| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 102074 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 102074 |
ANIMONDA Vom Feinsten Select Filet Cat smak: kurczak z jajkiem i aloe vera 85g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Szorty Model Corella shorties Baby Pink - Obsessive
Czarujące szorty w kilku kolorach do wyboru!
- ozdobione delikatną koronką
- w pasie elastyczna gumka nie wbijająca się do ciała
- z przodu urocza, satynowa kokardka
- seksownie podkreślone pośladki
- delikatny, prześwitujący materiał
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| XXL | 105-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model VT079 Black - Venaton
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
Szyba drzwi prawa, zamiennik Case, New Hollanda 87620223
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 87620223 |
| EAN | 87620223 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 87620223 |
| EAN | 87620223 |
POMPA WTRYSKOWA ROTACYJNA URSUS 4512 , 4514 , UR041381
Numer do cleów porównawczych :
UR041381
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 656UR041381 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 656UR041381 |
Stringi Model V-5958 Magma Black/Red - Axami
Stringi Magma są intrygujące i wyraziste, o odważnym kroju i zmysłowej kolorystyce. Otwierają drogę do świata niezwykłych doznań, czyniąc ją jeszcze bardziej fascynującą, przyjemną i pełną zaskakujących niespodzianek.
~Polamid 73 %
~Viscosa 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model T144 Dark Grey - Tessita
Skład materiału: 68% wiskoza, 28% akryl, 4% elastan
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 63.5 cm | 96 cm |
| M | 63 cm | 90 cm |
| S | 62.5 cm | 84 cm |
| XL | 64 cm | 102 cm |
| XXL | 64.5 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
Tropical Super Spirulina Forte Mini Granulat 22g.- Roślinny drobny pokarm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Figi Spodenki Model 1880 Black - Lupo Line
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 84-90 cm |
| 38 | 92-100 cm |
| 40 | 102-110 cm |
| 42 | 112-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
Kombinezon z kieszeniami MM6004 Black - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 65 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
Spodnie Damskie Model MOE323 Red - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| L | 104 cm | 32 cm | 100 cm | 82 cm |
| M | 104 cm | 31 cm | 95 cm | 77 cm |
| S | 104 cm | 30 cm | 90 cm | 72 cm |
| XL | 104 cm | 33 cm | 105 cm | 87 cm |
| XXL | 104 cm | 34 cm | 110 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
Body Model BDV 021 Grafit - Vestiva
~Polamid 3 %
~Viscosa 89 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 98-107 cm |
| M | 96-100 cm | 91-97 cm |
| S | 92-96 cm | 83-92 cm |
| XL | 104-108 cm | 108-117 cm |
| XXL | 108-112 cm | 118-137 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Szary |
DAKO-ART Ringo - owocowy przysmak dla gryzoni 60g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Sukienka Model L040 Dark Flowers - Lou-Lou
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92 cm | 96 cm | 76 cm |
| M | 91 cm | 92 cm | 72 cm |
| S | 91 cm | 88 cm | 68 cm |
| XL | 92 cm | 100 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Różowy |
Bokserki Model Tattoo Cravat Navy - Cornette
Bokserki Tattoo to świetny pomysł na prezent dla ukochanej osoby, podkreślają charakter i styl, wykonane z wysokogatunkowej bawełnianej dzianiny z dodatkiem elastanu.
Cechy produktu:
- delikatna płasko łączona guma w tunelu
- przestrzenny klin
- płaskie łączenie szwów
- bezuciskowe wykończenie nogawek
- fason delikatnie opinający ciało
- designerski wzór
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Granatowy |
Versele Laga Crispy Pellets - Guinea Pigs - granulat dla świnek morskich 2kg
- Formuła bez ziaren oraz wysoki poziom włókna jak w naturalnej diecie zapewniają doskonałe trawienie i pobieranie karmy.
- Bogata w wit. C zapewniającą zdrowie i witalność.
- Dodatek jukki poprzez pochłanianie amoniaku redukuje znacząco brzydkie zapachy odchodów.
- Dodatek prebiotyków wspiera właściwą florę jelitową i zapobiega problemom trawiennym.
Skład: produkty pochodzenia roślinnego, roślinne ekstrakty białkowe, zboża, minerały, FOS, jukka.
Analiza chemiczna: białko surowe 15,5%, tłuszcz surowy 3,5%, włókno surowe 19,5%, popiół surowy 8,5%, wapń 1%, fosfor 0,5%.
Dawkowanie: codziennie należy podawać ok. 50 g karmy, w zależności od wielkości i rasy świnki. Pokarm i wodę należy wymieniać każdego dnia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461162 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461162 |
Sukienka Model L015 Claret - Lou-Lou
Polyester 96 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 85 cm | 100 cm | 88 cm | 94 cm |
| 38 | 86 cm | 104 cm | 92 cm | 98 cm |
| 40 | 87 cm | 108 cm | 96 cm | 102 cm |
| 42 | 88 cm | 112 cm | 100 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Czerwony |
Pilot z Breloczkiem Nagrywający Dźwięk+Obraz.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415301 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415301 |
FILCOWE TRAPERKI 8166 SZARY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model ABK0053 Beige - ABG
Polyester 97 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 65 cm | 82 cm |
| 36 | 65 cm | 86 cm |
| 38 | 65 cm | 90 cm |
| 40 | 65 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Beżowy |


_1404204380_AQUA_EL_ZESTAW_STER._UNIMAX.jpg)