404206459_aquael-pojemnik-filtra-fan-1.jpg)