1sztuka.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 100776 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 100776 |
2-Stronne Ochronne Etui do Tabletu 10".
Niezbędna rzecz dla każdego posiadacza Tabletu!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544174 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544174 |
TRAMPKI SLIP-ON LICOWE BIAŁE XL08P WHITE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,8 cm |
| 37 | 23,4 cm |
| 38 | 23,9 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,6 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Biały |
Koszula Damska Model K44 Blue - Nife
Polyester 40 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|
| 36 | 66 cm | 88 cm |
| 38 | 67 cm | 92 cm |
| 40 | 67.5 cm | 96 cm |
| 42 | 69.5 cm | 100 cm |
| 44 | 71 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
Vitakraft Vita Mineral- Kostka mineralna dla gryzoni
Skład: substancje mineralne, produkty pochodzenia warzywnego, glony (4%), mleko i produkty mleczne, zboża.
Analiza: 75% popiół surowy, 3,1% woda, 0,2% sód, 29,0% wapno, 1,8% fosfor.Dawkowanie: umieścić w klatce, w miejscu czystym i suchym.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
Bodystocking Model Lorena Black - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S/L | 82-114 cm | 84-96 cm | 64-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
GF Derka czarna pikowana z futrem DW11/4
Derka osłania korpus psa, przez który ten traci najwięcej ciepła, oraz klatkę piersiową chroniąc przed przeziębieniem. Przy szyi regulacja sznurkami. Na plecach zawiązywana na sznurki, pod tylnimi łapami mięciutkie gumeczki. Przeznaczone dla psów marznących, szczególnie dla tych, które nie lubią się ubierać. Romizr: 4, długość od szyi do ogona 30cm., obwód w klatce piersiowej: regulowany.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Płaszcz Damski Model T216/1 Beige - Tessita
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L/XL/XXL | 82 cm | 110-112 cm | 102-114 cm | 92-106 cm |
| S/M | 80 cm | 92-104 cm | 84-92 cm | 74-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Beżowy |
Piżama Komplet Model Lucky Pink - Sensis
Elastan 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 99-106 cm | 90-97 cm |
| S/M | 90-98 cm | 82-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Różowy |
Biustonosz Soft Biustonosz Semi Soft Model 486 Janice Black - Gaia
Klasyczny półusztywniony biustonosz. Miseczki oraz mostek pokryte są zmysłową koronką. Boczki wykonano ze sprężystej siateczki. Dzięki specjalnemu krojowi usztywniającej pianki konstrukcja bardzo ładnie zbiera biust do środka, formuje go oraz podtrzymuje (także w większych rozmiarach). Miseczka ma podwyższaną dolną część (zakrywającą sutek). Miseczki od wewnątrz są pokryte 100 % bawełną. Dla zwiększenia komfortu użytkowania dwurzędowa haftka ma trzystopniową regulację. Ramiączka nieodpinane, regulowane.
Do kompletu polecamy figi Janice.
Elastan 4 %
~Polamid 62 %
~Poliuretan 2 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |
Polyester 96 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
Podkoszulka Model Malika White - Babell
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| XL | 108-112 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XXL | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Biały |
Vitapol Pokarm 2w 1 dla królika 340g.
Skład: Ziarno zbóż i produkty zbożowe (45%), mieszanka paszowa w granulacie (17%), warzywa (16%), owoce (15%), produkty piekarnicze (4%), nasiona oleiste (3%).
Analiza: białko (14,5%), tłuszcz (3,8%), włókno (10,2%), minerały (4,1%).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
Eleganckie stringi wykonane z delikatnej satyny. Z przodu majteczki zdobione delikatną , ażurową koronką. Do kompletu polecamy biustonosz z tej serii.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Beżowy |
| rozmiar | S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Beżowy |
| rozmiar | S |
SportPet Designs Domek dla kota 38 x 38 x 38 cm
Domek można łączyć z Tunelem PL0326 oraz innym Domkami PL0057 przy pomocy rzepów, znajdujących się w każdym opakowaniu Domku i Tunelu Otwory w ściankach umożliwiają świetną zabawę Wiszące tasiemki dodatkowo pobudzają kota Lekki, składany, łatwy do przechowywania Dostępny w dwóch kolorach: niebieskim i różowym Wymiary: 38 x 38 x 38 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SportPet Designs |
| Kod producenta | PL0057 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SportPet Designs |
| Kod producenta | PL0057 |
TRIXIE Siatka do wyławiania ryb 15 x 12 cm
Wymiary: 15x12cm
Kolor: zielony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-8003 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-8003 |
Spódnica Rozkloszowana spódnica midi GR1704 Black - GrandUA
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 70 cm |
| 42 | 104 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
DAKO-ART Mieszanka koloryzująca dla kanarka - czerwona 100g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Bluzka Model Erin White - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model S008/8972 Śliwka - Lemoniade
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Fioletowy |
Szorty Model 155 White - Gabidar
Kobiece, koronkowe szorty.
- wykonane z pi?knej koronki o kwiatowym motywie
- u góra wstawka z komfortowej bawełny
- bawełniany klin
- z przodu satynowa kokardka
- model doskonale przylega do ciała, dając poczucie komfortu i wygody
- wykonany z najwyższej jakości materiału
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Biały |


_1404203258__AQUAEL_ZACZEP_100776.jpg)