- wykonany z pluszu i sizalu
- dwie platformy
- wymiary domku 36 x 36 cm
- wysokość 106 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43952 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43952 |
Skład:
Świeże mięso kurczaka (22%), dehydratyzowane mięso kurczaka (15%), świeża wątróbka kurczaka (4%), świeże mięso śledzia (4%), świeże mięso indyka (4%), dehydratyzowane mięso indyka (4%), świeża wątróbka indyka (3%), świeże całe jaja (3%), świeże mięso sandacza (3%), świeże mięso łososia (3%), świeże serca kurczaka (3%), chrząstka kurczaka (3%), dehydratyzowane mięso śledzia (3%), dehydratyzowane mięso łososia (3%), olej z wątróbki kurczaka (3%), czerwona soczewica, zielony groszek, zielona soczewica, lucerna, pochrzyn, włókno grochu, ciecierzyca, dynia, dynia piżmowa, szpinak, marchew, jabłka, gruszki, żurawina, czarne jagody, organiczne wodorosty, korzeń lukrecji, dzięgiel litwor, kozieradka, kwiat nagietka, koper słodki, liście mięty pieprzowej, rumianek, mniszek, cząber, rozmaryn
Składniki analityczne:
Białko surowe 38 % Oleje i tłuszcze surowe 18 % Włókno surowe 5 % Wapń 1.3 % Fosfor 1.0 % Omega-6 3.0 % Omega-3 1.1 % DHA 0.6 % EPA 0.3 % Glukozamina 1400 mg/kg Chondroityna 1200 mg/kg Rozkład kalorii:
Energia metaboliczna 3980 kcal/kg (478 kcal na kubek 250 ml). 38% energii pochodzi z białka, 41% z tłuszczów, 21% z owoców i warzyw.
Dawkowanie:
KAŻDY PIES JEST INNY Każdy pies jest inny dlatego ilość podawanej karmy powinna być uzależniona od wieku, rasy, aktywności psa, a także środowiska w jakim żyje. Jeżeli zmieniamy karmę naszego psa, pamiętajmy, aby robić to stopniowo, ponieważ potrzeba czasu, żeby układ trawienny pupila mógł przystosować się do nowej diety. Przez okres 5-7 dni należy mieszać karmę Orijen z poprzednio stosowaną karmą, stopniowo zwiększając ilość Orijen. Siódmego dnia możesz już podać psu 100% Orijen. Dlatego proponujemy rozpocząć dawkowanie karmy zgodnie ze schematem poniżej, kontrolując wagę psa, a następnie dostosować porcję do jego potrzeb. Podawaj karmę 2 razy dziennie i zapewnij psu stały dostęp do czystej, świeżej wody. Gwarantujemy, że Twój pies będzie zadowolony ze zmiany!
Dla zachowania świeżości zalecamy szczelnie zamykać opakowanie i przechowywać w suchym, chłodnym miejscu. Formuła karm Orijen odpowiada wymaganiom żywieniowym ustalonym przez AAFCO – profile żywieniowe dla psów we wszystkich stadiach życia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Orijen |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Orijen |
Bluzka Model M595 Musztard - Figl
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Żółty |
Sukienka Model 123-1 Chaber - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 88 cm | 74 cm |
| M | 84 cm | 68 cm |
| S | 80 cm | 64 cm |
| XL | 92 cm | 78 cm |
| XXL | 98 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
CHUSTA DAMSKA GŁADKA SZ-FA38014 NIEBIESKI - Inello
wełna 20 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
DIVERSA AKWARIUM 100 X 50 X 50 8MM 250L
Wybierając akwaria firmy Diversa otrzymują Państwo produkt:
-wykonany ze szkła float, które charakteryzuję się wysoką przejrzystością oraz wytrzymałością,
-o grubości szkła dobranej zgodnie z europejskimi normami DIN, co eliminuje ryzyko związane z powstającymi w akwarium naprężeniami,
-perfekcyjnie połączony w bezpieczną całość za pomocą podwójnych silikonowych łączeń,
-dodatkowo zabezpieczony systemem wzmocnień, bocznych oraz poprzecznych, adekwatnych do rozmiarów zbiornika,
-o bezpiecznych krawędziach. Specyfikacja Długość : 100 cm
Szerokość : 50 cm
Wysokość : 50 cm
Objętość : 250 dm3
Grubość : 8 mm AKWARIUM JEST WYSYŁANE W MOMENCIE ODNOTOWANIA WPŁATY NA NASZE KONTO (NIE WYSYŁAMY AKWARIÓW ZA POBRANIEM).
PRODUKT NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE - AKWARIUM WYSYŁANE NA PALECIE (KOSZT + 147,60 ZŁ - POKRYWA KUPUUJĄCY)
DOSTAWA NA TERENIE KRAKOWA GRATIS
W przypadku zamówienia akwarium przesyłką kurierską prosimy o sprawdzenie paczki w obecności kuriera.
Po stwierdzeniu ew. uszkodzeń natychmiastowe spisanie protokołu reklamacyjnego i poinformowanie sklepu o zaistniałej sytuacji. W przypadku braku spisania protokołu reklamacja nie będzie uwzględniona.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
ANIMONDA Vom Feinsten Classic Kot smak: indyk i królik 100g
Analiza: Białko 11.5%, tłuszcz 4.7%, błonnik 0,3%, popiół 1,6%, woda 80.5%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Spódnica Model S103 Black - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 66 cm | 97 cm | 82 cm |
| M | 65.5 cm | 92 cm | 77 cm |
| S | 65 cm | 87 cm | 72 cm |
| XL | 66.5 cm | 102 cm | 87 cm |
| XXL | 67 cm | 107 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
Super Modne Słuchawki Gwiazda - Różowe.
Wysokiej Jakości Super Modne Nauszne Słuchawki Gwiazda - Różowe.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415743 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415743 |
Bluza Damska Model M072 Grey - Infinite You
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L/XL | 94-101 cm |
| S/M | 86-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
MOKASYNY LORDSY POMARAŃCZOWE 2568 RED - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,8 cm |
| 40 | 25,3 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model Lunel 9599 Black - Click Fashion
~Lycra 7 %
Polyester 23 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| 44 | 112 cm | 106 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
Koszula Damska Model K44 Grey - Nife
Polyester 40 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|
| 36 | 66 cm | 88 cm |
| 38 | 67 cm | 92 cm |
| 40 | 67.5 cm | 96 cm |
| 42 | 69.5 cm | 100 cm |
| 44 | 71 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
Figi Model Cheekie panty Ecru - Julimex Lingerie
Figi damskie o klasycznym kroju, idealnie dopasowane do ciała. Niewidoczne pod ubraniem dzięki bezszwowej, nowoczesnej technologii wykończenia brzegów technologia INVISIBLE-LINE. W tyle wstawki z finezyjnej, delikatnej koronki.
Pakowane w pudełko z uroczą kokardką, doskonale nadaje się na prezent.
Elastan 10 %
~Polamid 89 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| XL | 108-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Beżowy |
Zolux Muscat Smycz Mac Leather 25mm/1,2m żółta
Wymiar: szerokość smyczy 25mm., długość 1,2m.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522025JA |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522025JA |
Figi Model Cezaria Blue/Grey - Unikat
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-106 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 108-114 cm |
| XXL | 115-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Szary |
KULTOWA Torebka Gwiazd 0799C Black Silver ćwieki GRUNGE - Manzana
Wysokość 39 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 131-6 Malina - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 96 cm | 86 cm |
| M | 88 cm | 92 cm | 82 cm |
| S | 86 cm | 90 cm | 80 cm |
| XL | 98 cm | 100 cm | 90 cm |
| XS | 82 cm | 82 cm | 72 cm |
| XXL | 102 cm | 104 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Różowy |
Śnieżka spray fluor.różowy MULTI 400ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | fluor-roz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | fluor-roz |
ZOLUX Sweterek z kołnierzykiem w kratę 35 cm kolor granatowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 410934GRI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 410934GRI |


_1403953973_43952.jpg)