| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
TRIXIE Piłka na przysmaki z kauczuku 7 cm
Wykonana z nietoksycznej gumy, dla zapewnienia bezpieczeństwa zabawy. W kuli znajduje się labirynt, by wydłużyć czas zabawy i uczynić ją atrakcyjniejszą dla pieska.
Idealna do samodzielnej zabawy piesków, gdy właściciel jest zajęty lub nie ma go w domu.
Średnica kuli 7 cm
Kolorystyka losowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-34941 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-34941 |
BUTY SPORTOWE BEŻOWE NB169 BEIGE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 23,5 cm |
| 39 | 24 cm |
| 40 | 24,5 cm |
| 41 | 25 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka Model M421 Black - Figl
Polyester 33 %
~Viscosa 63 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz do karmienia Model 1535 Yellow - Lupo Line
Elastan 20 %
~Polamid 70 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65 F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65 G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70 F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75 F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85 F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 90 C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90 D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Żółty |
Odkurzacz Samochodowy 12V + Latarka LED.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59078734150480 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59078734150480 |
Płaszcz Damski Model Oliwia PLA033 Grey - Mattire
wełna 70 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 106 cm | 92 cm | 86 cm | 70 cm |
| 38 | 106 cm | 96 cm | 90 cm | 74 cm |
| 40 | 106 cm | 100 cm | 94 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 104 cm | 98 cm | 82 cm |
| 44 | 106 cm | 108 cm | 102 cm | 86 cm |
| 46 | 106 cm | 112 cm | 106 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Szary |
Biustonosz Soft Model 728 Maya Turkusowa Głębia - Gaia
Elegancki miękki biustonosz w turkusowym kolorze.
- górna część miseczki pokryta jest subtelnym haftem
- dolna część miseczki oraz mostek pokryte drukowanym, błyszczącym materiałem
- tył wykonany jest z wzorzystej siateczki
- pionowe fiszbiny boczne
- ramiączka regulowane, niedopinane, różnej szerokości dostosowanej do rozmiaru
- dwurzędowe haftki z trzystopniową regulacją oraz haftki trzyrzędowe z trzystopniową regulacją zastosowane w rozmiarach największych E95, F90, G85, H80, I75, J70 i 65K
- trzy małe kokardki zdobią biustonosz na połączeniu misek z ramiączkami oraz na środku
Elastan 10 %
~Polamid 59 %
~Poliuretan 5 %
Polyester 8 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 65K | 63-67 cm | 97-99 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Zielony |
Trovet TRD Hypoallergenic Turkey 85 g
Trovet Hypoallergenic jest pokarmem pełnoporcjowym przygotowanym z produktów najwyższej jakości, o których wiadomo, że nie powodują alergii pokarmowej.
Analiza : wilgoć 78%, białko 9%, tłuszcz 6%, popiół 2,5%, włókno 0,4%, Ca 0,3%, P 0,25%. Dodatki sensoryczne/kg: witamina A 3 000 IU, witamina D3 300 IU, witamina E 30 mg, Cu 2 mg.
Składniki : mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, (100% indyk), zboża, (100% ryż), jajka i produkty pochodzące z jajek, minerały, produkty pochodzenia roślinnego,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trovet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trovet |
Koszula Damska Model B63 1188 Yellow - Nife
- urzekająca koszula damska
- wykonana z delikatnego i zwiewnego materiału
- marszczenia na dekolcie
- rekawy zakończone delikatnym mankietem
- zapinana z przodu na guziki
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 61 cm | 92 cm |
| 38 | 61 cm | 96 cm |
| 40 | 62 cm | 100 cm |
| 42 | 63 cm | 104 cm |
| 44 | 64 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Żółty |
Figi Model Eco-Da Beige - Wolbar
Elastan 7 %
~Polamid 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Beżowy |
Tropical Antychlor Pond 250ml.- Uzdatnianie wody w oczku wodnym
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
F645-038, F45-038 Stabilizer tail - Stabilizator Ogona Poziomy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F645-038 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F645-038 |
Koszulka Model Elza Black - DKaren
Elegancka koszulka damska Elza.
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- trójkątne, koronkowe miseczki
- dół wykończony zmysłową koronką
- z przodu rozporek
- ozdobne kokardki
- koszulka wykonana jest satynowego materiału
- świetnie prezentuje się na sylwetce
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 105-110 cm | 95-100 cm |
| M | 100-105 cm | 85-90 cm |
| S | 90-95 cm | 80-85 cm |
| XL | 110-115 cm | 105-110 cm |
| XXL | 115-120 cm | 110-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Czarny |
Piżama Komplet Model Q181 Orange - Miran
~Viscosa 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Miran |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Miran |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1049 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1049 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Podwiązka white |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Podwiązka white |
DAKO-ART Pył kąpielowy dla szynszyli 25kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Kamizelka Damska Model 16798 Brown - YourNewStyle
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 88 cm | 120 cm |
| M | 87 cm | 112 cm |
| S | 86 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Brązowy |
Zaprojektowany dla kotów małych i średnich.
Zastosowane do produkcji materiały to:
mikrofibra - materiał zastosowany obustronnie. Czyszczenie jest niezwykle proste. Legowisko bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Można suszyć w suszarce. Można suszyć w suszarce. Wymiary przybliżone:
40 x 35 cm.
Waga ok 0,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | UL-szar |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | UL-szar |

