Uwaga! Modele o długości 100, 120 i 150 cm sprzedawane są z podziałem na podstawkę, zbiornik i pokrywę.
Zalety produktu: akwarium szklane z płaską lub owalną przednią szybą pokrywa z oświetleniem IP67 oddzielny otwór do karmienia z klapką elektroniczny statecznik filtr wewnętrzny, automatyczna grzałka, zestaw startowy ACTI (pokarm, uzdatniacz i biostarter) Wymiary: 40x25x30cm
PRODUKT NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 110071 |
| EAN | 5,90546E+11 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 110071 |
| EAN | 5,90546E 11 |
Figi Model 506P Anna White - Gaia
Elastan 13 %
~Polamid 52 %
Polyester 30 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 108-112 cm |
| XXXL | 112-116 cm |
| XXXXL | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Biały |
TETRA DecoArt Plantastics Ambulia 15cm-roślina ozdobna
*Do stosowania we wszystkich akwariach
*Zapewniają odpowiednie miejsce do tarła
*Szybkie i łatwe roślin umieszczenie w zbiorniku, w pełni bezpieczne
*Nie wymagają pielęgnacji
*Przez długi czas zachowują niezmieniony kształt i kolor
Rozmiar: 15cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T606890 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T606890 |
s107-20 Top Blade Grip Set - Głowica górna. mocowaanie łopat
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S107-20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S107-20 |
Polecamy nowa śnieżnobiała balkonetka vb 118 o dobranej profesjonalnej konstrukcji. Wygodne szerokie ramiączka oraz doskonale wyprofilowane miseczki zapewniają komfort noszenia. Polecamy kobietom o pełnym biuście .Idealna do sukienek -każda kobieta powinna go mieć :)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | 80E,70D,70E,70G,75C,75D,80B,80C,85B,85C,75E,65E,65F,65G,65H,85D,75F,80D,90C,80F,90D,85E,90E,95B,95C,70H,65I,75G,85F,95D,80G,90B,75H |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | 80E,70D,70E,70G,75C,75D,80B,80C,85B,85C,75E,65E,65F,65G,65H,85D,75F,80D,90C,80F,90D,85E,90E,95B,95C,70H,65I,75G,85F,95D,80G,90B,75H |
Pluskwa (250-dniowa!) do Budynków... +Odbiornik do 400m.
Pomieszczeniach, Garażach, Altankach itd., do 400 metrów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160064 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160064 |
Spódnica Model MOE302 Sky Blue - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 72 cm | 74 cm |
| M | 72 cm | 70 cm |
| S | 72 cm | 66 cm |
| XL | 72 cm | 78 cm |
| XXL | 72 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model 53-17 Red - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98-108 cm | 90-98 cm | 78-88 cm |
| M | 90-100 cm | 88-96 cm | 74-80 cm |
| S | 86-98 cm | 80-88 cm | 68-74 cm |
| XL | 102-110 cm | 92-102 cm | 80-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |
Wielofunkcyjny Składany Nóż/Scyzoryk Wędkarski (2-ostrza) + Karabińczyk.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415136 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415136 |
Powiadomienie na Tel. GSM o Wejściu/Włamaniu + Czujnik Ruchu + Podsłuch Otoczenia + Lokalizator...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160070 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160070 |
ZAMSZOWE WORKERY VICES 1305-5G CNB1305-5G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model M425 Black - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Lauren Design Zabawka Fun rozmiar 17 cm x 5 cm Zielony + Beżowy
O produkcie zabawka z klasą dla naszych milusińskich kolorystyka pasująca do legowisk bezpieczna, nie zawiera elementów plastikowych lub gumowych
Wykorzystane materiały trwałe kolorowe tkaniny o ciekawych strukturach wysoka odporność na ścieranie i gryzienie
100% poliester
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 04171002 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 04171002 |
Nestor Kolba dla małych papug z jabłkami 2 szt.
- wymieszane w idealnych proporcjach
- skomponowane zgodnie z potrzebami danego zwierzaka
- zlepione ciastem z najlepszej pszennej mąki
Zabierz Twojego ulubieńca w niezwykłą podróż, w której będzie mógł spróbować smakołyków z różnych kontynentów. Do rozlicznych zalet kolb, znakomitego, wysokiej jakości pokarmu, dzięki któremu ptaszki nie tylko ścierają przerosty dziobów, ale i wspaniale bawią się w wyszukiwanie i wyskubywanie ulubionych ziarenek, doszła jeszcze jedna ? kulinarna przygoda w krainie nowych, nieznanych smaków i zapachów. Produkt zapakowano w atrakcyjne pudełko z otworem z przodu, którego konstrukcja pozwala wyeksponować produkt na dwa sposoby: postawić go lub zawiesić.
Kolby ?Smaki świata? dla ptaków to niepowtarzalny smak i aromat, których sekret tkwi w starannej recepturze łączącej siłę tradycji z egzotyką oraz w naturalnych składnikach.
Skład: proso, proso czerwone, mąka, suszone jabłka 6%, owies bezłuskowy, mniszek lekarski 2%, kanar, kardi, płatki owsiane, słonecznik czarny, siemię lniane, konopie
Dodatki: wit. B1 0,8 mg/kg, wit. B2 3,0 mg/kg, wit. B6 1,5 mg/kg, wit. K3 1,5 mg/kg, wit. C 20,0 mg/kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
Czapka Damska Model Ramira Grafit - Kamea
- RAMIRA to ponadczasowa klasyka pełna elegancji,
- czapkę zdobią małe kokardki połączone z filcem oraz błyszczące cyrkonie,
- w tej czapce każda kobieta poczuje się bardzo modnie i wyjątkowo.
~Polamid 20 %
~Viscosa 30 %
wełna 40 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
Katrinex Pokarm płatkowany wieloskładnikowy 1000ml.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrinex |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrinex |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 118 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 118 |
TRIXIE Legowisko Jasira czarno-beżowe
- wykonane z pluszu
- podstawa wypełniona
- wzmocnione obrzeże- wypełnione pianką
- wymiary: 25 x 27 x 45 cm
- można prać ręcznie w temp. 30 st. C
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-36863 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-36863 |
Spódnica Model T153 Black - Tessita
Skład: 68% wiskoza, 27% nylon, 5% elastan
Wstawka: 100% eko-skóra
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 42 cm | 104 cm | 82 cm |
| M | 42 cm | 96 cm | 76 cm |
| S | 42 cm | 92 cm | 70 cm |
| XL | 42 cm | 110 cm | 88 cm |
| XXL | 42 cm | 116 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czarny |
Sera Raffy 1 250ml.- Pokarm dla żółwi wodnych i lądowych
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
Furminator Szampon Ultra Premium ogranicząjacy linienie 490ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR130048 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR130048 |

