| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 100637 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 100637 |
Sukienka Model VT080 Grey - Venaton
Polyester 8 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Szary |
Nestor Kolba biszkoptowo- orzechowa dla gryzoni i królików 2szt.
Kolba ziarnowa to niezwykły pokarm, którego wszystkie składniki zostały starannie dobrane zgodnie z potrzebami i upodobaniami Twojego ulubieńca. Jest doskonałym źródłem niezbędnych dla prawidłowego rozwoju organizmu witamin, mikro- i makroelementów. Kolba, dzięki stanowiącej jej trzon drewnianej listewce, pomaga ścierać przerosty siekaczy. Ponadto zwierzęta wyskubują ziarenka samodzielnie, podobnie jak ma to miejsce w naturalnym środowisku. ?Zdobywanie pożywienia? zmienia się we wspaniałą zabawę i przynosi radość.
Produkt oparty wyłącznie na naturalnych składnikach i tradycyjnej technologii wyrobów piekarniczych.
Skład: pszenica, mąka, orzechy 11%, biszkopty 5%, kukurydza, płatki owsiane, owies bezłuskowy, proso, słonecznik czarny, sorgo, kardi, słonecznik pasiak, proso czerwone, siemię lniane
Dodatki: wit. B1 0,8 mg/kg, wit. B2 3,0 mg/kg, wit. B6 1,5 mg/kg, wit. K3 1,5 mg/kg, wit. C 20,0 mg/kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
ZAWIESZKA DO TOREBKI CHARMS BIZ-CH6 SZARY - Inello
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Chaba Legowisko Budka Standard 1D 35x34x34 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Gorsety, body, pasy Pas do pończoch CAMPI Black - PariPari Lingerie
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Beżowy |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Beżowy |
| rozmiar | L,XL,M,S |
Bluzka Model S028 Model 2 - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 55 cm | 96 cm |
| M | 55 cm | 92 cm |
| S | 54 cm | 88 cm |
| XL | 55 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415690 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415690 |
Sukienka Model PS1 Pink - Tessita
Skład materiału: 68% wiskoza, 28% akryl, 4% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| uniwersalny | 102 cm | 116-136 cm | 108-128 cm | 98-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Różowy |
Koszula Damska Model M021 Bakłażan - Figl
Elastan 3 %
~Nylon 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Fioletowy |
Bezprzew. Alarm na Posesję, do Mieszkania... 130dB!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734151134 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734151134 |
Półbiustonosz Model V-5401 Pamper me Black/Beige - Axami
Elastan 1 %
~Polamid 61 %
~Poliuretan 9 %
Polyester 18 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65 D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 70 B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 75 A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Beżowy |
CZÓŁENKA DAMSKIE LAKIEROWANE RÓŻOWE LEI-83 PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Tracy Cardinale M-392 Bordo - Marko
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z fiszbinami
Wypełnienie push up dostępne w rozmiarach S, M, L, XL, wyjmowane z modelu
Regulowane i odpinane ramiączka
Obwód zapinany na klamerkę
Figi na podszewce, klasyczny krój, z troczkami po bokach
Najnowsza kolekcja Lato 2017.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| 3XL/XL | 108 cm | 83-88 cm | 94-95 cm | XL |
| L | 96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm | |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm | |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 81-83 cm | |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 90-91 cm | |
| XXL | 104 cm | 80-85 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
Koszula Model A51 Black - awama
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Czarny |
Tunika Model Tina Black - Bas Bleu
Seksowna tunika idealna do legginsów.
- okrągły dekolt
- krótkie rękawy
- przód zdobi wstawka z siateczki
- elastyczny materiał
- wydłużony tył
- grubość 200 DEN
Polyester 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
Bluza Damska Model MOE315 Sky Blue - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 2XL/3XL | 63 cm | 118 cm |
| L/XL | 63 cm | 112 cm |
| S/M | 63 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415653 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415653 |
Sukienka Model L011 Fuksja - Lapasi
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 96 cm | 84 cm |
| M | 97 cm | 92 cm | 80 cm |
| S | 97 cm | 88 cm | 76 cm |
| XL | 97 cm | 100 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Różowy |
Termoaktywna Kominiarka - Maska Polarowa (3w1).
Termoaktywna Kominiarka - Maska Polarowa (3w1).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752000197 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752000197 |


_1403620799_aquael-wklad-gabkowy-pfn-.jpg)