| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 100147 |
| EAN | 5,90555E+12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 100147 |
| EAN | 5,90555E 12 |
Profesjonalne Halogeny LED (Ścięte), do Jazdy Dziennej, 2x5 LED.
Dziennej + Automatyczny Przełącznik.
2 x 5 Diod LED.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414884 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414884 |
Figi Model 534P Chantal Black/Ażur - Gaia
Figi wykonane z połączenia czarnej ażurowej koronki oraz tiulowej siateczki z beżową miękką dzianiną. Figi mają podwyższony krój i nie posiadają bocznych szwów, dzięki czemu doskonale układają się na sylwetce.
Elastan 14 %
~Polamid 56 %
Polyester 25 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 108-112 cm |
| XXXL | 112-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Sharon Nero M-229 Black - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 72-78 cm | 86-88 cm |
| M | 86-92 cm | 68-74 cm | 83-85 cm |
| S | 82-88 cm | 64-70 cm | 80-82 cm |
| XL | 94-100 cm | 76-82 cm | 89-91 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-86 cm | 92-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194625 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194625 |
Szlafrok szlafrok Damski Model SBL.9243 Grey Melange - Dn-nightwear
Komfortowy szlafrok w szarym kolorze.
- koperotwy dekolt
- rękaw o długości 3/4
- model zawiązywany wewnątrz i na zewnątrz
- łatwy dostęp do piersi
- prosty krój
- wygodny fason
- szlafrok wykonany jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model L034 Bordo - Lapasi
~Nylon 13 %
Polyester 82 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 64 cm | 108 cm | 100 cm |
| M | 64 cm | 104 cm | 96 cm |
| S | 64 cm | 100 cm | 92 cm |
| XL | 64 cm | 112 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Czerwony |
Kuferek złote dodatki hot 0723F Pastel Pink - Manzana
Szerokość dna 15 cm
Wysokość 32/58 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Różowy |
Alpha Spirit Multi Proteina 5,67 kg (27 x porcja 210g)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alpha Spirit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alpha Spirit |
Sukienka Model MM 013-4 Navy - Morimia
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 84 cm | 80 cm | 70 cm |
| M | 80 cm | 76 cm | 66 cm |
| S | 76 cm | 76 cm | 62 cm |
| XL | 88 cm | 84 cm | 74 cm |
| XS | 72 cm | 72 cm | 62 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Granatowy |
Sandał KLAPKI DAMSKIE ESPADRYLE RÓŻOWE LL-120P PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Figi Model BBL 060 Beige - Babell
Komfortowe, wyższe figi damskie.
- pełny krój
- maskują niedoskonałości sylwetki
- z przodu koronkowe wstawki
- tył gładki
- u góry koronkowa wstawka
Elastan 8 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Beżowy |
Biustonosz Soft Model 126 Black - Lupo Line
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 53-20 Grey/Flowers - Numoco
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 88 cm | 76 cm |
| M | 92 cm | 84 cm | 72 cm |
| S | 88 cm | 80 cm | 68 cm |
| XL | 100 cm | 92 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
POMPA HYDRAULICZNA BOBCAT MELROE 6651876 ,25386 RAV 26510 ,
Numery do celów porównawczych: 6651876 ,25386 RAV ,26510
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6651876AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6651876AE |
TRIXIE Buda dla psa XL 116 × 82 × 79cm Golden Retriever
- Otwierany dach pokryty papą - Plastikowe nóżki chronią przed wilgocią i zapewniają cyrkulację powietrza pod budą - Odporna na warunki pogodowe - Najwyższa jakość wykończenia WAŻNE Towar zamawiany na specjalne życzenie klienta. Niepodlega zwrotowi oraz wymianie. Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-39553 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-39553 |
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model M086 Coral - Infinite You
Skład materiału: 95% poliester, 5% elastan.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Różowy |
Multitool Stainless+Akcesoria i Pokrowiec.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415153 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415153 |
Bluza model 1479 Crimson - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 69 cm | szer. na plasko:56 cm |
| M | 68 cm | szer. na plasko:54 cm |
| S | 68 cm | szer. na plasko:52 cm |
| XL | 69 cm | szer. na plasko:58 cm |
| XXL | 70 cm | szer. na plasko:60 cm |
| XXXL | 70 cm | szer. na plasko:62 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czerwony |


_1398695167_238-6ac3cee1.jpg)