| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 222755 |
| EAN | 5,90555E+12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 222755 |
| EAN | 5,90555E 12 |
Ami Play obroża NX 24-42/2 cm szachownica
Rodzaj taśmy: NX - nylonowa+naszycie ozd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium kąpielowy Model Lucy Nero M-464 Black - Marko
Cechy kostiumu:
- Seksowny, jednoczęściowy kostium typu monokini
- w kolorze czarnej perły, z pięknym, satynowym połyskiem
- dekolt z lamówką, z delikatnych kwiatuszków w białym kolorze
- miseczki usztywniane, z dolnymi i bocznymi fiszbinami
- z wybudowanym na stałe, niewyjmowanym z biustonosza push up-em (dostępny w rozmiarach S, M, L, XL, 2XL)
- zmysłowo unosi, modeluje i optycznie powiększa piersi
- strój idealny na małe i średnie biusty
- fason kryje brzuszek
- ramiączka o regulowanej długości, z możliwością wypięcia z modelu
- obwód wiązany na plecach
- po bokach bioder kuszące wiązania
- tył w stylu brazylijskim
- aby uzyskać zamierzony, brazylijski efekt tył kostiumu należy mocno pociągnąć ku górze bioder, aby trójkątny kształt tkaniny ładnie ozdobił pupę
- najnowsza kolekcja na lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 86-87 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 84-85 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 82-83 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 88-89 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 90-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Naturalna i stylowa GR1041 Light Blue - GrandUA
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
Francodex Szampon do brązowej, zotej i rudej sierści 250 ml
W przypadku dostania się produktu do oczu lub pyska zwierzęcia obficie przepłukać wodą. CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Francodex |
| Kod producenta | FR172454 |
| EAN | 3283021724545 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Francodex |
| Kod producenta | FR172454 |
| EAN | 3283021724545 |
Zestaw Gra Piłkarzyki na Sprężynkach: 12 Piłkarzy +...
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415000 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415000 |
Sweter model 70007C Jeans - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 75 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 64 cm | 29 cm | 90 cm |
| 38 | 65 cm | 30 cm | 94 cm |
| 40 | 66 cm | 30 cm | 96 cm |
| 42 | 66 cm | 30 cm | 100 cm |
| 44 | 66 cm | 31 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
Bezprzewodowe Czujniki Parkowania (4-sensory + sygnalizator) - CZARNE.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908738262172 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908738262172 |
Komplet Model Arabella Black - BeautyNight
Haleczka wykonana z pięknej, delikatnej koronki w kolorze czarnym.
Miseczki usztywniane miękkimi wkładkami (nie są one wyjmowane).
Ozdobna między miseczkami.
Regulowane ramiączka, tył zapinany na haftki.
Z tyłu rozcięcie eksponujące pośladki.
W komplecie stringi.
Komplet w eleganckim opakowaniu ze zdjęciem przedstawiającym produkt, oznakowane hologramem z logo Beauty Night Fashion. W komplecie również woreczek-sakiewka do przechowywania lub prania kompletu.
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
Vitapol Koktajl egzotyczny dla gryzoni 500g.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 1096 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 1096 |
Sukienka wyszczuplająca sylwetkę GR1595 Pink - GrandUA
Elastan 5 %
Polyester 65 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Różowy |
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
Trixie Smycz nylonowa L-XL 25 mm x 100 cm Czarna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-14091 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-14091 |
Torba medyczna apteczka pierwszej pomocy 12l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MARBO |
| Kod producenta | TRM-13 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MARBO |
| Kod producenta | TRM-13 |
Sukienka Model M455 Beige - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Stringi Picantina crotchless Black - Obsessive
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 95-105 cm | miseczka B-C cm | 75-79 cm |
| S/M | 75-90 cm | miseczka A-B cm | 65-74 cm |
| XXL | 105-115 cm | miseczka D-E cm | 80-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Komplet Model Rachelle Black - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752361737 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752361737 |
Okulary/Lornetka Powiększająca 4x.
Okulary/Lupa o Powiększeniu 4x.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907779900 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907779900 |
Sandał SANDAŁKI NA SZPILCE Z KOKARDKĄ 6101 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |


_1398710107_indeks.jpg)