Część na zdjęciu nr. 2
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 100572 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 100572 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
Pończochy Model 830-STO-1 Black - Obsessive
Chcesz wyglądać jeszcze bardziej zjawiskowo i poczuć się jeszcze pewniej zakładając seksowną bieliznę? Wykorzystaj uwodzicielską moc obsesyjnych pończoszek! Daj się skusić na wyjątkowo zmysłowe połączenie z kuszącym kompletem lub zniewalającym gorsetem!
Poznaj bliżej ten model:
- powabne, czarne pończoszki
- prześwitująca siateczka z piękną koronką na udach seksownie podkreślone nogi
- nie są samonośne, pończochy do pasa
- delikatny w dotyku i elastyczny materiał
~Nylon 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
TRIXIE Kamizelka odblaskowa dla psa rozmiar L (obw. karku 48-62 cm)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 30083 |
| EAN | 4011905300832 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 30083 |
| EAN | 4011905300832 |
Bokserki Model High Emotion 508/57 Black/Blue - Cornette
Cechy produktu:
- delikatna, płasko łączona guma
- przestrzenny klin
- płaskie łączenie szwów
- bezuciskowe wykończenie nogawek
- modny wzór
- fason delikatnie opinający ciało
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czarny |
Komplet Model Katka Black - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102 cm | 95 cm |
| M | 97 cm | 90 cm |
| S | 92 cm | 80 cm |
| XL | 108 cm | 101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
Dzięki opatentowanym kompleksom aktywnych składników, zawartych w karmach dla kotów powyżej 12 roku życia opracowanych przez Royal Canin, wspomagane jest zdrowie kotów.
Główne zalety karmy Ageing +12 Royal Canin:
-wspomaganie komórek w walce z efektami starzenia dzięki opatentowanemu kompleksowi przeciwutleniaczy i polifenoli z zielonej herbaty, dodatkowo wzmocnionych likopenem
-stymulowanie funkcji poznawczych i wspomaganie prawidłowej pracy układu nerwowego dzięki zawartości tryptofanu
-ochrona przed utratą wagi dzięki zwiększonej kaloryczności, pobudzanie apetytu kota dzięki wysokiej smakowitości i specjalnie opracowanemu krokietowi w typie ?poduszki?
-wspomaganie prawidłowego funkcjonowania stawów poprzez dodatek glukozaminy i chondroityny oraz niezbędnych kwasów tłuszczowych (EPA-DHA) Skład: Izolat białek roslinnych L.I.P*, podgotowana mąka pszenna, tłuszcze zwierzęce, ryż, suszone mięso drobiowe, włókno roślinne, hydrolizowane białka zwierzęce, kukurydza, pulpa z cykorii, olej sojowy, tran, sole mineralne, pomidory (źródło likopenu), łuski i nasiona psyllium, fruktooligosacharydy, wyciąg z zielonej herbaty i winogron (źródło polifenoli), hydrolizowane drożdże (źródło manno oligosacharydów), hydrolizowane skorupiaki (źródło glukozaminy), olej z ogórecznika, wyciąg z aksamitki wzniesionej (źródło luteiny), hydrolizowana chrząstka (źródło chondroityny).Analiza: Białko 30%, Tłuszcz19%, Wilgotność5,5%, Witamina A23.000 IU, Witamina D3700 UI, Witamina E600 mg, Włókno4,7%, Żelazo112 mg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
AQUA EL Grunt 3l/podłoże mineralne
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 222755 |
| EAN | 5,90555E+12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 222755 |
| EAN | 5,90555E 12 |
Szabla Oficerów Korpusu Piechoty Morskiej- Dekoracyjna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415650 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415650 |
Vitapol Rożek owocowy dla gryzoni 50g.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1124 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1124 |
Figi Yvette F figi BEŻOWY - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| 48 | 115-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Beżowy |
Rajstopy Wzorzyste Model Intrigue 20 den Black - Fiore
Seksowne rajstopy.
- grubość 20 DEN
- bawełniany klin w rozmiarze 3 i 4
- niewidoczne wzmocnienie palców
- wygodny płaski szew
- kuszący wzór w kropeczki
~Polamid 88 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 177-2 Zuzia Light Grey - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 112 cm | 102 cm | 102 cm |
| M | 106 cm | 96 cm | 96 cm |
| S | 102 cm | 92 cm | 88 cm |
| XL | 120 cm | 108 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
~Viscosa 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Niebieski |
Płaszcz Damski Model 366 Blue - Figl
- elegancki płaszcz
- niezapinany
- kobiecy fason
- na podszewce
- z przodu kieszenie
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
TETRA TetraMin XL Flakes - Pokarm podstawowy dla ryb ozdobnych 500 ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T204317 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T204317 |
Kostium dwuczęściowy Figi Kąpielowe Model SF-69/2 Mint - Ava
Figi kąpielowe dostępne w granatowym kolorze, które świetnie podkreślają opaleniznę. Figi o klasycznym kroju. Po bokach miętowe troczki, dzięki którym można regulować szerokość boczków.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| XXXL | 121-128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Zielony |
Body Model K365 Oliwka - Lenitif
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Zielony |
Vitapol Karma dla kanarka wybarwiająca - czerwona 350g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2504 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2504 |
Bokserki Model Comfort 002/106 Blue - Cornette
Bokserki męskie Comfort wykonane z wysokogatunkowej miękkiej i przyjemnej w dotyku bawełny. Luźne i wygodne, przeznaczone są dla osób ceniących komfort i wygodę użytkowania.
Cechy produktu:
- delikatna, lekko ściągająca guma
- rozporek na guziczek
- luźne nogawki
- modna krata
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| 2XL | 98-102 cm |
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
Piżama Szorty Agatha PS10 Navy Blue - IVON
Elastan 8 %
| Rozmiar | Obwód w talii |
|---|---|
| L | 68 cm |
| M | 72 cm |
| S | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Niebieski |


_1403259356_docisk_kopulki_fan_23_.jpg)