| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 261012 |
| EAN | 100986 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 261012 |
| EAN | 100986 |
Figi Model 101 White - Gabidar
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| XXL | 126-136 cm |
| XXXL | 136-148 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model 189-1 Mint - Numoco
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 112 cm | 86 cm |
| M | 96 cm | 106 cm | 80 cm |
| S | 94 cm | 102 cm | 76 cm |
| XL | 108 cm | 118 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Model VB-1252 Red - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70C | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70D | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70E | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70F | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70G | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75B | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75C | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75D | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75E | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75F | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80C | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80D | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80E | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85B | 83-87 cm | 97-99 cm |
| 85C | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85D | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 90B | 88-92 cm | 102-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model 200-3 Charlotte Black - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 88 cm | 72 cm |
| M | 84 cm | 68 cm |
| S | 80 cm | 64 cm |
| XL | 94 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415653 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415653 |
Body Model Karri Black/Fuksja - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 99-100 cm | 93-100 cm |
| S/M | 88-92 cm | 84-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
Sweter model 30051 Dark Gray - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 90 cm | 49 cm | Szer. tyl na plasko: 50 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
TOREBKA LISTONOSZKA SZARA TB-W-92 SZARY - Inello
Wysokość 18 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Sukienka Plażow Pareo Model B Mykonos (17) Szafir - Marko
Długość 120cm. Szerokość na środku pareo 50cm, szerokość po bokach 35cm.
~Polamid 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
Zolux Torba transportowa mała czerwona 423410RGE
Torba posiada dwa zamki suwakowe, umożliwiające otwarcie jej z dwóch stron.
Torba jest na małych nóżkach, a zdejmowany spód można prać. Można ją nosić na ramieniu lub w ręce.
Wymiary: dł. 35x szer. 20x wys. 21 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
Zestaw: Mikro-Pluskwa do Pomieszczeń... + Odbiornik do 400m. + Słuchawki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5902752366882 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5902752366882 |
Figi Wysokie Model Cleo Jeans - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| 48 | 115-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Niebieski |
MIKITA Amino biotin megavit - mieszanka witaminowo - aminokwasowa dla psów 150tab.
Karma uzupełniająca witaminowo-aminokwasowa dla psów.
1000g mieszanki zawiera:
Wit. H - 200 mg, wit. B1 - 0,7 mg, wit. B2 - 3,5 mg, wit. B6 - 1,4 mg, wit. B12 - 0,004 mg, wit. PP - 47 mg, wit. A - 0,04 mg, wit. E - 0,5 mg, cholina - 270 mg, kwas pantotenowy - 7,7 mg, kwas foliowy - 2,2 mg, tryptofan - 0,45 mg, lizyna - 3,74g, metionina - 0,7g, cystyna - 0,37g, treonina - 2,12g, izoleucyna - 2,3g, leucyna - 3,35g, walina - 2,43g, histydyna - 1,2g, arginina - 2,68g, tyrozyna - 1,44g, glicyna - 2,09g, seryna - 2,05g, kwas glutaminowy 6,74g, kwas asparaginowy - 1,38g, z przeciwutleniaczem E320, E321 Składniki:
drożdże piwne, serwatka, sacharoza
Właściwości i działanie:
Amino-Biotin jest połączeniem biotyny, witamin i aminokwasów egzogennych. Biotyna stymuluje gęstość i połysk okrywy włosowej, a zawarte w preparacie witaminy i aminokwasy egzogenne wspomagają i uzupełniają działanie biotyny.
Wskazania:
Szczególnie zalecany w okresie formowania i wymiany okrywy włosowej.
Dawkowanie:
1 tabl./20 kg c.c. dziennie. Opakowanie:
150 tabl.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mikita |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mikita |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Ecru |
| rozmiar | M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Ecru |
| rozmiar | M |
Czytnik kart pamięci ImageMate Multi-Card
Obsługiwane formaty kart (bez potrzeby używania adaptera):
• SD
• SDHC
• MultiMediaCard
• MMCplus
• MMCmobile
• RS-MMC
• RS-MMC DV
• Memory Stick
• Memory Stick PRO
• xD
• xD Type M
• xD Type M+
• xD Type H
Minimalne wymagania systemowe: •Komputer klasy Pentium lub Macintosh z obsługą złącza USB
•Windows 2000, XP, Vista
•Mac OS 10.3, 10.4 i 10.5
•Do szybkiego przesyłania danych wymagany jest port USB 2.0 Zawartość opakowania: •Czytnik
•Metalowa podstawka
•USB 2.0
•Skrócona instrukcja obsługi (Pełna instrukcja użytkownika oraz aplikacja do obsługi przycisku transferu są dostępne do pobrania pod adresem (www.SanDisk.com/imagemate)
Bluzka z oryginalnym rękawem GR1156 Róża - GrandUA
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Różowy |
TOREBKA DAMSKA SZARA TB-W-22 SZARY - Inello
Wysokość 27 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Body Model VT018 Black - Venaton
Polyester 33 %
~Viscosa 63 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
T-shirt Męski Model Arturo Rneck Black - Pierre Cardin
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|
| L | 71 cm | 107 cm |
| M | 70 cm | 101 cm |
| XL | 72 cm | 113 cm |
| XXL | 73 cm | 119 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Czarny |


_1403259932_Aquael_membrany_AP_APR.jpg)