| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 110522 |
| EAN | 5,90555E+12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 110522 |
| EAN | 5,90555E 12 |
TRAMPKI DAMSKIE CZERWONE 7209 RED - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Czapka Damska Model Sara Dark Grey - Kamea
Sara to klasyczna, oryginalna czapka. Wykonana z ciepłej, wełnianej przędzy w dziewczęce gwiazdki. Przód ozdobiony delikatnymi dżetami w gwiazdki. W tej czapce każda kobieta poczuje się modnie i wyjątkowo.
alpaka 30 %
Elastan 2 %
~Polamid 10 %
wełna 40 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model S001/8558 Bordo - Lemoniade
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
Sweter model 30040C Black - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 69 cm | 40 cm | Szer. na plasko:47 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Figi Model 570M Nancy Maxi Kwiat Bawełny - Gaia
Klasyczne figi wykonane zostały z połączenia gładkiej dzianiny z subtelną koronką. Oryginalny krój majtek sprawia, że ładnie układają się na sylwetce. Model z podwyższonym stanem.
Do kompletu polecamy biustonosz Nancy.
Elastan 18 %
~Polamid 77 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Beżowy |
CHABA Obroża skórzana puklowana 14mm / 40cm kolor: czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Sukienka Model T146/2 Bis Light Grey - Tessita
Elastan 4 %
~Viscosa 68 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 91 cm | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 90.5 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 90 cm | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 91.5 cm | 110 cm | 102 cm | 88 cm |
| XXL | 92 cm | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
~Polamid 10 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Szary |
Sukienka Plażow Pareo Model D Kry peche Coral - Marko
Długość 100cm, szerokość 100cm.
~Polamid 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
GAIA BIUSTONOSZ BS 377 RÓŻOWY ZMIERZCH
Różowy zmierzch to połączenie pudrowego różu z szarością. Urocza kompozycja dla każdej, nawet wybrednej kobiety. Różowe miseczki zostały oplecione szarym tiulem w piękne hafty kwiatowe. Boki i ramiączka biustonosza dla równowagi zachowane zostały w kolorystyce szarej. Pełne miseczki, które skutecznie uformują Twój biust, dzięki perfekcji wykonania i staranności każdego dnia będziesz czuć się zmysłowo i wyjątkowo.
Ramiączka regulowane, nieodpinane.
Miseczki usztywniane.
Skład:
51% poliamid
10% elastan
22% poliester
14% bawełna
3% inne
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Różowy |
| rozmiar | 70D,65H,70I,65I |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Różowy |
| rozmiar | 70D,65H,70I,65I |
Bluzka o unikalnym połączeniu delikatnej tkaniny i eko-skóry MM2069 Milk - Mira Mod
Polyester 70 %
~Viscosa 25 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Biały |
Sweter Damski Model SWE041 Bordaux - MKM
~Viscosa 55 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 56 cm | 116 cm |
| M | 55 cm | 106 cm |
| S | 54 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Czerwony |
Biustonosz Soft Biustonosz Semi-Soft Model Ofelia Bordo - Unikat
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czerwony |
Bluzka Model K347 Black - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model 240010 Black/Yellow - Enny
Elegancka bluzka w świetnym zestawieniu kolorystycznym.
- dekolt okrągły
- rękaw o długości 3/4
- prosty krój
- z przodu w dole ozdobne zamki
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- bluzka wykonana jest z wysokiej jakości, nierozciągliwego materiału
- wzór w kontrastową kratę
- produkt polski
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 91 cm |
| 36 | 95 cm |
| 38 | 99 cm |
| 40 | 103 cm |
| 42 | 107 cm |
| 44 | 113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Czarny |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
Sweter Ciążowy Model 40002C Black - PeeKaBoo
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 65 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model K246 Grey - Katrus
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
DAKO-ART Smakoszka - kolby owocowe dla dużych papug 2szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |


_1398697209_X.jpg)